کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
رشته کشاورزی با گرایش پرورش دام و طیور
با سلام . اگه امکانش هست در مورد وضعیت رشته تحصیلی فوق و بازار کار آن در ایالت تگزاس اطلاعات کاربردی بگذارید یا ایمیل فرمایید . با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
سلام خسته نباشید
خواستم ببینم شما اطلاعاتی بدست اوردین؟
2013xxx11xx
3 نفر
ایروان
هفته دوم اکتبرWink
پاسخ
سلام .من رشته مهندسی شیلات و آبزیان خواندم الان واسه دکتری میخوام اقدام کنم لطفا راهنمایی کنید کدام دانشگاه من بورس میکنه.و در چه سایتی جستجو کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، taherifar
(2013-11-22 ساعت 02:01)laptop نوشته:  سلام .من رشته مهندسی شیلات و آبزیان خواندم الان واسه دکتری میخوام اقدام کنم لطفا راهنمایی کنید کدام دانشگاه من بورس میکنه.و در چه سایتی جستجو کنم
سلام
شما باید خودت سرچ کنی و دپارتمان های شیلات و آبزیان رو در دانشگاه های مطرح پیدا کنی. من زیاد وارد نیستم ولی فکر کنم برای کلید واژه باید از کلماتی مثل Fisheries and Aquatic Sciences Department استفاده کنی. وقتی وبسایت بخش شیلات در دانشگاه مربوطه رو پیدا کردی وارد لینک هایی مثل People میشی و در قسمت Faculty دنبال استادهایی می گردی که ممکنه به کار تحقیقاتی مورد نظر شما علاقه نشون بدند. بعد برای طرف ایمیل می فرستی و CV خودت رو هم ضمیمه ایمیلت می کنی. اگر طرف از CV شما خوشش بیاد بهت جواب میده و برای آشنا شدن با شما اطلاعات بیشتری ازت می خواد و شرایط کار رو برات توضیح میده. قاعدتاً دانشگاه مورد نظر شما باید در ایالت های کناری باشه که به اقیانوس متصل هستند. مثلاً فلوریدا. یا اگر ایالت های مرکزی هستند منابع آبی وسیع داشته باشند. باید خودت رو برای امتحان تافل و GRE هم آماده کنی. دانشگاه های با رنکینگ بالا این دو تا رو حتماً می خوان و معمولاً هر چه اعتبار دانشگاه بیشتر باشه نمره های بالاتری هم طلب می کنند. موفق باشید.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان