کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خروج از كشور مشمولان خدمت سربازي
سلام
ببخشيد نمي دونستم اين سوالو كجا بايد مطرح كنم اين بود كه اينجا مطرحش كردم.

كسي كه مشمول هست و با وثيقه و اجازه خروج و پاسپورت يكبار خروج ميخواد از كشور خارج بشه، آيا حتما بايد به همون جايي بره كه براي اونجا مجوز خروج گرفته؟(مثلا جاهاي زيارتي مثل سوريه) يا هر جايي ميتونه بره؟ منظورم اينه كه توي فرودگاه چك مي كنند كه كجا ميخواد بره؟
Case Number:16XXX
نامه اول:June 2007
نامه دوم:July 2008
مصاحبه: August 2008
کلیرنس:9 روز بعد از مصاحبه
دریافت ویزا: 9 September
پاسخ
تشکر کنندگان: yasejavan ، msar
تو فرودگاه چک نمیکنند و هر جا که خواستی میتونی بری ولی وقتی که برگشتی اگه بخوای وثیقه تو پس بگیری گیر میدن...
پاسخ
تشکر کنندگان: samad ، Ali_img ، yasejavan ، msar
اگه نخواد برگرده چی ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
میتونه برنگرده ولی باید بی خیال 15 میلیون بشه ...
پاسخ
اون مشكلي نداره ولي اگه افسر كنترل گذرنامه ويزاي يك كشور ديگه رو توي پاسپورتش ببينه (پاسپورتي كه يكبار خروج هست و فقط براي زيارتي صادر شده) گير نميده؟
پاسخ
افسر کنترل گذرنامه کاری به ویزا نداره. کنترل ویزا مربوط به کشوریه که میخوای بری. لفسر فقط چک میکنه که آیا شما اجازه خروج داری یا نه دیگه کاری نداره که چرا میخوای بری و کجا...
شما بگو کدوم کشور میخوای بری و برای کجا میخوای زیارتی بگیری؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdi357 ، msar
سلام البته تمام حرفای این دوستمون درسته"و من تجربش کردم"من پیشنهاد میدم که اولا"ضمانت اینجا رو در حوظه نضام وظیفه فقط پول بذاری نه سند و دووا"اینکه برای شرکت هواپیمایی اگه تضمین خواست فقط یه چک بی اعتبار بذاری یا سفته "و سوما"چون تو ایران رو هیچی نمیشه حساب کرد اگه من بودم بلیت دو سره میگرفتم"و از کشور خارج میشدم به مقسطی که گفتم بعد از آنجا میرفتم به اروپا و امریکا"اگرم احیانا"پرسیدنم که این ویزا تو پاست چکار میکنه "میگم که دانشجویی هست بورسیه شدم "اما خرج زیاده انصراف دادم "این حرفا...البته نظر شخصیه من "در هر صورت موفق باشی"
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، msar
ضمنا اعتبار پاس یا 2 سال میزنن یا 5 سال "که اکثرا"5سال هست اما داخلش نوشته برای یک بار از مرز ایران خارج بشی ولی برای کشورای دیگه تا 5 سال اعتبار داره و بعد از 5سال میتونی ببری یا پست کنی سفارت پاکستان در امریکا و با دادن عکس و این حرفا و مدارک اقامتت ....."؟برات تعویضش میکنن و جدید برات صادر میکنن" ولی یادت باشه که اگه پولتو مصادره کردن اینجا دیگه رفته و تا سیتیزن نشودی یا پاس اونجارو نگرفتی و هرگزبدون مجوز کنسولگری ایران در سفارت پاکستان {امریکا} و نامه تردد بر نگردی که یکراست تو لباس آش خوری هستی "
پاسخ
تشکر کنندگان: Donkey chance ، mas0ud ، Rock ، msar
با سلام خدمت اساتید سایت نمیدونم جای این سوال اینجاست یا نه . . .

من 17 سالمه پاسپورتم هم تا 29 اسفند امسال اجازه خروج داده بهم ضمن این که سوم دبیرستان هستم
پدر من در روسیه هست استاراخان بابت کارش . . من الان میخوام از ایران خارج بشم و برم استاراخان اما بابام میگه باید حتما مدرک دیپلم داشته باشی بابت ویزا منم دیگه علاقه ای به درس ندارم قید دیپلم زدم راهی هست ویزا گرفت به روسیه رفت ؟
پاسخ
اینجا چقدر خلوته کسی نیست جواب بده؟!!!
پاسخ
چرا راهی هست"
1- اینکه من سحت حرفای پدرتو نمیدونم ؟میفهمی که چی میگم ؟
2- اینکه خیلی ها هستن که مدرک تحصیلی با ترجمهو اینها میفروشن به تاریخ روز "و موارد مشابه...
3-یه راه کم خرجو هزینه هم بت میگم اگر ایمل بزنی چون شخصی هست و سو"تفاهم میشه اینجا
4- من جایه تو بودم به پدرم میگفتم که فعلا دعوت نامه و ساپورتو بفرست یا اگه مدرکی لازمه و به بهانه ای از کشور فعلا " خارج میشدم به دبی یا جایی که آشنایی چیزی باشه و راحت ویزا بگیری"
5-اینکه تو که سنت زیره 18 هست میتونی به عنوان همراه پدرت باشه تعجب میکنم که اینجوری میگن ولی من اطلا عی ازقوانین اونجا ندارم "ولی اگه به سایته فارسیشون بری حتما "متوجه میشی"یا یه و قتی بگیرید برید سفارت از خودشون بپرسی؟
6-کلا"ریکس نکون و برو اگه ظرفیتشو داری که اگه مشمول شدی حالا حالا ها در خدمتت هستیم"رفیق
پاسخ
کسی هست که به من بگه برای گرفتن پاسپورت یک بار خروج به مقصد کانادا دقیقا" چه مدارکی نیازه؟
پاسخ
کسی هست که به من بگه برای گرفتن پاسپورت یک بار خروج به مقصد کانادا دقیقا" چه مدارکی نیازه؟
پاسخ
پاسپورت یکبار خروج به مقصد کانادا فقط برای تحصیل یا شرکت در یک کنفرانس علمی میدن.
ولی اگه بخوای بری و دیگه برنگردی و وقیقه ش هم برات مهم نیست میتونی پاسپورت برای یه کشور زیارتی مثل سوریه بگیری (با 15 میلیون نقد یا ضمانتنامه بانکی بعنوان وثیقه) بعد باهاش از کشور خارج بشی و بری کانادا. تو پاسپورت هم به هیچ وجه نمینویسند که برای سوریه گرفتی یا جای دیگه.
سوالی بود در خدمتم!
پاسخ
سلام دوستان من پاسپورت 5 ساله دارم ولی توی یکی از صفحاتش نوشته(دارنده گذرنامه مجاز است بدفعات تا تاریخ 29/12/1386 پس از پرداخت عوارض خروج از کشور از مرزهای مجاز کشور خارج شود)اگر من قاچاقی برم دبی با همین پاسپورت می تونم به هر کشوری خواستم برم. پاسپورتم تا سال 90 اعتبار داره.خواهش میکنم جواب بدید.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان