کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
(2013-10-04 ساعت 23:57)qesign نوشته:  سلام
چند روز پیش از طریق سایت فرم DS-261 را به همراه 88$ پرداخت کردم. در مرحله بعدی از ما خواست که کاور شیتی که بهمون داد رو به همراه مدارک اسپانسر ارسال کنیم. برای من هم یک نامه اومده که کیس نامبر با ABD شروع میشه .
۱. آیا کل کار الان طبق روال درست انجام شده و فقط باید مدارک اسپانسر رو پست کنیم؟
۲. درآمد همسر بنده ( گرین کارت ) حدودا 11 هزار هست که طبق جدول i-864p که مطالعه کردم و محاسبه 125% که 19387$ برای 2 نفر نیاز داره... حدود 8 9 هزار تا کم داریم. حالا می خواستم بدونم طبق موردی که خودشون گفتن 5 برابر کمبود درآمد رو به صورت نقد می تونن داشته باشند این 5 برابر باید در حساب آمریکا همسرم باشه یا می تونه توی حساب ایرانش واریز کنم ( که یک شبه واریز می کنند و موجودی می گیرند )؟
باتشکر Rolleyes

این 5 برابر رو فقط نوشتن ولی متاسفانه قبول نمیشه حداقل در مورد ایرانی ها. متاسفانه تنها راه شما پیدا کردن شخصی با درامد مناسب اسپانسر شدن هست ولاغیر
پاسخ
تشکر کنندگان: kamalir36 ، qesign ، romance33 ، sib 24 ، USA2014 ، kasra
دوستان عزیز من در مورد پر کردن فرمهای اسپانسر و Joint Sponsor چند تا سوال دارم. اگر لطف کنید به من کمک کنید ممنون می شم. هر چی تو سایتها نگاه کردم فکر کنم کسی شرایط ما را نداشت نتونستم جوابمو پیدا کنم.
اول شرایط اسپانسر و Joint Sponsor را براتون توضیح بدم : همسر من اسپانسر اصلی من است ولی 7 سال است که ایران است و در اونجا شاغل نیست. joint Sponsor ما یکی از دوستان خانوادگی ما است که کانادایی الاصل است و گرین کارت آمریکا دارد و کار و شغلش در آمریکاست. درآمدش خیلی خوبه و از این نظر مشکلی نیست. اما دو سه جا در فرمها دچار ابهام شده ایم:
1- در قسمت Part 4. Information on the Sponsor آیتم 3.h.
Country آیا باید ایران را انتخاب کنیم یا US را؟ چون ما در ایران زندگی می کنیم و قصد رفتن به آمریکا را داریم باید کدام را انتخاب کنیم؟
2- در قسمت Part 6. Sponsor's Income and Employment برای همسرم که کاری در اونجا ندارد کدوم قسمت را باید بزنیم؟ آیا کاری که در اینجا انجام می دهد را بنویسیم یا اینکه اونها فقط هر شغلی که در آمریکا داشته باشد براشون مهمه، لطفاً بهم بگید کدوم قسمت را باید پر کنیم؟؟؟؟؟
3- در فرم Joint Sponsor در قسمت Part 5. Sponsor's Household Size در قسمت 1 چه عددی را باید وارد کنیم. با توجه به اینکه ما با Joint Sponsor در یکجا زندگی نمی کنیم. و اصلاٌ چطوری باید آن را پر کنیم و آیا باید اصلاٌ آن را پر کنیم یا خیر؟
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، USA2014
دوستان عزیز
کسی نیست که اینجا به من کمک کنه؟ شما این فرمها را پر نکردید؟
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
دوست عزیزkamailr36
1 باید us انتخاب بشه و قبل اینکه شما برای مصاحبه برید باید خونه اجاره کنید یا اسمتون در بیمه نامه خونهjoint sponsor باید باشه
2 بایدبزنید شغلی نداره ولی باید حساب بانکیش تو us خوب باشه
3 نمیدونم اینو (این نظر منه و اگه از دوستان قدیمیتر و با تجربه کمک کنند بهتره)
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، حاجی واشنگتن
(2013-10-10 ساعت 11:15)kamalir36 نوشته:  1- در قسمت Part 4. Information on the Sponsor آیتم 3.h.
Country آیا باید ایران را انتخاب کنیم یا US را؟ چون ما در ایران زندگی می کنیم و قصد رفتن به آمریکا را داریم باید کدام را انتخاب کنیم؟
2- در قسمت Part 6. Sponsor's Income and Employment برای همسرم که کاری در اونجا ندارد کدوم قسمت را باید بزنیم؟ آیا کاری که در اینجا انجام می دهد را بنویسیم یا اینکه اونها فقط هر شغلی که در آمریکا داشته باشد براشون مهمه، لطفاً بهم بگید کدوم قسمت را باید پر کنیم؟؟؟؟؟
3- در فرم Joint Sponsor در قسمت Part 5. Sponsor's Household Size در قسمت 1 چه عددی را باید وارد کنیم. با توجه به اینکه ما با Joint Sponsor در یکجا زندگی نمی کنیم. و اصلاٌ چطوری باید آن را پر کنیم و آیا باید اصلاٌ آن را پر کنیم یا خیر؟
من فقط قسمت ۳ رو می‌دونم. در فرم I-864 سوال ۱۰ تعداد افرادی رو که قراره مهاجرت کنند می‌نویسید (خودتون و بچه‌ای اگه دارید.) این عدد رو در قسمت a سوال ۲۱ وارد کنید. قسمت‌های b تا g همین سوال مربوط به افراد تحت تکفل اسپانسره.
c: اگر متاهله ۱ قرار بده
d: تعداد بچه‌های زیر ۱۸ سال رو بنویسید
e: تعداد افرادی رو بنویسید که در آخرین فرم تکس اسپانسر قرار دارند (به جز همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال)
f: تعداد افرادی که اسپانسر قبلن اسپانسر شده و هنوز در برابر اونها مسئولیت داره.
g: چون درآمدش خوبه این رو صفر بنویسید
h: جمع موارد بالا
نوع ویزا: ازدواجی با سیتیزن/فرستادن مدارک: ۳۰ آگوست ۲۰۱۲/ پذیرش: ۲۶ نوامبر ۲۰۱۲/ دریافت کیس نامبر: ۷ دسامبر ۲۰۱۲/ مصاحبه: سپتامبر ۲۰۱۳/ کلیرنس: در حال انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: kamalir36 ، sib 24 ، romance33
سلام
می خواستم بدونم همسر من حدود 11 هزارتا درآمدش هست اگر بخوایم شخصی رو به عنوان join / co-sponser اضافه بکنیم و آن شخص هم همین حدود درآمدش هست ( یعنی دو نفر با هم به رقم 22 هزار تا می رسه ) قابل قبول هست ؟
فرق بین co-sposer با joint sponser در چی هست؟
باتشکر
F2A / Case Creation Date: Sep 2013 / Interview: Abu Dhabi Oct 2014 / Clearance: 10 July 2016 / Visa: 24 July 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.۲ تا سوال دارم
1: کسی با درامد 129 هزار دلار در سال(درامد خانواده دونفره)میتونه سه نفر رواسپانسربشه؟
2: اگه میتونه این سه نفر باهم نیستند بایدجداجداپرکنه فرم براشون.مشکلی پیش نمیاد؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، USA2014
سلام دوستان عزيز

همسر من در يك شركت معتبر امريكايي مشغول به كار مي باشد، در حال حاضر براي من اقدام به گرفتن ويزا ازدواجي نموده و الان در مرحله initial review هستم، سئوال من اين هست كه از اونجايي كه همسرم تقريبا 2 ماه هست كه از ايران به اون شركت با گرين كارت منتقل شده و درآمد كافي هم داره مي تونه ساپورت من باشه چون ماليات به مدت 3 سال نداده؟؟؟؟
پاسخ
(2012-10-02 ساعت 21:45)الهه سابق نوشته:  اصلا باور نکن. به هیچ وجه حساب بانکی و سند ملکی توی ایران و قبول نمیکنن. صدبار از NVC و سفارت پرسیدیم. شما باید دنبال کسی باشی که در قبال پول اسپانسرت بشه، مثل من. همسرتون خونه یا دارایی توی آمریکا نداره؟

سلام.شما اسپانسر پولی پیدا کردین؟چطور پیدا کردین؟و چقدر بابتش دادین؟
پاسخ
بچه ها تا حالا کسی اسپانسر پیدا کرده,که در قبال پول اسپانسر بشه؟یعنی پول بگیره اسپانسر شه؟
اگه میدونید به من هم بگید لطفا. و اینکه چقدر پول میگیرن در قبالش؟
پاسخ
سلام دوستان،كيس من نامزدي است و نامزد من در سه سال گذشته در سفر و مشغول كار هاي تحقيقاتتي بوده و درآمدي نداشته به همين دليل يكي از فاميل هاي نزديك من كه از وضع خوبي برخورداره ساپورتر ما شده
آيا همان فرم i134 و بايد پر بكنه با تكي ريترن ٣ سال گذشته؟ فرم ديگري هم اگر لازمه راهنمايي ميكنيد لطفا؟كپي پاسپورت ساپورتر لازمه؟ با تسكر
پاسخ
سلام

كسي نيست كه من و راهنمايي كنه لطفا؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها تا حالا کسی اسپانسر پیدا کرده,که در قبال پول اسپانسر بشه؟یعنی پول بگیره اسپانسر شه؟
اگه میدونید به من هم بگید لطفا. و اینکه چقدر پول میگیرن در قبالش؟
اگه خودم اسپانسر بشم چون درآمد ندارم چقدر پول باید توی حسابم باشه؟
کسی هست اینجا جواب بده؟
لطفا ...
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Nightsky007
دقیقن چنتا فرم باید پر بشه باتوجه به اینکه هیچ کدوم کار امریکایی درحال حاضر نداریم ومجبوریم دنبال اسپانسر بگردیم؟؟
دوستان دیگه کسیو تونستن به عنوان اسپانسر پیدا کنند ما مشکل پیدا کردیم تو این قسمت!!!
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
(2013-10-11 ساعت 21:42)qesign نوشته:  سلام
می خواستم بدونم همسر من حدود 11 هزارتا درآمدش هست اگر بخوایم شخصی رو به عنوان join / co-sponser اضافه بکنیم و آن شخص هم همین حدود درآمدش هست ( یعنی دو نفر با هم به رقم 22 هزار تا می رسه ) قابل قبول هست ؟
فرق بین co-sposer با joint sponser در چی هست؟
باتشکر

اگر درامد اسپانسر اصلی به حد نصاب نرسه اسپانسر کمکی باید درامدش به اندازه باشه یعنی فکر نکنید که میتونید با هم درامدهاشون رو جمع کنید و بگید اینطوری به حد نصاب مبرسه
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، romance33 ، qesign ، حاجی واشنگتن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان