کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط فرستنده دعوت نامه
سلام ، من براي مادرم وقت ويزا گرفتم ولي اسپانسر و دعوت نامه رو دختر عمو مامانم زحمتش كشيده فرستاده نه من، حالا دو تا سوال دارم. من ابان ميرم ايران و اذر وقت سفارت مامانم هست با توجه به اينكه دعوتنامه رو من نفرستادم احتمال اين هست كه به مامانم ويزا ندن و بگن دخترت ايرانه چه لزومي داره كه شما هم بري امريكا؟ سوال دوم تو فرما قسمتي بود كه ميپرسيد خرج سفرتون بر عهده كيه منم زدم خودم يعني مادرم ولي اسپانسر هم داريم به نظرتون ايراد ميگيرن يا فرم اسپانسر قبول ميكنن؟در ضمن نوع ويزا B گرفتم ولي دعوت نامه دارن. درسته نوع ويزا يا نه؟
شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: frz61 ، msar ، nedaba
سلام
برادر من در آمریکا دانشجوی مقطع دکتری هستند؛ یعنی ویزای تحصیلی دارند
البته توسط همان دانشگاه به عنوان Teacher Assistant بورس شدند
آیا ایشون میتونن برای من دعوتنامه بفرستند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، nedaba
برای ارسال دعوتنامه برای مادر اگه درامدم زیر 2000 تا در ماه باشه ولی حساب بانکی داشته باشم می شه اقدام کنم.و اینکه اگه باردار باشم باید از دکترم نامه بگیرم برای سفارت.و چه مدارک دیگه ای لازم هست .من تو اسن سایتی که بچه ها گفتن رفتم ولی متوجه نمی شم فقط همون فرم 160 کافیه پر بشه.لطفا اگه می دو نید راهنمایی کنید.من زیاد فرصت ندارم.
ღ 2013ASxxxx آنکارا 2 نفر ღ تاریخ مصاحبه اواخر ژوئنღبرگه صورتی ღ کلیرنس33 روزღ Smile صدور ویزا 25 AUG Smile
پاسخ
(2014-12-23 ساعت 00:07)sol.sol نوشته:  برای ارسال دعوتنامه برای مادر اگه درامدم زیر 2000 تا در ماه باشه ولی حساب بانکی داشته باشم می شه اقدام کنم.و اینکه اگه باردار باشم باید از دکترم نامه بگیرم برای سفارت.و چه مدارک دیگه ای لازم هست .من تو اسن سایتی که بچه ها گفتن رفتم ولی متوجه نمی شم فقط همون فرم 160 کافیه پر بشه.لطفا اگه می دو نید راهنمایی کنید.من زیاد فرصت ندارم.

اگر قصد دارید ایشان را برای کمک به شما در تمامی کارهای منزل دعوت کنید (کمک در نگهداری بچه، در کارهای خانه مثل آشپزی، خرید نظافت...) بهتر است این مطلب را در دعوت نامه خود عنوان نکنید و یا خواهرتان در مصاحبه به هیچ وجه حرفی از آن به میان نیاورد.
دلیل این کار این است که کار نگهداری بچه babysitting در آمریکا یک شغل محسوب می شود و خواهر شما با عنوان کردن این کار عملا اعلام کرده که قصد کار دارد. (در حالیکه واقعا اینطور نیست) به همین منوال آشپزی و تمیزکردن منزل نیز شغل محسوب می شوند. آفیسر با شنیدن این مطالب ممکن است ویزا را ریجکت کند! به یاد داشته باشید آفیسر در اولین مرحله حافظ منافع آمریکاست نه شما! دعوت کردن یک توریست برای گذراندن اوقات فراغت و بازدید از افراد فامیل برای تحکیم روابط خانوادگی بهترین دلیل است برای درخواست ویزا!
از نظر آفیسر، یک توریست به قصد خرج کردن پول به آمریکا می آید اما کسی که به عنوان babysitter درخواست ویزا می کند قصدش ربودن یک شغل از یک آمریکایی است!
پس بهتر است در درخواست ویزای خود "گذراندن اوقات فراغت و بازدید از افراد فامیل برای تحکیم روابط خانوادگی" فقط عنوان شود.
پاسخ
تشکر کنندگان: jojo_hami ، frz61 ، msar ، eblam
سلام من ایتالیا اقامت تحصیلی دارم میخوام تابستون برم آمریکا نزدیک ترین فامیلی که آمریکا دارم دختر داییمه.ویزای توریستی اقدام کنم یا با دعوتنامه کدوم شانسش بیشتره دعوتنامه از همچین فامیل دوری موثره؟ مجردم و دانشگاهم رتبه ۱ ایتالیا رو تو رنکینگ داره و بورس تحصیلی هم دارم مقطع فوق لیسانس . اینارو گفتم که کمکم کنید بدونم موقعیتم برای نظر سفارت موثره یا نه؟ پیشاپیش از کمکتون سپاسگذارم.
پاسخ
با سلام تروخدا يكى جواب بده من ٣ ساله گرين كارت دارم كار نميكنم كرديت كارت قوى حساب بانكى و موجودى قوى كرديت اسكور بالا گواهينامه بيمه سلامتى ....... همه چيز دارم خونه اجاره كردم و زندگى ميكنم البته دنبال كار هستم اما خودم تحت ساپورت خانواده هستم برام پول ميفرستن الان ميخوام براى مامانم دعوت نامه بدم كه خودش تحت ساپورت خودشه كه يه مدت كوتاه بياد پيشم خودش بيشتر از دوماه نميتونه بمونه ميشه قدم به قدم تا اخرين مرحله خيلى ابتدايى كه من بايد چيكار كنم يه توضيح كامل بدين واقعا ممنون ميشم كمك بزرگى كردين بازم خيلى ممنون فقط مرحله مرحله با ادرس ممنون
پاسخ
سلام دوستان تروخدا يكى جواب بده بار ٦ هست ميپرسم من الان ٣ سال و چند ماهه گرين كارت دارم به تازگى كار ميكنم كرديت اسكور عالى حساب بانكى و موجودى قوى گواهينامه بيمه سلامتى ....... همه چيز دارم خونه اجاره كردم و زندگى ميكنم خودم تحت ساپورت خانواده هستم برام پول ميفرستن الان ميخوام براى مامانم دعوت نامه بدم كه خودش تحت ساپورت خودشه كه يه مدت كوتاه بياد پيشم خودش بيشتر از دوماه نميتونه بمونه ميشه قدم به قدم خواهشا قدم به قدم تا اخرين مرحله خيلى ابتدايى كه من بايد چيكار كنم چون واقعا اطلاعى ندارم خيلى تو سايت هاى مختلف گشتم ولى گيج شدم يه توضيح كامل لطف كنين بدين واقعا ممنون ميشم كمك خيلى بزرگى كردين بازم خيلى ممنون فقط مرحله مرحله با ادرس ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: nedaba
سلام دوستان عزيزه گل بابا تروخدا جواب بدين الان خيلى وقته منتظره جواب هستم تروخدا يكى جواب بده بار ٦ هست ميپرسم من الان ٣ سال و چند ماهه گرين كارت دارم به تازگى كار ميكنم كرديت اسكور عالى حساب بانكى و موجودى قوى گواهينامه بيمه سلامتى ....... همه چيز دارم خونه اجاره كردم و زندگى ميكنم خودم تحت ساپورت خانواده هستم برام پول ميفرستن الان ميخوام براى مامانم دعوت نامه بدم كه خودش تحت ساپورت خودشه كه يه مدت كوتاه بياد پيشم خودش بيشتر از دوماه نميتونه بمونه ميشه قدم به قدم خواهشا قدم به قدم تا اخرين مرحله خيلى ابتدايى كه من بايد چيكار كنم چون واقعا اطلاعى ندارم خيلى تو سايت هاى مختلف گشتم ولى گيج شدم يه توضيح كامل لطف كنين بدين واقعا ممنون ميشم كمك خيلى بزرگى كردين بازم خيلى ممنون فقط مرحله مرحله با ادرس ممنون.
پاسخ
کسی تا حالا از سفارت آمریکا تو ترکمنستان اقدام کرده واسه ویزای توریستی؟!
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-27 ساعت 06:33)j1970 نوشته:  کسی تا حالا از سفارت آمریکا تو ترکمنستان اقدام کرده واسه ویزای توریستی؟!
خودم جواب خودم رو بدم شاید بدرد یکی دیگم بخوره!
اینجوری که تو سایتش نوشته طرف باید انگلیسی، ترکمن یا روسی بلد باشه و واسه فارسی زبانا (منظورم کسی که نمیتونه با اون زبانهای عنوان شده صحبت کنه) ارجاع داده به امارات و ترکیه.
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-26 ساعت 12:23)Hamed112 نوشته:  سلام دوستان عزيزه گل بابا تروخدا جواب بدين الان خيلى وقته منتظره جواب هستم

سلام حامد جان
من هیچ اطلاعی تو این زمینه ندارم ولی چرا با یک وکیل آمریکایی ( نه ایرانی ) مشورت نمی کنی ، خیلی راحت تر جواب میگیری .
حتما کسی از بچه ها تجربه ای خاص تو این زمینه نداره .RolleyesShy
نامه­ی چارلی چاپلین به دخترش
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
سلام لطفا به سوال من با دقت وجدیت جواب بدین چون چیزیه که از هرجا پرسیدم گفتن چنین چیزی وجود نداره ،پس چطور اقدام شده؟برادر من سیتی زن امریکاست برای من اقدام به دریافت ویزای توریستی کرده که میگه این ویزا با ویزاهای دیگه فرق داره و5سال طول میکشه وبه کنسول گفته که میخواد خواهرشو که تابه حال ندیده ببینه،این چه نوع ویزائیه که 5سال طول میکشه مراحلش وبا توجه به مجرد بودن من آیا اصلا شدنیست یا نه؟
پاسخ
(2015-08-24 ساعت 11:29)nedanaz85 نوشته:  سلام لطفا به سوال من با دقت وجدیت جواب بدین

سلام
یه مطلبی هست که نمیدونم گفتنش اینجا صلاح هست یا نه ولی برادرتون میتونه بره پیشه یه روانپزشک و بگه که بدلیله ندیدن شما افسردگی کرفته
و تنها راه درمانش دیدن شماست . ( یکم فیلم بازی کنه )
اگر دکتر قبول کنه و نامه بده خیلی خیلی برای گرفتن ویزاتون تاثیر گذاره .
اگه باز سوالی بود در خدمتم .
موفق باشید .
نامه­ی چارلی چاپلین به دخترش
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
باسلام به همه دوستان. من و همسرم نزدیک به یکساله که امریکا هستیم و گرین کارت داریم. میخواستم برای پدر و مادرم که هر دو بازنشسته دولت هستن و فرزند مجرد هم تو ایران ندارن دعوتنامه بدم. البته من کار نمیکنم و همسرم شاغل هستند و کردیت اسکور هر دوتا مون بالا هستش و حساب بانکی مون هم خوب هستش. سوالم اینه که چه راهکاری پیشنهاد میدین که به هردوتاشون همزمان ویزا بدن؟
با تشکر از شما
پاسخ
سلم دوستان عزیز
آیا از طریق دوست ساکن امریکا که عجالتا خانم هستند، امانش هست که دعوتنامه بفرستند؟ میشه لطفا راهنمای کنید؟
ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان