کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل در اسپانیا
(2010-11-22 ساعت 20:14)mohammad.maleki نوشته:  پزشکی و دندانپزشکی

داوطلبان خواهان تحصیل در رشته های تخصصی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی می بایست در ابتدای کار مدارک خود را مورد ارزیابی وزارت بهداشت و آموزش پزشکی اسپانیا داده و اقدام به ثبت کردن مدرک پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و یا دامپزشکی خود در وزارت علوم کشور اسپانیا گردند. پس از دریافت تأیید مدارک پزشکی و دندانپزشکی عمومی داوطلبان می توانند در رشته های تخصصی خود در دانشگاههای اسپانیا اقدام نمایند. قابل ذکر است که تحصیل در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در سایر مقاطع در کشور اسپانیا (به غیر از دوره های مرتبط و غیر اصلی) به زبان اسپانیایی برگردد می گردد.

مشاورین تحصیل و اقامت در اسپانیا به پزشکان و دندانپزشکان عمومی جهت تأیید مدارک نامبردگان کمک می نماید. این پروسه معمولاً حدود ۶ ماه به طول می انجامد

ترجمه کلیه مدارک تحصیلی و ریز نمرات داری مهر وزارت بهداشت و آموزش پزشکی به زبان اسپانیایی همراه با مهر وزارت امور خارجه و مهر سفارت اسپانیا در تهران
ترجمه کلیه مدارک مثبته تحصیلی، تحقیقاتی،کاری و سوابق کاری داوطلبان به زبان اسپانیایی با مهر وزارت امور خارجه و مهر سفارت اسپانیا در تهران
یک cv و یا resume شخصی (چنانچه رزومه ندارید، نمونه ای از آن به شما داده خواهد شد)

نکته: تحصیل در پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی عمومی به زبان اسپانیایی می باشد ولی در رشته های تخصصی قابلیت ادامه تحصیل به زبان انگلیسی در برخی از دانشگاه ها وجود دارد.

سلام. من پزشک عمومی هستم و تصمیم گرفتم واسه تخصص برم اسپانیا. میشه لطفا یه راهنمایی کلی کنید که اول از کجا و چطوری شروع کنم که وقتم هدر نره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من دیپلم دارم و میخوام برای یک کشور اروپایی اقدام کنم ولی نمیدونم دقیقا کجا،بنظرتو اسپانیا چطوره؟مدرک زبان هم ندارم
ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ببخشيد براي كسي كه مدرك ديپلم داره و بخواد براي پزشكي بره اسپانيا شرايط چجوره ؟ ميتونه تو دانشگاه انگليسي زبان درس بخونه؟ و اينكه هزينه دانشگاه رايگانه؟ و هزينه زندگي چقدره؟ ببخشيد ميدونم شايد سوالم تكراري باشه ولي من يه مقدار عجله دارم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان