کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتال برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
سلام.
سوال من اینه که برگزارکنندگان لاتاری از چه طریق متوجه خواهند شد که عکسها مربوط به 6ماه اخیر هستند یا بیشتر؟
اگر از طریق مراجعه به تاریخ گرفته شدن عکس در قسمت properties-summaryباشه که خود من چون به تنظیم تاریخ دوربین دقت نکرده بودم و بعد متوجه شدم تاریخ دوربین اشتباها برای 1 سال پیش تنظیم بوده. آیا با این احتساب عکس ارسالی من مردود خواهد بود؟؟
Don't look a gift horse in the mouth.... دندنون اسب پیشکشیو نمیشمرن.
تشکر کنندگان:
ضمنا کی گفته که در مورد عکس باحجاب خانم ها گوشها باید پیدا باشن؟
اگه به خود سایت لاتاری دقت کنید اشاره ای به این مطلب نشده و تازه اینکه نمونه های عکس مورد قبول خودشون هم در مورد خانم ها با اینکه حجاب ندارن گوش ها مشخص نیستن.
Don't look a gift horse in the mouth.... دندنون اسب پیشکشیو نمیشمرن.
تشکر کنندگان:
some one نوشته: سلام.
سوال من اینه که برگزارکنندگان لاتاری از چه طریق متوجه خواهند شد که عکسها مربوط به 6ماه اخیر هستند یا بیشتر؟
اگر از طریق مراجعه به تاریخ گرفته شدن عکس در قسمت properties-summaryباشه که خود من چون به تنظیم تاریخ دوربین دقت نکرده بودم و بعد متوجه شدم تاریخ دوربین اشتباها برای 1 سال پیش تنظیم بوده. آیا با این احتساب عکس ارسالی من مردود خواهد بود؟؟
به نظر من نه ، ولی برای اینکه تردید پیش نیاد دوستان دیگه ای که ثبت نام نکردند هنوز به تاپیک زیر برند و نحوه تغییر تاریخ عکس رو بینند :

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=636
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
سلام
من عضو تازه انجمن هستم و يك سئوال از اساتيد فن داشتم . من براي دختر 2 ساله و هفت ماه ام هم بايد يك عكس با مشخصات فني ذكر شده بذارم. من خود سايت لاتاري رو هم گشتم چيزي نديدم . ممنون از كمكتون
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان
من یک پسر 1 سال و نیمه دارم.گرفتن عکس ازش اونم با مشخصات خواسته شده کار خیلی مشکلیه و تا الان هر چه سعی کردم نتونستم این کارو بکنم.

کلا هم بنظر خیلی مسخره میاد که در این مورد در هیچ جای وب سایت لاتاری توضیحی داده نشده.

ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی داره در میان بذاره.
تشکر کنندگان:
parnian نوشته: سلام
من عضو تازه انجمن هستم و يك سئوال از اساتيد فن داشتم . من براي دختر 2 ساله و هفت ماه ام هم بايد يك عكس با مشخصات فني ذكر شده بذارم. من خود سايت لاتاري رو هم گشتم چيزي نديدم . ممنون از كمكتون

rsiamak نوشته: با سلام به دوستان
من یک پسر 1 سال و نیمه دارم.گرفتن عکس ازش اونم با مشخصات خواسته شده کار خیلی مشکلیه و تا الان هر چه سعی کردم نتونستم این کارو بکنم.

کلا هم بنظر خیلی مسخره میاد که در این مورد در هیچ جای وب سایت لاتاری توضیحی داده نشده.

ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی داره در میان بذاره.

خوب اگه عکاسی برید ، مخصوصا عکاسی هایی که کار کودک می کنند راحت عکس می گیرند !!
تشکر کنندگان:
با سلام
میخواستم ببینم اگه تو عکس گردنبند داشته باشی مشکلی پیش میاد؟
چون من تو سایت لاتری همچین چیزی ندیدم که عکس باید بدون گردنبند باشه!!!
تشکر کنندگان:
به علت اتمام ثبت نام ، این موضوع از حالت مهم خارج شد .
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان