کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
باز کردن حساب بانکی و انتقال وجه به اروپا
من باید از ایران پولی را به حسابی در بانک Sparkasse Essen آلمان برای Essen بریزم. به من گفتند می تونم از صرافی ها این کار را انجام بدم یا اگر کسی Master Card داشته باشه می تونه این کار را برام انجام بده. درسته؟ می شه اگر راه دیگه ای به ذهنتون می رسه بگید و ضمنا بگید هر کدوم از دو روش بالا چه قدر هزینه داره مثلا برای مالیت با به عناوین دیگه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
در حال حاضر بهترین راه انتقال پول از و به ایران صرافی های قابل اعتماد هستن.هزینه انتقالشون هم چندان زیاد نیست البته بستگی به انصافشون داره بنابراین از چند صرافی اطلاعات بگیرین
پاسخ
تشکر کنندگان: عباس حدادی ، hvm ، mohammad.maleki
در حال حاضر بانکهای خصوصی هم حواله به آلمان رو انجام میدن (سامان یا پارسیان)
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
معمولا از طریق بانکها هزینه بیشتری داره.زمان رسیدن پول هم طولانی تره و پروسه اش هم دشوارتره هر بار کلی قانون و اگر و شاید دارن و هر روز هم قوانینشون رو تغییر میدن
پاسخ
تشکر کنندگان: hvm ، mohammad.maleki
سلام
خسته نباشید
یکی از دوستان من در عید میخواد به اروپا مهاجرت کنه
میخواستم بدونم چه حسابی میشه براش باز کرد که از اینجا توش پول بریزیم
و اون اونجا مستقیم تبدیل شده برش داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-01-13 ساعت 17:46)ezdeham نوشته:  سلام
خسته نباشید
یکی از دوستان من در عید میخواد به اروپا مهاجرت کنه
میخواستم بدونم چه حسابی میشه براش باز کرد که از اینجا توش پول بریزیم
و اون اونجا مستقیم تبدیل شده برش داره؟

فکر کنم شما بتونین از طریق صرافی توی اکثر بانک پول واریز کنین من خودم این کار برای بانک یونیکردیت انجام دادم
کردار بیارای و گرد گفتار نگرد چون شود کار گویند که کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: ezdeham
سلام به همه دوستان
من می خوام 51 روز برم اروپا(10روز المان،14 روزسویسس،7 روزفرانسه،12 روز ایتالیا) و مقدار زیادی پول همراهم هست. ایا راهی هست که بتونم حساب بانکی باز کنم و کارت بگیرم و تو هر کشوری میرم ازش استفاده کنم؟ دوستانی که تجربه سفر دارند و کسایی که اقامت دارند لطفا 1راهی جلوی پام بذارند ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-03-23 ساعت 01:10)alistanha نوشته:  سلام به همه دوستان
من می خوام 51 روز برم اروپا(10روز المان،14 روزسویسس،7 روزفرانسه،12 روز ایتالیا) و مقدار زیادی پول همراهم هست. ایا راهی هست که بتونم حساب بانکی باز کنم و کارت بگیرم و تو هر کشوری میرم ازش استفاده کنم؟ دوستانی که تجربه سفر دارند و کسایی که اقامت دارند لطفا 1راهی جلوی پام بذارند ممنون میشم.

سلام
امکان باز کردن جساب بانکی که با ویزای کوتاه مدت توریستی در اروپا وجود نداره.من شنیده بودم که برخی از شرکتهای خصوصی اقدام به صدور ویزا یا مستر کارت در ایران به کمک واسطه ها می کنن حالا این مسئله تا چه حد درست باشه اطلاعی ندارم و باید پرس و جو کنین
پاسخ
تشکر کنندگان: alistanha
(2011-03-26 ساعت 18:17)@SH!M نوشته:  

سلام
امکان باز کردن جساب بانکی که با ویزای کوتاه مدت توریستی در اروپا وجود نداره.من شنیده بودم که برخی از شرکتهای خصوصی اقدام به صدور ویزا یا مستر کارت در ایران به کمک واسطه ها می کنن حالا این مسئله تا چه حد درست باشه اطلاعی ندارم و باید پرس و جو کنین

خیلی ممنون. حالا بنظرتون من چی کارکنم؟ خطر و ریسکش بالاست بخصوص که موقع ورود باید ثابت کنم که این پول رو از کجا و برای چی اوردم و مال خودمه!!

پاسخ
تشکر کنندگان:
مگه چه مبلغی هست؟بیشتر از میزان تعیین شده ایه که گفتن می تونین ببرین؟ اگه مبلغ بیش از حد نیاز یه مسافر در طی سفر 50 روزه باشه ممکنه ایراد بگیرن...شما قبل از برداشت این مبلغ یه دیتل حساب بانکی از بانکتون بگیرین.توضیح بدین که برای سفارت میخواین
پاسخ
تشکر کنندگان:
انتقال وجه و حتی باز کردن حساب شخصی در اروپا این روزا واقعا معزلی شده ... من به تازگی با شرکتی آشنا شدم که نماینده رسمی اتاق بازرگانی اروپایی در ایران هست. که می تونه افتتاح حساب بانکی در اروپا رو طی 10-12 روز از راه رسمی و قانونی انجام بده . یکی از دوستان من که برای اقامت در آمریکا اقدام کرده بود و نیاز به باز کردن حساب در اروپا داشت با این شرکت آشنا شد و با هزینه ای حدود 500 هزارتومان این کار رو براش انجام دادند.Smile
آدرس سایت شرکت رو واستون میذارم:
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر
(2011-04-14 ساعت 12:13)سینوس نوشته:  آدرس سایت شرکت رو واستون میذارم:

با سپاس از اطلاع رسانی شما دوست عزیز
اما از اونجایی که قرار دادن لینک برای معرفی هر نوع خدمات در سایت ممنوع ست لینک رو از پست شما حذف کردم

کاربران در صورت نیاز می تونن از طریق پیام خصوصی از شما کسب اطلاعات کنن و مسئولیت هر نوع مشکل احتمالی در این موارد به عهده کاربران خواهد بود
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، frozen mind ، im-i ، ParsTrader ، storagemeter ، hamed_gh
با سلام به همه دوستان عزیز ممنون از راهنماییتون. من تصمیم داشتم 2تاماشین AUDI وارد کنم. تا جایی که من اطلاع دارم فقط 1موسسه معتبر هست که می تونه روابط تجاری رسمی با اتحادیه اوپا داشته باشه وانهم بانک روابط تجاری ایران-اروپا تو تهران هستش و طبق قوانین بانکی دنیا به خصوص اروپا توریست جماعت نمی تونه حساب بانکی کوتاه مدت در کشوری که اقامت بلند مدت نداره داشته باشه بنابراین افتتاح حساب منتفی هستشو این شرکتی که معرفی کردند مثل سایر شرکت هایی که کارت اعتباری می فروشند عمل می کنند با این تفاوت که حسابی که باز می شه دونفره هستش و شماهم حق برداشت از اون رو دارین این تنها راه حله.
به هرحال تشکر من مشکلم رو حل کردم البته اسون نبود اما شد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-31 ساعت 01:39)sharif1749 نوشته:  من باید از ایران پولی را به حسابی در بانک Sparkasse Essen آلمان برای Essen بریزم. به من گفتند می تونم از صرافی ها این کار را انجام بدم یا اگر کسی Master Card داشته باشه می تونه این کار را برام انجام بده. درسته؟ می شه اگر راه دیگه ای به ذهنتون می رسه بگید و ضمنا بگید هر کدوم از دو روش بالا چه قدر هزینه داره مثلا برای مالیت با به عناوین دیگه؟

من همين امسال مبلغ 750 يورو به يك حساب بانكي در هلند از طريق يك صرافي واريز كردم. متاسفانه كارمزد بايد 50 يورو باشه كه به دليل تحريمها، صرافي از من 120 يورو كارمزد گرفت. اگه بخوايد به من پيام بديد كه بگم كدوم صرافي. اين بهترين راهه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-03-27 ساعت 01:07)alistanha نوشته:  
(2011-03-26 ساعت 18:17)@SH!M نوشته:  

سلام

خیلی ممنون. حالا بنظرتون من چی کارکنم؟ خطر و ریسکش بالاست بخصوص که موقع ورود باید ثابت کنم که این پول رو از کجا و برای چی اوردم و مال خودمه!!

من یه نفر رو تو گرجستان میشناسم که میتونه بدون داشتن اقامت براتون حساب بانکی باز کنه و ویزا کارت بگیره البته باید خودتونم حضور داشته باشید و از راه دور نمیشه . اگه براتون به صرفه هست هزینه های مسافرت به گرجستان و دستمزد اون بنده خدا بهم پیام خصوصی بدید تا شمارشو بهتون بدم .
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان