کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
***مکالمه ی رایگان با تمام دنیا***
سلام به تمام مهاجرسرایی هایه عزیز
جایه خالیه این تاپیکو تو مهاجرسرا دیدم و با مشورت با دوسته عزیزم User تصمیم گرفتم یکم توضیح واسه دوستان بدم
اول از همه می خوام بگم خیلی از ما ها ابزار زیادی داریم ولی نمی دونیم کجا و چه زمانی ازش استفاده کنیم یکی از این نرم افزار ها گوگل تاک است که بسیار پرطرفدار هست
[عکس: google-talk.jpg]
مهمترین امکانی که این نسخه دارا است ، قابلیت « پیغامهای آفلاین » است که یکی از کاستی های این مسنجر به شمار می رفت . این قابلیت جزو مواردی است که خصوصا برای ما ایرانی ها مهم است …
چنانچه از سرویس پست الکترونیک Gmail استفاده می کنید، با دریافت این نرم افزار وارد دنیای چت گوگل شوید، این مسنجر امکان برقراری ارتباط به صورت متنی و صوتی را برای شما فراهم میکند. کیفیت صدا در چت صوتی این نرم افزار بسیار بهتر است کیفیت صدا در نرم افزار یاهو مسنجر است همچنین میزان استفاده از حافظه RAM در این نرم افزار به مراتب کمتر از یاهو مسنجر می باشد.
........
برای ارتباط صوتی کمترین دیتارو استفاده قرار میده یعنی شما با دیال آپ هم میتونید تماس بگیرید
یکی از اقوام دخترشونو برای تحصیل به آمریکا فرستادند به پیشنهاد من از این نرم افزار برای تماس استفاده کردند و بسیار بسیار بسیار (...) هزینه هاشونو پایین آوردند
این نرم افزار قابلیت ارسال فایل و عکس را نیز داراست
یکی از امکانات فوق العاده این برنامه که با تمام برنامه های تماس فرق میکنه اینه که اصلا دیلی و بافر (تاخیر صدا ) نداره و یک کاربر بسیار مبتدی با سیستم هم میتونه با این برنامه کار بکنه
اینم عکس محیط کار برنامه که بسیار ساده است
[عکس: call.gif]
لینک دانلود برنامه
یا
اینجا
پسورد فایل : www .downloadha.com
برای ارسال تصویر فعلا برنامه خوبی جز وب کم برای یاهو مسنجر پیدا نکردم
اگه دوستان از برنامه خاصی استفاده میکنند در همین تاپیک توضیح بدهند
در آخر
شاید این برنامه واسه خیلیا قدیمی باشه به بزرگی خودتون ببخشید دیگه
کوچیکه همه ی بچه های سایت
امیررضا
پاسخ
آقا واسه ما که فکر نکنم بشه چون مینویسه :

Thanks for your interest, but the product that you're trying to download is not available in your country.

برای وب کم هم برنامه ی Oovoo رو پیشنهاد میکنم کیفیت صداشم عالیه

بله آقای فروزین Ip ایران رو قبول نمیکنه یه راه دیگه هم داره که تغییر IP اگه کسی دید با پ.ی.ل.ت.ر کار کرد خبر بده
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Amirreza ، panteha ، sadeghi897 ، dinadino228
دوستایه عزیز لینکو درست کردم
دانلود کنید
درسته متاسفانه باید گوگلو دور بزنیم :دی
پاسخ
تشکر کنندگان:
فعلا فقط تو ایران oovoo مشکلاتش کمه.بقیه برای یوزرها نه چندان حرفه ای ساده نیست.مثلا من که نمیتونم هر دفعه از راه دور راه حل رفع اشکالات برنامه های چت مثل یاهو و اسکایپ رو برای پدر و مادرم توضیح بدم دیگه کار کردن با شکستن فیل که میدونم براشون خیلی سخته
پاسخ
تشکر کنندگان: Amirreza ، frozen mind ، sib 24 ، sadeghi897 ، dinadino228
دوستان از اینجا دان کنید لینک مستقیمه تا دو روز دیگه هم فعاله
کد:
http://oldvip.online-dl.com/get/Google_Talk_1.0.0.105__www.Downloadha.com__[www.online-dl.com].zip
برای آدم های بزرگ هیچ بن بستی وجود نداره چون یا راهی پیدا میکنند یا راهی می سازند! پس همیشه امید داشته باشید
متولد چه ماهی هستید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Amirreza
(2010-09-21 ساعت 18:04)@Š!M نوشته:  فعلا فقط تو ایران oovoo مشکلاتش کمه.بقیه برای یوزرها نه چندان حرفه ای ساده نیست.مثلا من که نمیتونم هر دفعه از راه دور راه حل رفع اشکالات برنامه های چت مثل یاهو و اسکایپ رو برای پدر و مادرم توضیح بدم دیگه کار کردن با شکستن فیل که میدونم براشون خیلی سخته
سلام شیما خانوم اگه اشتباه نکرده باشم
این برنامه فقط موقع دانلود محدودیت فرمالیته داره
فقط شما لازمه برنامه رو براشون بفرستید
بدون پی؟تر کار میکنه
من قول میدم خیلی راحت یاد بگیرن
آخه اون فامیلمون که گفتم از این برنامه استفاده میکنن فکر نکنم زمانی که ایران بودن اینقد با هم صحبت میکردنBig Grin
هر کسی سوالی داشت از برنامه من در یاهو (mafia_amir2007) آنلاین هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر

سلام
عزیزان گوگل تاک در ایران فقط با (و.ی -پ.ی -ا.ن )امکان پذیره چک کردم جواب داد
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
نقل قول:
(2010-09-21 ساعت 21:43)maxsupermax نوشته:  
سلام
عزیزان گوگل تاک در ایران فقط با (و.ی -پ.ی -ا.ن )امکان پذیره چک کردم جواب داد

یعنی وقتی دانلود شم به راحتی کار نمیکنه؟
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
من کارم تعمیراته سیستم و نصب آیدی اس ال هست
بخدا نمی خواد
از دوستایه گلم میخوام بدونه اطلاعات راهنمایی نکن
پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، panteha
جی میل که به تازگی یه سرویس تلفن گذاشته، تماس با آمریکا مجانیه. من که مدتی هستش ازش استفاده می کنم. کیفیت صداش خیلی خوبه حتی بهتر از اسکایپ. به و.ی -پ.ی -ا.ن هم احتیاجی نداره.
البته من از اسکایپ هم چندین ساله استفاده میکنم. ولی اسکایپ تازه گی ها یه کم ادا در می یاره.
از گوگل ویس هم می تونید استفاده کنید. یه شماره تلفن می تونید برای خودتون اونجا بسازید.
تاریخ مصاحبه: اوایل مارچ، کلیر: ۱۲ جولای محل مصاحبه آنکارا
آپدیتها : ۳۱ جون، ۱و ۳و ۵و ۸ جولای
در ضمن من برنده نیستم، پیگیر کیس برادرمم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Amirreza ، Hossein81 ، panteha
(2010-09-25 ساعت 16:54)دنیز نوشته:  جی میل که به تازگی یه سرویس تلفن گذاشته، تماس با آمریکا مجانیه. من که مدتی هستش ازش استفاده می کنم. کیفیت صداش خیلی خوبه حتی بهتر از اسکایپ. به و.ی -پ.ی -ا.ن هم احتیاجی نداره.
البته من از اسکایپ هم چندین ساله استفاده میکنم. ولی اسکایپ تازه گی ها یه کم ادا در می یاره.
از گوگل ویس هم می تونید استفاده کنید. یه شماره تلفن می تونید برای خودتون اونجا بسازید.
دنیز جان من روزی 4 ساعت واسه کارم دارم با گوگل تاک کار میکنم و اصلا دیتا مصرف نمیکنه و سرعت خوبی هم
داره
پاسخ
تشکر کنندگان: babakped
من چند وقت پیش مسافرت بودم و با Google Talk با خانواده صحبت می کردم که خیلی راضی بودم. چند بار سعی کردم برای ارتباط تصویری از oovoo استفاده کنم اولا تاخیر در صدا داشت ثانیا خیلی مشکل قطع شدن داشت . اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون می شم.
دوستان عزیز
من می خواهم یه وب کم بخرم. می شه یه مدل به من پیشنهاد بدهید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان در مورد سرویس گوگل تاک، من برای استفاده از این سرویس با دوستان در ایران صحبت کرذم گفتند که در ایران فعال نمیشه و پیغام میده که امکان ارتباط با کشور شما مقدور نیست ایا درسته؟ لطفا راهنمایی کنید و ایا میشه از voice ان ( بدون تصویر) هم به تنهایی استفاده کرد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام...

از اينجا مي تونيد بگيريدش. پسوردش هم www.ir4u.ir هست.

(2010-10-06 ساعت 06:58)mosafer2 نوشته:  دوستان در مورد سرویس گوگل تاک، من برای استفاده از این سرویس با دوستان در ایران صحبت کرذم گفتند که در ایران فعال نمیشه و پیغام میده که امکان ارتباط با کشور شما مقدور نیست ایا درسته؟ لطفا راهنمایی کنید و ایا میشه از voice ان ( بدون تصویر) هم به تنهایی استفاده کرد

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
شما اگر یک امانت V**P**N خریداری کنید، مشکل تون هم از لحاظ پ-ی-ل-ت-ر و هم از لحاظ قیمت حل میشه... مثلا اگر اکانت آمریکا خریداری کنید و با Skype با آمریکا تماس بگیرید، مجانی محاسبه می شود. فقط برید تو سایت secure-cyber.com و سفارش بدهید... Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان