کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بعد از یک سال
به نظر من به جای تهدید کردن این طفلک از اینجا رونده و از اونجا مونده یکم براش شعر بخونین خودش میاد. اینم شعرش:

ای یوسف آخر سوی این یعقوب نابینا بیا - ای عیسی پنهان شده بر طارم مینا بیا
از هجر روزم قیر شد دل چون کمان بد تیر شد - یعقوب مسکین پیر شد ای یوسف برنا بیا
ای موسی عمران که در سینه چه سیناهاستت - گاوی خدایی می کند از سینه سینا بیا
رخ زعفران رنگ آمدم خم داده چون چنگ آمدم - در گور تن تنگ آمدم ای جان باپهنا بیا
چشم محمد با نمت واشوق گفته در غمت - زان طره ای اندرهمت ای سر ارسلنا بیا
خورشید پیشت چون شفق ای برده از شاهان سبق - ای دیده بینا به حق وی سینه دانا بیا
ای جان تو و جان ها چو تن بی جان چه ارزد خود بدن - دل داده ام دیر است من تا جان دهم جانا بیا
تا برده ای دل را گرو شد کشت جانم در درو - اول تو ای دردا برو و آخر تو درمانا بیا
ای تو دوا و چاره ام نور دل صدپاره ام - اندر دل بیچاره ام چون غیر تو شد لا بیا
نشناختم قدر تو من تا چرخ می گوید ز فن - دی بر دلش تیری بزن دی بر سرش خارا بیا
ای قاب قوس مرتبت وان دولت بامکرمت - کس نیست شاها محرمت در قرب او ادنی بیا
ای خسرو مه وش بیا ای خوشتر از صد خوش بیا - ای آب و ای آتش بیا ای در و ای دریا بیا

ببخشید رئیس شوخی کردم دلم میخواست این شعر رو از دیوان شمس تبریزی برات بزارم ، یکم حال کنی - موفق باشی و پیروز
تشکر کنندگان: laili ، mavarfan ، User ، Iman-gta ، SARA_DIBA ، msar
کتاب تاوه ای؟!!!! Big Grin
من از این کتاب تاوه ای ها نخوردم.
میشه برامون درست کنی اشکان جان.
منظورت کباب تاوه ای بود دیگه.
تشکر کنندگان: laili ، یه مهاجر ، honareirani ، mavarfan ، Iman-gta ، msar
(2010-11-04 ساعت 18:54)@Š!M نوشته:  
(2010-11-03 ساعت 21:49)Ashkan78 نوشته:  كتاب تاوه اي خوردم اما آش تاوه اي نخوردم... شيما ميام سوئد پيشت برام درست كن.

(2010-11-03 ساعت 20:51)@Š!M نوشته:  
(2010-10-31 ساعت 11:29)Ashkan78 نوشته:  نوع غذايي كه در ماهيتابه طبخ مي شه چي هست؟

احتمالا آش اونم با یه وجب روغن

اول اینکه اشکان جان شرمنده ام من آش بلد نیستم درست کنم

دوم اینکه اصل قضیه رو نگرفتی ؟ ماهیتابه لیلی امریکائیه.اطلاع داری که امریکا همه وسایل سه ایکس لارج و در اندازه بزرگ میباشد بنابراین امکان طبخ آش در ماهیتابه امریکائی مهیاست.نگران نباش من مطمئنم لیلی جان از پسش بر میادWink

اومدم توی سایت دیدم بوی آش میاد. منم خیلی آش دوست دارم از هرنوعی فرق نمیکنه .کتابی .ماهیتابه ای . سوئدی . آمریکایی .... .پس لطف کنید یه ظرف ماهیتابه پر از آش دم در خونه ما یادتون نره . فقط نفهمیدم از کی تا حالا با صندلی الکتریکی یا اتاق گاز آش میپزند .Big Grin
تشکر کنندگان: OMID_R ، mavarfan ، Iman-gta ، msar
میبینم که باز مدیرا تاپیک رو قرق کردن!!!
چه طورید دوستان عزیز؟ اخه من نمیدونم اینجا چه خبره که زود راه میفتید میاید! بابا بشینید زندگی تونو بکنید!!!! Big Grin
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، hasti_banoo ، laili ، AmericanHamid ، mavarfan ، OverLord ، frozen mind ، shahram1347 ، Iman-gta ، msar
آره خوابالو بودم!!!!!

(2010-11-04 ساعت 21:29)OverLord نوشته:  کتاب تاوه ای؟!!!! Big Grin
من از این کتاب تاوه ای ها نخوردم.
میشه برامون درست کنی اشکان جان.
منظورت کباب تاوه ای بود دیگه.

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: honareirani ، AmericanHamid ، mavarfan ، OverLord ، Iman-gta ، msar
خیلی دوست دارم انشالله بعد از یک سال رفتنم برگردم و ببینم نگاهم به زندگی چقدر و چه جوری متفاوت شده
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، Amir78 ، mavarfan ، SH1A2R3 ، Iman-gta ، msar ، Ali Sepehr
از من حقیر به تمام دوستای گل در این تاپیک

چرا عاقل کند کاری که باز اید به کنعان غم مخور
تشکر کنندگان: storagemeter ، SH1A2R3 ، Iman-gta ، msar
(2010-10-30 ساعت 20:30)payam_prz نوشته:  بعد از یک سال، برای یک سفر دو هفته ای اومدم ایران....
تا الان شده دو ماه... Big Grin
شاید دوشنبه شب برگردم اما غرض از مزاحمت این بود که این شعر فروغ منو جون به لبم می کرد بس که منو یاد اینجا انداخت:

اینجا ستاره ها همه خاموشند
اینجا فرشته ها همه گریانند
اینجا شکوفه های گل مریم
بی قدر تر ز خار بیابانند

اینجا نشسته بر سر هر راهی
دیو دروغ و ننگ و ریاکاری
در آسمان تیره نمی بینم
نوری ز صبح روشن بیداری (حداقل تا 50 سال آینده؟!!!)
پیام جان فکر میکنم این حس مشترکیست که همۀ ما بعد از اولین سفرمون به وطن تجربه میکنیم. حس نابودی تمام خاطرات خوش و بی وطنی. البته این حس گویا مرز هم نمیشناسه چون یک دوست ژاپنی دارم که بعد از مدتی برای اولین بار برگشت به ژاپن و همین حس رو داشت.
وقتی برمیگردی می بینی که جاتم اصلا خالی نیست که هیچ ،بلکه کاملا هم پر شده و دیگه هیچ جایی برای تو نمونده که بخوای خودت رو به زورهم که شده توش بچپونی و خاطرات شیرین و مکانهای نوستالژیکی که در مدت دوری هزار بار مرورشون کرده بودی و کلی هم بهشون تاشهای رنگیِ خوشگل زده بودی اینقدر ناهنجار به نظر میاند که دیگه از تحملت خارجند .
ا

برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
دوستان من بعد از ۱ سا ل رفتم ایران و برگشتم.تازه فهمیدم که ایران جای زندگی نیست.و از مهاجرتم خوشحال شدم و خدا رو شکر کردم.ایران وطن ماست و همه ما عاشقش هستیم ولی جای موندن نیست.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

بستگی داره با چه وضعی از ایران خارج بشید
اگر ج.ری خارج بشید که چیزی برای از دست دادن نداشته باشید بعد یه سال که هیچ بعد سال هم نمی خواین از دست بدین
نباید همه را یه جور ببینیبد
به خاطر مردم تغییر نکن
این جماعت هر روز تورا جور دیگری می خواهند
تشکر کنندگان: Iman-gta ، mohamad92 ، msar
من فکر کنم ج.ری خارج بشم...
I have a dream
حالا!!!
تشکر کنندگان: msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان