کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F4
(2015-02-23 ساعت 19:37)Ninashdd نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 14:23)montazerf4 نوشته:  
(2015-02-23 ساعت 12:50)mrb نوشته:  
(2015-02-22 ساعت 13:03)Ninashd نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 18:46)montazerf4 نوشته:  زنگي ايميلي پيگيري نكرديد؟

اصلا nvc گوشى بر نمى دارن كه جواب بد ن

با سلام
کیس من هم F4 , SEP. 2002 . فرم را تکمیل و منتظر ( شاید تابستان آینده ) .
دوستان برای باز شدن فرم DS260 به چه آدرسی باید ایمیل زد و چه مدت طول میکشه . ممنون
منظورتون از باز كردن تغيير دادنشه يا پر كردنش؟

(2015-02-22 ساعت 13:03)Ninashd نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 18:46)montazerf4 نوشته:  
(2015-02-21 ساعت 13:14)Ninashd نوشته:  نه هنوز 2 ماه از كارنت شدن ما ميگذره ولى خبرى از مصاحبه نيسنSad

زنگي ايميلي پيگيري نكرديد؟

اصلا nvc گوشى بر نمى دارن كه جواب بد ن
از توي سايت نگاه كنيد ببينيد اصلا فرستاده شده به سفارت يا هنوز تو nvc هستش
كيس من هنوز درnvc هست رفتم در سايت ديدم

دوست عزیز
با سلام
منظورم edit فرم است . ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
خوب حداقل ميدونيد مشكل از سفارت تركيه نيست
فرم online ds260 رو پر كرديد ؟ تو همون سايت نوشته

راستش فقط ميدونم براي edit بايد بهشون ايميل بزني
كيس f4 سفارت ankara تاريخ اقدام اوليه jul2002 تاريخ مصاحبه may2015 دریافت برگه صورتي ٩ اپديت كلير شدن sep 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: mrb
با سلام خدمت همه دوستان عزيز من براى آخر فروردين 94 مصاحبه دارم يك خانواده 3نفره

در آنكارا ميخواستم اگر هتل خوبى كه ميشناسيد و رفتيد به مامعرفى كنيد و اگر آژانس مسافرتى

خوب هم سراغ داريد بگيد كلا يك سرى اطلاعات ميخواستم ممنون راستى پسر 5 ساله دارم

و كل واكسنهايش را در كارت واكسنش زده اونجا ديگه چى ميزنم به اين بچه
پاسخ
تشکر کنندگان: montazerf4
(2015-03-05 ساعت 00:20)Ninashdd نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان عزيز من براى آخر فروردين 94 مصاحبه دارم يك خانواده 3نفره

در آنكارا ميخواستم اگر هتل خوبى كه ميشناسيد و رفتيد به مامعرفى كنيد و اگر آژانس مسافرتى

خوب هم سراغ داريد بگيد كلا يك سرى اطلاعات ميخواستم ممنون راستى پسر 5 ساله دارم

و كل واكسنهايش را در كارت واكسنش زده اونجا ديگه چى ميزنم به اين بچه

البته در تاپیک واکسیناسیون کلی اطلاعات هست که می تونید بخوانید مگه شما به پاستور برای کارت زرد مراجعه نکردید؟ در ضمن شما نامه مصاحبه براتون اومده؟ مدارک و ترجمه ها و اسناد اسپانسر و.. آماده کردید؟
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه عزيزان،
نامه مصاحبه ما امروز اومد. دوستان كسي ميتونه الان به من بگه برنامه ريزي بعدي من چي بايد باشه، مدت زمان بليط و مديكال و هتل و ..... ممنونم از همه دوستان

F4, juli 2002
پاسخ
تشکر کنندگان: masmori
(2015-03-26 ساعت 21:32)Alisalimi نوشته:  سلام به همه عزيزان،
نامه مصاحبه ما امروز اومد. دوستان كسي ميتونه الان به من بگه برنامه ريزي بعدي من چي بايد باشه، مدت زمان بليط و مديكال و هتل و ..... ممنونم از همه دوستان

F4, juli 2002

با سلام
ننوشتیددر کدام کشورمصاحبه انجام میشه
در نامه مصاحبه لیست مدارک مورد نیاز نوشته شده.
عکس 5*5جدید حداقل شش تا و ترجمه مدارک شناسایی و آخرین تکس اسپانسر شما از جمله این مدارکند.
چند روز قبل از مصاحبه به کلینیکی که در همان نامه نشانی اش است با کارت زرد واکسن مراجعه و معاینه می شوید. نتیجه را گرفته و به سفارت تشریف می برید.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: Alisalimi ، alireza_guitar
ما آنکارا هستیم و F4. یعنی همان روز مدیکال جوابش را می دهند؟ تا جایی که من خوندم نوشتند احتمال داره 3-4 روز طول بکشه،
از طرفی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:
من اصلا یادم نیست که چه واکسنی زدم و چی نزدم. با همسرم بریم همینجوری انستیتو و بگیم کارت زرد می خواهیم؟ یا اصول خاصی دارد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: masmori
(2015-03-27 ساعت 12:11)Alisalimi نوشته:  ما آنکارا هستیم و F4. یعنی همان روز مدیکال جوابش را می دهند؟ تا جایی که من خوندم نوشتند احتمال داره 3-4 روز طول بکشه،
از طرفی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:
من اصلا یادم نیست که چه واکسنی زدم و چی نزدم. با همسرم بریم همینجوری انستیتو و بگیم کارت زرد می خواهیم؟ یا اصول خاصی دارد؟

شما سریع به پاستور مراجعه کنیددرآنجا بگین کارت زرد واکسن برای خارج از کشور می خواهید و یک سری واکسن خودشان براتون می زنن البته باید پاسپورت هارا همراه داشته باشید. بعد کارت زرد مهر شده ای به شما میدهند. همون میشه کارت واکسن شما .مصاحبه من در امارات بود و سه روز مدیکال ما به طول انجامید.
در آنکارا ازدکتراونگان باید نوبت بگیریدکه حتما نشانی ای میل در نامه شما آمده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
خیلی خیلی ممنمون از راهنماییتون.
بله رفتم سایت مدیکال ایشون و دو روزه جواب میدن.
سوال دیگری که داشتم برای تنظیم زمان برگشت. در بدترین شرایط چند روز بعد از روز مصاحبه کار به اتمام می رسد؟ منظورم اینه که بلیط برگشتمون رو 4 روز بعد از روز مصاحبه اگر تنظیم کنم کافی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-27 ساعت 13:53)Alisalimi نوشته:  خیلی خیلی ممنمون از راهنماییتون.
بله رفتم سایت مدیکال ایشون و دو روزه جواب میدن.
سوال دیگری که داشتم برای تنظیم زمان برگشت. در بدترین شرایط چند روز بعد از روز مصاحبه کار به اتمام می رسد؟ منظورم اینه که بلیط برگشتمون رو 4 روز بعد از روز مصاحبه اگر تنظیم کنم کافی هست؟

به چه نکته حساسی اشاره کردید که پرسش مهم همه ی گرو ه ها ست و آن به نتیجه مصاحبه شما بستگی دارد به اغلب افراد اماهمان روز می گویند که تشریف ببرید تا مجددا به شما اعلام کنیم. همان بک گراند چک و برگه آبی معروف.
اما گاهی همان چند روز بعد ویزا می دهند و چرا شما یکی از آن ها نباشید؟
فقط باید به سوالات صادقانه پاسخ دهید آنطور که گفته شده.
با آرزوی موفقیت
پاسخ
تشکر کنندگان: Alisalimi
بچه ها براي منم نامه مصاحبه اومد براي اواسط ارديبهشت وقت دادن بهمون
كيس f4 سفارت ankara تاريخ اقدام اوليه jul2002 تاريخ مصاحبه may2015 دریافت برگه صورتي ٩ اپديت كلير شدن sep 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: Alisalimi ، masmori
(2015-02-19 ساعت 22:44)montazerf4 نوشته:  
(2015-01-18 ساعت 16:40)Ninashd نوشته:  
(2015-01-17 ساعت 23:37)ooomid311 نوشته:  سلام دوست عزیز از قرار باید پروندهای 2002 برای مصاحبه اوکی باشه ولی تا جای که من میدونم وتحقیق کردم کلا nuc برای پروندهای 2001و2002اومده و چندین ماه هم گذشته از تاریخ نامه nucولی هنوز دعوت به مصاحبه نشده ولی من دوستی داشتم ژانویه 2002ویزا گرفت ورفت آمریکا ولی دوستان دیگه هستن 2002ولی هنوز دعوت به مصاحبه هم نشدن خیلی جای تعجب هست وبرای همین نمیشه به نامه nucدل خوش کرد وبگیم دیگه به زودی به مصاحبه دعوت میشیم نه اینطور نیست اینم بگم بیشتر مشکلات پروند گروهf4در سفارت ترکیه به وجود اومده سفارت دبی ابوظبی داره رونده پروندهارو به نوبت پرونده انجام میده اون دوست من که گفتم 2002بوده وحالا آمریکا هست پروندش سفارت ابوظبی بوده

با سلام من خودم جز همين گروه f4 هستم 8march 2002 براى سفارت آنكارا ولى خبرى از مصاحبه نيست

من خواستم هر كس كه در اين گروه هست اگر به مصاحبه دعوت شد بياد اينجا بگه تا بدرد بقيه بخوره كه تقريبا

براى خودشون را حدس بزنند ممنون

هنوز براتون نامه دعوت به مصاحبه نيومده؟
سلام دوست عزیز. نگران نباشید سفارت انکارا به دلیل شلوغی یه خورده تاخیر داره ولی بالاخره نامه براتون می یاد. ما هم کتگوری f4 هستیم و pd مون هم 25feb2002. در تاریخ 10dec2014 کارنت شدیم ولی نامه مصاحبه چند روز پیش به دستم رسید. کلا دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره. پس خیالتون راحت.
F4 Category, PD 25Feb2002, Approval Date 21Oct2005, Current Date 1Jan2015, Interview 12May2015, cleared 18May 2016, Issued 24JUNE2016 Big Grin :
پاسخ
تشکر کنندگان: Alisalimi
من يه سوال داشتم راجع به ترجمه مدارك
ما سال ٢٠١١ كه مدارك رو ترجمه كرديم و مهر دادگستري زديم يكسري كپي برابر اصل هم براي خودمون از ترجمه مدارك نگه داشتيم الان همون كپي برابر اصلها رو ببريم سفارت كافيه يا اينكه بايد اونها رو به روز كنيم اگه قرار به روز كنيم چه طوري بايد اين كار رو انجام بديم؟
يه سوال ديگه اينكه نيازي به ترجمه مدارك تحصيليمون هم هست؟ ممكنه ازمون بخوان؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
جلوي مداركي كه از ما خواستن يكسري كد نوشته شده كدهاي مربوط به ما O , Y , F هستش
o:the NVC sent this form or document to the U.S. embassy or consulate
y:the NVC sent this form or document to the U.S. embassy or consulate
F: the NVC did not request this form or document
حالا من دو تا سوال دارم:
اولا دو تا كد o و y كه متن روبروشون عين همه چه فرقي با هم دارن كه جلوي يكسري از مدارك نوشته o و جلوي يكسري از مدارك نوشته y ؟
دوما كد oو y ميگه nvc مدارك رو فرستاده به سفارت و كد f ميگه نيازي به اين مدارك نيست با اين حساب ما جز اصل مدارك چيز ديگه اي نبايد ببريم با خودمون درست ميگم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-04-05 ساعت 12:22)montazerf4 نوشته:  جلوي مداركي كه از ما خواستن يكسري كد نوشته شده كدهاي مربوط به ما O , Y , F هستش
o:the NVC sent this form or document to the U.S. embassy or consulate
y:the NVC sent this form or document to the U.S. embassy or consulate
F: the NVC did not request this form or document
حالا من دو تا سوال دارم:
اولا دو تا كد o و y كه متن روبروشون عين همه چه فرقي با هم دارن كه جلوي يكسري از مدارك نوشته o و جلوي يكسري از مدارك نوشته y ؟
دوما كد oو y ميگه nvc مدارك رو فرستاده به سفارت و كد f ميگه نيازي به اين مدارك نيست با اين حساب ما جز اصل مدارك چيز ديگه اي نبايد ببريم با خودمون درست ميگم؟

سلام دوست عزیز. خودتون رو با این کدها گیج و درگیر نکنید.اصلا به مدارکی که در نامه مصاحبه از شما خواسته شده اکتفا نکنید و تمام مدارکتون به همراه ترجمه رو برای مصاحبه به همراه داشته باشید. موفق باشید
F4 Category, PD 25Feb2002, Approval Date 21Oct2005, Current Date 1Jan2015, Interview 12May2015, cleared 18May 2016, Issued 24JUNE2016 Big Grin :
پاسخ
تشکر کنندگان: masmori ، montazerf4

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان