آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
بعد از ثبت نام یک شماره تاییدیه صادر می شود که از طریق آن قادر به چک کردن نتیجه بعد از اعلام نتایج خواهید بود. شماره را یادداشت کنید و سوالات احتمالی را در این تاپیک پیگیری کنید.
‎2010AS3xxx‎
یافتن نقل قول‌ها
با تشکر از سراوین عزیز برای ایجاد تاپیک
دوستان خودشون دیگه این کد ‎Confirmation Number‎ رو می دونن چیه اما باز بنده برای دوستانی که آشنایی ندارن یه توضیحی بدم.این کد به معنی تایید ثبت نام شماست و در صورت دریافت آن پس از اتمام ثبت نام حتما یک پرینت بگیرین یا یه جا یادداشت کنید.بعد از قرعه کشی می تونین از این کد برای آگاه شدن از وضعیتتون استفاده کنین(در تاریخ ذکر شده).من صفحه ای که توش کد ‎Confirmation Number‎ رو به شما میده رو شات گرفتم و آپلود کردم.از این لینک می تونین صفحه رو ببینین
‎Pir shodim vali bozorg na‎
یافتن نقل قول‌ها
تعداد برندگان ایرانی لاتاری از سال ‎2001‎ تا ‎2011

DV2001---> ‎740‎
DV2002---> ‎1703‎
DV2003---> ‎768‎
DV2004---> ‎1431‎
DV2005---> ‎820‎
DV2006---> ‎934‎
DV2007---> ‎1361‎
DV2008---> ‎1435‎
DV2009---> ‎1689‎
DV2010---> ‎2773‎
DV2011---> ‎2819

با توجه به فرایند افزایشی برندگان ایرانی از سال ‎2005‎ امیدوارم این روند افزایشی امسال هم ادامه پیدا کنه ‎Big Grin

شانس برنده شدن
در ‎DV2011‎ حدود ‎7300000‎ نفر ثبت نام کردند و فقط ‎111000‎ نفر برنده شدند که شانس برنده شدن هر فرد ‎1.52%‎ و ‎55000‎ نفر ویزا دریافت میکند که شانس دریافت ویزا برای هر نفر ‎0.75%‎ هست (یا بود)
در قاره آسیا حدود ‎2432000‎ نفر ثبت نام کردند و فقط ‎14142‎ نفر برنده شدند که شانس برنده شدن هر آسیایی ‎0.58%‎ هست (یا بود)
موفق باشید
یافتن نقل قول‌ها
امید جان خوب اومدی و از اینکه نگفتی شانس برنده شدن ایرانیا از این ‎0.58‎ درصد هم کمتره تا چشممون نکنند ممنونTongue

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. ‎. .
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: OMID_R ، tarfandkhaneh ، eblam ، oxin
سلام
من تولاتاري ‎2011‎ برنده شدم ولي ميترسم كليرنسم طول بكشه و ويزا به موقع دستم نرسه.
به نظرتون بايد امسال هم شركت كنم يا صبر كنم.
خيلي سخته.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Amirreza ، Nightsky007 ، tarfandkhaneh ، saeed53 ، eblam ، oxin
(2010-09-25 ساعت 10:46)Ehaqiqi نوشته:  
سلام
من تولاتاري ‎2011‎ برنده شدم ولي ميترسم كليرنسم طول بكشه و ويزا به موقع دستم نرسه.
به نظرتون بايد امسال هم شركت كنم يا صبر كنم.
خيلي سخته.

کاش اول خودمونو جایه برنده بزاریم بعد شرکت کنیم
چون با این کارا حق یه ایرانی ضایع میشه...
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: arshin ، paolo ، oxin ، arkia
دوستاني كه تصميم دارند براي لاتاري ‎2012‎ ثبت نام كنند دقت داشته باشند كه امسال ‎Confirmation Number‎ بسيار مهم هست. طبق تغييراتي كه در دستورالعمل امسال عنوان شده، با توجه به اينكه ديگه از امسال نامه پستي ارسال نميشود و ايميلي هم در كار نيست و نوشته كه اعلام اين شماره مجددا توسط ‎KCC‎ به متقاضيان امكان پذير نمي باشد، بنابراين تنها راه فهميدن برنده شدن فقط از طريق سايت و ‎Confirmation Number‎ مي باشد. بقيه مراحل كار نيز مانند اعلام زمان مصاحبه و ‎...‎ نيز فقط از طريق سايت و همين شماره خواهد بود.
پس اين شماره، ايميلي كه اعلام ميكنيد و پسورد اون و همچنين اطلاعاتي رو كه موقع ثبت نام وارد مي كنيد در يك جاي امن (همونطور كه ‎User‎ عزيز راهنمايي كردند) نگهداري كنيد تا اولا در صورت برنده شدن، متوجه بشيد و بتونيد كاراتون رو پيگيري كنيد و ادامه بديد و ثانيا به گرفتاري بچه هاي ‎2011‎ كه در حال حاضر كيس نامبر ندارند دچار نشيد.

مثل دو تا چشماتون ازش مواظبت كنيد!

موفق باشيد
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: R.F ، sanaz2010 ، Snowman ، rayan.s ، lorecance ، Nightsky007 ، pooyarezaie ، Rasool ، tarfandkhaneh ، IRANBAN ، mh_hshk ، frozen mind ، Mana-M ، barsa ، eblam ، oxin ، kamilia modi
(2010-10-02 ساعت 11:35)satusa نوشته:  
دوستاني كه تصميم دارند براي لاتاري ‎2012‎ ثبت نام كنند دقت داشته باشند كه امسال ‎Confirmation Number‎ بسيار مهم هست. طبق تغييراتي كه در دستورالعمل امسال عنوان شده، با توجه به اينكه ديگه از امسال نامه پستي ارسال نميشود و ايميلي هم در كار نيست و نوشته كه اعلام اين شماره مجددا توسط ‎KCC‎ به متقاضيان امكان پذير نمي باشد، بنابراين تنها راه فهميدن برنده شدن فقط از طريق سايت و ‎Confirmation Number‎ مي باشد. بقيه مراحل كار نيز مانند اعلام زمان مصاحبه و ‎...‎ نيز فقط از طريق سايت و همين شماره خواهد بود.
پس اين شماره، ايميلي كه اعلام ميكنيد و پسورد اون و همچنين اطلاعاتي رو كه موقع ثبت نام وارد مي كنيد در يك جاي امن (همونطور كه ‎User‎ عزيز راهنمايي كردند) نگهداري كنيد تا اولا در صورت برنده شدن، متوجه بشيد و بتونيد كاراتون رو پيگيري كنيد و ادامه بديد و ثانيا به گرفتاري بچه هاي ‎2011‎ كه در حال حاضر كيس نامبر ندارند دچار نشيد.

موفق باشيد

اگه مثل سال های گذشته سایتش مشکل پیدا کنه و قبول شدگان درست نشون نده تکلیف چیه؟؟؟؟؟؟
‎F2A‎
Periority ‎Date : 07 NOV.‎ ۲۰۱۳
‎Approve :27 NOV‎ ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر ‎: Jan‎ ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر ‎: Feb‎ ۲۰۱۵
فرم ‎DS-261 ,‎ پرداخت ‎120 $: Apr‎ ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت ‎320$ : Apr‎ ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی ‎: Feb 2015‎
تکمیل مدارک:2015 ‎Aug 27‎
مصاحبه ‎: Sep‎ ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: eblam ، oxin
سلام می خواستم بدونم لاتاری ‎2012‎ نامه پستی ارسال میشه یا نه؟
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2010-10-05 ساعت 00:55)jahanshahloo نوشته:  
(2010-10-02 ساعت 11:35)satusa ‎pid='79263 نوشته:  

موفق باشيد

اگه مثل سال های گذشته سایتش مشکل پیدا کنه و قبول شدگان درست نشون نده تکلیف چیه؟؟؟؟؟؟

دوست عزيز
به هر حال ‎KCC‎ از سال آينده با نامه خبر نميده و اطلاع رساني فقط از طريق سايت خواهد بود.
در خصوص مشكل سايت هم، اون مشكل روزهاي اول فقط بروز مي كرد كه به مرور زمان برطرف شد. احتمالا با توجه به اينكه ‎KCC‎ تصميم بر اطلاع رساني از طريق سايت گرفته، مشكلات احتمالي سايتشون رو تا اون زمان بر طرف ميكنن.

موفق باشيد

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: rayan.s ، Nightsky007 ، Rasool ، eblam ، oxin
سلام
من امسال براي چند نفر ثبت نام كردم ....اونم پشت سر هم ‎....‎
براي يكي از دوستان فكر مي كنم اسم و فاميلش رو جا به جا نوشتم ‎! Sad‎ كلي عذاب وجدان گرفتم ‎....‎
موقعي كه داشتم پرينت كانفرميشن ها رو نگاه مي كردم ديدم براي همه فاميلي اول هست و بعد اسم . اما براي اون بر عكس بود . يعني اسمش اول بود و يه ويرگول و بعدش فاميلي ‎!!!!‎ حدس مي زنم كه اسم و فاميليشو اجا به جا نوشتم ‎.... Sad‎ به خودش هنوز نگفتم ‎....‎
حالا دوستاني كه صفحه ي تاييد ثبت نام رو گرفتند هم تاييد مي كنند كه فاميلي اول هست بعد اسم ؟
حالا اگر من اشتباه كرده باشم ‎Sad‎ و اين دوستم برنده بشه ميتونه كاري كنه ؟ يا بايد ‎...Sad
ممنون ميشم راهنمايي كنيد
در دنيا دو جور آدم وجود داره:
آدمهای خوب و بد. آدمای خوب شبا خیلی خوب می‌خوابن، اما آدمای بد ‎...‎ می‌دونن كه از ساعات شب استفاده‌های بهتری هم می‌شه كرد.
وودی آلن
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: oxin
(2010-10-10 ساعت 04:48)binahayat_m نوشته:  
سلام
براي يكي از دوستان فكر مي كنم اسم و فاميلش رو جا به جا نوشتم ‎! Sad‎ كلي عذاب وجدان گرفتم ‎....‎
موقعي كه داشتم پرينت كانفرميشن ها رو نگاه مي كردم ديدم براي همه فاميلي اول هست و بعد اسم . اما براي اون بر عكس بود . يعني اسمش اول بود و يه ويرگول و بعدش فاميلي ‎!!!!‎ حدس مي زنم كه اسم و فاميليشو اجا به جا نوشتم ‎.... Sad‎ به خودش هنوز نگفتم ‎....‎
حالا دوستاني كه صفحه ي تاييد ثبت نام رو گرفتند هم تاييد مي كنند كه فاميلي اول هست بعد اسم ؟
حالا اگر من اشتباه كرده باشم ‎Sad‎ و اين دوستم برنده بشه ميتونه كاري كنه ؟ يا بايد ‎...Sad
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

در راستاي هدفمند كردن كامنت ها و كمي تلاش براي پي بردن به موضوع مربوطه خودم رفتم لاي آرشيو هاي ‎2010‎ و ‎2011‎ گشتم و جوابم رو پيدا كردم ‎...Big Grin

نقل قول:سلام
مشکل خاصی نیست به نظر من
مثل بقیه راه حل ها: بعد از اینکه فرم هاتون به کی سی سی رسیدند بهشون ایمیل بزنید و اطلاع بدید که شما متوجه شده اید که موقع ثبت نام جای نام و فامیل رو برعکس نوشتین. بعد هم موقع مصاحبه مکاتبات خودتون رو همراه داشته باشید.

موفق باشید
‎http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1428&page=16‎
جال اينه كه يه جواب ميل هم پيدا مردم ...كه كسي كه دقيقا همين مشكل رو داشت به كي سي سي زده ‎...KCC :‎
نقل قول:Thank you for your inquiry.‎
‎KCC does not have the ability to retrieve or correct the data that was provided on the original entry to the lottery.‎
‎Please complete the forms DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP 122 with the correct information. Once received at KCC, the information will be included in your case file for review‎
ولي يه سوال دارم ...اين متن دقيقا چي ميگه ؟ من خيلي نمي فهمم ‎...‎
ممنون
در دنيا دو جور آدم وجود داره:
آدمهای خوب و بد. آدمای خوب شبا خیلی خوب می‌خوابن، اما آدمای بد ‎...‎ می‌دونن كه از ساعات شب استفاده‌های بهتری هم می‌شه كرد.
وودی آلن
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2010-10-10 ساعت 05:20)binahayat_m نوشته:  
(2010-10-10 ساعت 04:48)binahayat_m ‎pid='80725 نوشته:  
سلام
ممنون ميشم راهنمايي كنيد

در راستاي هدفمند كردن كامنت ها و كمي تلاش براي پي بردن به موضوع مربوطه خودم رفتم لاي آرشيو هاي ‎2010‎ و ‎2011‎ گشتم و جوابم رو پيدا كردم ‎...Big Grin

نقل قول:سلام
مشکل خاصی نیست به نظر من
مثل بقیه راه حل ها: بعد از اینکه فرم هاتون به کی سی سی رسیدند بهشون ایمیل بزنید و اطلاع بدید که شما متوجه شده اید که موقع ثبت نام جای نام و فامیل رو برعکس نوشتین. بعد هم موقع مصاحبه مکاتبات خودتون رو همراه داشته باشید.

موفق باشید
‎http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1428&page=16‎
جال اينه كه يه جواب ميل هم پيدا مردم ...كه كسي كه دقيقا همين مشكل رو داشت به كي سي سي زده ‎...KCC :‎
نقل قول:Thank you for your inquiry.‎
‎KCC does not have the ability to retrieve or correct the data that was provided on the original entry to the lottery.‎
‎Please complete the forms DS 230 Part I, DS 230 Part II, and DSP 122 with the correct information. Once received at KCC, the information will be included in your case file for review‎
ولي يه سوال دارم ...اين متن دقيقا چي ميگه ؟ من خيلي نمي فهمم ‎...‎
ممنون

این متن مربوط به جواب ‎KCC‎ به برنده لاتاری که در وارد کردن اطلاعات اولیش اشتباه کرده. میگه ‎KCC‎ اشتباه رو جبران یا تصحیح نمیکنه شما فرمهای ‎230‎ و122 رو صحیح پر کنید تا اطلاعاتتون ضمیمه پرونده بشه و بررسی بشه. بعنوان توصیه به هیچ وجهی با نام و نام خانوادگی درست براش ثبت نام نکن چون مصداق بارز تقلبه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. ‎. .
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: OMID_R ، binahayat_m ، lorecance ، Snowman ، Dr.Alik ، frozen mind ، eblam ، oxin
دوستان سلام و تشکر
بعد از ثبت نام و گرفتن ‎Confirmation Number‎ بایستی تا کی صبر کنیم و از کدام سایت نتیجه را پیگیری کنیم راهنمایی فرمایید ممنونم ‎Sad
روی هر پله که باشی خدا یه پله از تو بالاتره نه به خاطر اینکه خداست بلکه به خاطر اینکه دستتو بگیره ‎...
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: oxin ، MMR
(2010-10-14 ساعت 10:57)h18762000 نوشته:  
دوستان سلام و تشکر
بعد از ثبت نام و گرفتن ‎Confirmation Number‎ بایستی تا کی صبر کنیم و از کدام سایت نتیجه را پیگیری کنیم راهنمایی فرمایید ممنونم ‎Sad
در همون پاییین صفحه ایی که ‎Confirmation Number‎ رو دریافت کردید نوشته 1 می ‎2011‎ به سایت مراجعه کنید و نتیجه رو مشاهده نمایید.

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: oxin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان