کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آموزش زبان انگلیسی با استفاده از GoEnglish
با سلام و تشکر فراوان .
اگر ممکنه pdf را با rapid share بگذارید . من نمیدونم چرا با speedy share مشکل دارم. اگر می دانید مشکل از چیست لطفا راهنمایی کنید. این پیغام را می دهد : Caught exception
No data uploaded, or total upload size exceeded the limit 200 MB
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، msar
memol عزیز با عرض معذرت که نتونستم زودتر براتون اپلود کنم

تقدیم به شما:

http://rapidshare.com/files/434896229/GoEnglish.rar
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
پاسخ
تشکر کنندگان: arash1986 ، OverLord ، sorena ، mehdiii ، SH1A2R3 ، j@vad ، parastoo mohajer ، dreamer60 ، sabafarsi1985 ، msar
(2010-11-23 ساعت 14:37)hassan1358arab نوشته:  
(2010-11-21 ساعت 21:24)aam نوشته:  ممنون واقعآ از زحماتتون فقط من الان كه ديدم 18 تا از pdf هايي كه دارم بدون mp3 هستند كه احتمالآ جزو اونايي بوده كه شما در rapidshare up كرده بوديد متاسفانه الان هم موفق نشدم دان كنم واستون امكان داره دوباره up كنيد يا اگه پيشنهادي داريد بديد بازم مرسي. df ها به اين اسم ها هستن:
Consoling_a_Friend و A_Fender_Bender و Apartmenr Hunting و Buying Gift Int و
Communiting to Work و Making_a_Playdate و A_Dinner_Invention و At the Doctor's Office و
Catching a Cab Beg و Faith and Religion Beg و Cats_Dogs و A Job Application Brg
At the Pharmacy Beg و College Scheduls Beg و Citizenship_Beg و A Job Interview
Booking a Flight Beg و Combating stereotypest Int

دوست عزیزم این کار رو حتما براتون انجام میدم منتها چند روزیه سرم شلوغه.

باشه ممنون پس منتظريم
پاسخ
تشکر کنندگان: arash1986 ، SH1A2R3 ، sabafarsi1985 ، زری وحدتی ، msar
دوستانی که منتظرند تا mp3 ها رو براشون اپلود کنم این خبر رو بدم که دارم فایلها رو با نرم افزار حجمشون رو کم میکنم تا تقریبا حجمشون رو به نصف برسونم البته با همون کیفیت قبل که به محض اماده شدن براتون در چند پارت اپلود میکنم.
پاسخ
دوستان کار تبدیل تمام شد 170مگ رو به 104 مگ تبدیل کردم که به 8 پارت تقریبا 14 مگ تبدیل شد.

حالا دوستان اگه حجم پارتها براتون زیاد نیست بگین با هر اپلود سنتری که راحتترین براتون به ترتیب اپلود کنم.
پاسخ
امیدوارم اینبار کسی با دانلود فایلها مشکلی نداشته باشه.فقط یاداوری کنم که بعد از دانلود اخرین پارت تمام پارتها رو در یک پوشه بریزید و با winrar
اکسترکت کنید.
تقدیم به دوستان :

لینکها در حال بروز رسانی
پاسخ
مرسي از زحمتي كه كشيدين
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، زری وحدتی ، msar
با سلام
بچه ها کسی در باره تهیه مجموعه سی دی های( eforrth less english(leran real eenglish اطلاعاتی داره ؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، زری وحدتی ، msar
(2011-01-03 ساعت 02:58)ashkan58 نوشته:  [quote='anab' pid='91008' dateline='1293994949']
با سلام
بچه ها کسی در باره تهیه مجموعه سی دی های( eforrth less english(leran real eenglish اطلاعاتی داره ؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

سلام
مناسبه ؟ تا حالا کسی استفاده کرده ؟ چون تو بازار از این اموزش ها زیاد هست
اما کافیه متن " efforth less english فروش " تو گوگل سرچ کن خیلی راحت با 7 تا 8 تومن میارن در خونه تحویل میدن فروشنده زیاده الان نیاز نیست بری انقلاب بخری اینترنتی ارزونتره

اونهایی که استفاده کردن خیلی راضی هستند. من 7 روش یادگیری به این سبک رو که رایگان خود موسسه اصلی با ایمیل میفرسته گوش کردم و خوشم اومد.

پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، SH1A2R3 ، Farshid22 ، r_ent ، sabafarsi1985 ، peyman1355 ، زری وحدتی ، msar
(2010-10-27 ساعت 20:59)hassan1358arab نوشته:  درس نوزدهم تا بیست و پنجم

اگر مدیران کمی حجم اپلود رو برام بالا ببرند در صورت تمایل دوستان عزیزم فایلهای صوتی هر کدوم رو هم میتونم براتون قرار بدم.

ممنون از شما
می تونید فایل های صوتی را در یک سایت آپلود مانند 4شره یا رابیدشره و... قرار بدید و لینک اش رو اینجا بزارید تا دوستان که مایل هستند دانلود کنند.
سلام
ما دیر خبر شدیم
میشه لینک تازه بدید این لینک ها غیرفعال شدند.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، sabafarsi1985 ، peyman1355 ، زری وحدتی ، msar
(2011-01-04 ساعت 03:32)moohajer نوشته:  
(2010-10-27 ساعت 20:59)hassan1358arab نوشته:  درس نوزدهم تا بیست و پنجم

اگر مدیران کمی حجم اپلود رو برام بالا ببرند در صورت تمایل دوستان عزیزم فایلهای صوتی هر کدوم رو هم میتونم براتون قرار بدم.

ممنون از شما
می تونید فایل های صوتی را در یک سایت آپلود مانند 4شره یا رابیدشره و... قرار بدید و لینک اش رو اینجا بزارید تا دوستان که مایل هستند دانلود کنند.
سلام
ما دیر خبر شدیم
میشه لینک تازه بدید این لینک ها غیرفعال شدند.
ممنون

دوست عزیزم به صفحه 3 در همین تاپیک پست شماره 45 که بری لینک راپید فایلها رو میتونی مشاهده کنی.
پاسخ
تشکر کنندگان: sorena ، SH1A2R3 ، j@vad ، parastoo mohajer ، sabafarsi1985 ، زری وحدتی ، msar
سلام
از قدیم گفتن :
تو نیکی کن و در دجله انداز ............. که ایزد در بیابانت دهد باز
این حسن اقای ما هم دوسال پیش وقتی خودش لاتاری ثبت نام کرد شروع به مطالعه مناسب در مورد مهاجرت کرد .
بعد که فهمید اموزش زبان برای مهاجرت چقدر مهمه شروع به یادگیری زبان کرد و فایلهای اموزشی ان را جمع اوری کرد و بسیاری از انها را اپلود کرد تا بقیه هم بتونند از ان استفاده کنند .
حقیقتش من از اینکه حسن در لاتاری برنده شد خیلی خوشحالم چون اول از همه میدونم مطالعه کرده و اطلاعات جامعی در مورد امریکا و مهاجرت به سایر کشورها را بدست اورده و دوم اینکه ادمی هست که خیرش به دیگران میرسه و خدا هم اینطوری پاداش نیت پاکش را داد .
این می تونه یک درس یزرگ برای همه علاقه مندان به مهاجرت و افرادی که چشم به راهه لاتاری بودند باشه که بدونند اگر می خواهند به هدف خودشون برسند باید تلاش کنند و اول از همه زبان یاد بگیرند و اگر هم لاتاری برنده نشدند خیلی راحت می تونند برای کانادا و استرالیا اقدام کنند که در همین سایت هم اطلاعات مناسبی در مورد مهاجرت به این کشورها هست .
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
Exclamation 
با تشکر بسیار ازشما،فایل های صوتی پاک شدند اگه میشه دوباره آپلود کنید.کمال تشکر از شما را دارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdiii ، SH1A2R3 ، peyman1355 ، زری وحدتی ، msar
(2012-05-03 ساعت 11:36)ParsTrader نوشته:  سلام
از قدیم گفتن :
تو نیکی کن و در دجله انداز ............. که ایزد در بیابانت دهد باز
این حسن اقای ما هم دوسال پیش وقتی خودش لاتاری ثبت نام کرد شروع به مطالعه مناسب در مورد مهاجرت کرد .
بعد که فهمید اموزش زبان برای مهاجرت چقدر مهمه شروع به یادگیری زبان کرد و فایلهای اموزشی ان را جمع اوری کرد و بسیاری از انها را اپلود کرد تا بقیه هم بتونند از ان استفاده کنند .
حقیقتش من از اینکه حسن در لاتاری برنده شد خیلی خوشحالم چون اول از همه میدونم مطالعه کرده و اطلاعات جامعی در مورد امریکا و مهاجرت به سایر کشورها را بدست اورده و دوم اینکه ادمی هست که خیرش به دیگران میرسه و خدا هم اینطوری پاداش نیت پاکش را داد .
این می تونه یک درس یزرگ برای همه علاقه مندان به مهاجرت و افرادی که چشم به راهه لاتاری بودند باشه که بدونند اگر می خواهند به هدف خودشون برسند باید تلاش کنند و اول از همه زبان یاد بگیرند و اگر هم لاتاری برنده نشدند خیلی راحت می تونند برای کانادا و استرالیا اقدام کنند که در همین سایت هم اطلاعات مناسبی در مورد مهاجرت به این کشورها هست .
با ارزوی موفقیت برای همه

ممنون از شما من کوچیک همه هموطنانم هستم و هر کاری از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم چه در ایران و چه در هر جایی از این کره خاکی راستش شما درست فرمودید تا سال قبل اگر هم برنده میشدم شاید نمیتونستم برم بخاطر بیماری مادرم متاسفانه امسال اون دیگه بین ما نیست و خداوند پاداش نگهداری از مادرم رو بهم داد و دعای خیر مادرم بدرغه راهمه.برای همه دوستان دعا میکنم موفق و پیروز باشید.
(2012-05-03 ساعت 20:36)Pitter نوشته:  با تشکر بسیار ازشما،فایل های صوتی پاک شدند اگه میشه دوباره آپلود کنید.کمال تشکر از شما را دارم.

راستش در حال حاضر فرصت اینکار رو ندارم و کمتر پشت کامپیوترم میشینم ولی در اولین فرصت حتما انجام میدم
پاسخ
دوستان بالاخره فرصتی شد تا بتونم فایلهای صوتی رو دوباره اپلود کنم لطفا بگید با کدوم اپلود سنتر راحتین
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Farshid22 ، s.pm ، j@vad ، r_ent ، dreamer60 ، peyman1355 ، rouzbehdarvishi ، smk2 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان