کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر دادن روز مصاحبه
سلام
من به دلایلی می خواهم تاریخ روز مصاحبه ام را تغییر دهم. مصاحبه من در اواخر ماه اکتبر تعیین شده است. برای تغییر آن یک ای میل به سفارت زدم و در آن با ذکر دلیل اینکه چرا می خواهم آن را تغییر دهم خواهش کردم که روز مصاحبه را به ماه دسامبر تغییر دهم.
در جواب سفارت برایم نوشته است که

لطفاً برای تغییر زمان مصاحبه تان به ماه دسامبر در ماه نوامبر با تلفن یا ای میل تماس بگیرید ما از الان نمی توانیم برای ماه دسامبر روز تعیین کنیم.

آنها هیچ اشاره ای به این که با تغییر روز موافقت کرده اند یا نه بطور مستقیم ننوشته اند. به نظرتان من باید چه کار کنم؟ یعنی تا ماه نوامبر دست روی دست بگذارم؟
تشکر کنندگان:
salam soheyla jan be nazare man shoma avale mahe october zang bezan beheshon bego in mah man mosahebe daram be dalili nemitonam biam aya mishe man tarikhi ke shoma tain kardin man nayam?? aya aga on moghe naresam moshkeli pish miad yes or no...!
shayad betoni behtar javab begiri ishalam ke beshi ma ro ham bakhabar kon felanWink
تشکر کنندگان:
به نظر من همان کاری را بکنید که گفتند این خودش یه جورایی تائید درخواست هست
اي دل اندر بند زلفش از پريشاني منال _ _ _ _ _ مرغ زيرك چون به دام افتد تحمل بايدش
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان