آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

محدودیت ایجاد موضوع جدید در انجمن ۲۰۱۲ و درخواست ایجاد موضوع
با توجه به تجربه سالهای گذشته برای جلوگیری از بی نظمی و ایجاد تاپیکهای تکراری در انجمن ‎2012‎ ایجاد تاپیک و موضوع جدید فقط توسط مدیران سایت امکان پذیر است. با اعلام نتایج تاپیکهای مناسب به تدریج ایجاد خواهد شد. کاربران همچنان امکان پاسخگویی و مشارکت در همه تاپیکها را خواهند داشت. در صورتی که موضوع مورد نظر شما یافت نمی شود برای مدیران انجمن پیام خصوصی بفرستید یا در همین تاپیک عنوان پیشنهادی را مطرح کنید تا در اولین فرصت نسبت به ایجاد آن اقدام گردد.

با تشکر
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
یافتن نقل قول‌ها
با سلام
میشه یه تایپک با عنوان گفتگوی آزاد یا هر چیز دیگه که بتونیم هر چی دوست داریم بگیم ؟؟؟؟
‎2013 I WIN‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Iman-gta ، yek_mosafer ، fatii ، mahshad
(2010-09-16 ساعت 12:33)bobby نوشته:  
با سلام
میشه یه تایپک با عنوان گفتگوی آزاد یا هر چیز دیگه که بتونیم هر چی دوست داریم بگیم ؟؟؟؟

بدلیل تجربه ی ناموفق این موضوع در سالهای گذشته و غیرتخصصی شدن مباحث از ایجاد این تاپیک معذوریم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول ‎
021-44622214-16

هر آنچه در مورد لاتاري بايد بدانيد.
‎https://telegram.me/pariztravel

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: seravin ، bobby ، admin ، Amir78 ، OMID_R ، rayan.s ، frozen mind ، Iman-gta ، yek_mosafer ، hvm ، oghab ، vahidansari ، lorecance ، Kaveh90
با سلام و سپاس از مدیران مجموعه و اعضای فعال
این عمل جای تقدیر و تشکر بسیار داره و من ممنونم به نوبه خودم.Smile
برای جلوگیری این امر پیشنهاد می کنم ریز جزئیات در شرایط عادی برای یک برنده از ابتدا تا انتها یک باز یاد اوری و بازنگری شود و بسته به سوالاتی که ممکن است در طی فرایند مهاجرت برای فرد پیش آید تاپیک خاص از طرف امناء سایت پیش بینی و تعبیه گردد.
‎   همانا پرواز كن آن گونه كه خود میخواهی
ور نه پروازت دهند آن طور كه خود میخواهند
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Iman-gta
(2010-09-16 ساعت 21:32)maxsupermax نوشته:  
با سلام و سپاس از مدیران مجموعه و اعضای فعال
این عمل جای تقدیر و تشکر بسیار داره و من ممنونم به نوبه خودم.Smile
برای جلوگیری این امر پیشنهاد می کنم ریز جزئیات در شرایط عادی برای یک برنده از ابتدا تا انتها یک باز یاد اوری و بازنگری شود و بسته به سوالاتی که ممکن است در طی فرایند مهاجرت برای فرد پیش آید تاپیک خاص از طرف امناء سایت پیش بینی و تعبیه گردد.

پاسخ شما در اطلاعیه ای که ادمین سایت در تالار ‎2012‎ قرار دادند ، نهفته است.

(2010-09-15 ساعت 22:18)admin نوشته:  
قبل از مطرح کردن سوالات خود در مورد گرین کارت لاتاری ‎2012‎ لطفا مطالب زیر را مطالعه نمایید:

9- لاتاری از آغاز تا پایان!

با آرزوی موفقیت
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول ‎
021-44622214-16

هر آنچه در مورد لاتاري بايد بدانيد.
‎https://telegram.me/pariztravel

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: seravin ، Iman-gta ، yek_mosafer ، hvm ، vahidansari
با سلام
ضمن تشکر و عرض خسته نباشید
پیشنهاد میشود بعد از اتمام فرصت ثبت نام لاتاری ‎2012‎ تاپیک های اضافی را (مانند نحوه پر کردن فرم ها، نحوه تهیه عکس و ‎...)‎ را حذف کنید یا همه را بصورت سایر موارد و در یک تاپیک (مثلا بایگانی یا سوابق ثبت نام) بگنجانید تا از شلوغی و ازدیاد بیش از حد موضوعات جلوگیری شود. چون بعضی بحثها تاریخ مصرف دارن مثل مشخصات عکس که هر سال تغییراتی دارند.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Iman-gta ، yek_mosafer ، arshin ، daryadelan ، sam_fisher ، hvm ، sepehrdad ، lorecance
به نظرم لازم است یک تاپیک جدید در مورد آمار شرکت کنندگان ایرانی و جهانی ایجاد کنیم. این آمار جدیدا منتشر شده است.
منبع خبر:
‎http://www.travel.state.gov/pdf/TotalDVApplicantsbyCountry.pdf‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: usa
تو همین تاپیک میتونید علت عدم ایجاد موضوعی که قبلا پیشنهادشده و شما هم پیشنهاد کردید رو ببینید .
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
جریان این ‎Derivaties‎ توی ثبت نامی ها چیه ؟؟؟ ‎Entrants‎ که فکر کنم ورودی های ثبت نامی عادی باشن .
می نوش که عمر جاودانی این است ‎------------‎ خود حاصلت از عمر جهانی این است

هنگام گل و مل است و یاران سرمست ‎--------‎ خوش باش دمی که زندگانی این است
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2010-11-18 ساعت 14:39)saint نوشته:  
تو همین تاپیک میتونید علت عدم ایجاد موضوعی که قبلا پیشنهادشده و شما هم پیشنهاد کردید رو ببینید .

هر چی گشتم ندیدم ولی به جاش اینو دیدم:

....در صورتی که موضوع مورد نظر شما یافت نمی شود برای مدیران انجمن پیام خصوصی بفرستید یا در همین تاپیک عنوان پیشنهادی را مطرح کنید...
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
با سلام .
در صورت امکان یه تاپیک در مورد تفاوتهای فرایند ثبت نام در لاتاری ‎2012‎ با سالهای قبل ایجاد کنید.Smile
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ ‎2013

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت اساتید محترم شاید سوال احمقانه ای بپرسم اما بزرگواری کنین تا جایی که امکانش هست راهنمایی کنید
من 20 سالمه تو تهران بدنیا اومدم افغانیم و فقط کارت اقامت آمایش رو دارم تو زمینه کامپیوتر و موبایل هم نیمه حرفه ای هستم
پول کافی ندارم چجوری میتونم به کشور اروپایی یا آمریکا یا هرجای دیگه برم اقامت بگیرم هر سال گرین کارت شرکت می کنم اما تا حالا اسمم در نیومده
از سفارت سوئد تو سایتشون سی ویمو تشکیل دادم(یکهفته ای میشه)هنوز کارفرما برام پیدا نشده
الانم سفارت آلمان تعیین وقت آنلاین میده اما شماره پاس میخواد من پاس ندارم سفارت افغانستان 25 یورو میگیره تا بهم پاس بده
نمیگم پولش برام سنگینه اما مطمئن نیستم نتیجه بده یا نه چون اصلا بلد نیستم چی بگم خلاصه با تمام این داستانات هرکی میتونه راهنماییم کنه
اگه شماره ای ایمیلی خصوصی بزارین مزاحمتون بشم ممنون
[font=Arial]‎ اگه فریاد طوفان تو گلومه
اگه شب سایه سایه روبرومه
اگه عمری اسیره انتظارم
اگه راهی بجز موندن ندارم[/font]

منم من آخرین اسیر این زمین که حتی یک نفس ویرون نمیشم
تنم زخمی ترین دلم تنهاترین ولی با بغض
شب همخو نمیشم
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
‎[font=Verdana]‎ سلام بر همگی؛
نوروزتان پیروز، لاتاری ‎2012‎ به کام شما باد.
Cool
[/font]‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
نقل قول:با سلام
من آبان ماه ‍۱۳۸۹ تو لاتاری شرکت کزدم آیا این همون قرعه کشی لاتاری ۲۰۱۲ است ؟ و اگه که هستش کی جوابشو میدن ؟ لطفا زمان قرعه کشی لاتاری ۲۰۱۳ رو هم بگین ممنونم.
لطفا منو راهنمایی کنید.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2011-03-23 ساعت 15:52)alireza2691 نوشته:  
نقل قول:با سلام
من آبان ماه ‍۱۳۸۹ تو لاتاری شرکت کزدم آیا این همون قرعه کشی لاتاری ۲۰۱۲ است بله ؟ و اگه که هستش کی جوابشو میدن؟ اول مي ‎2011‎ از طريق سايت چك كنين لطفا زمان قرعه کشی لاتاری ۲۰۱۳ رو هم بگین حدود مهر و آبان ‎1390‎ ممنونم. خواهش مي كنم
لطفا منو راهنمایی کنید.

‎[en] PD: Jan. 6, 2001‎
Visa: ‎July 2012‎
F4
‎[/en]‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: User ، vahidansari ، sirius

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان