کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحصیل در دانمارک
سلام
دكتري در دانمارك رايگان است؟من فوق ليسانس محيط زيست از دانشگاه علوم تحقيقات تهرانم
آيا دانشگاهي ميتونين در اين زممينه بهم معرفي كنيد كه معتبرم باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2011-09-17 ساعت 13:26)rahmati نوشته:  سلام
دكتري در دانمارك رايگان است؟من فوق ليسانس محيط زيست از دانشگاه علوم تحقيقات تهرانم
آيا دانشگاهي ميتونين در اين زممينه بهم معرفي كنيد كه معتبرم باشه؟
دوست عزیز سلام

به سایت دانشکده محیط زیست کپنهاگ به آدرس زیر سری بزنید ، اطلاعات کامل را پیدا خواهید کرد :

http://www.env.dtu.dk/English.aspx

موفق باشید

[font=Tahoma]باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست . [/font][font=Tahoma] کوروش کبیر[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، msar ، barvos
سلام. من میخوام از یکی از دانشگاه های خوب دانمارک پذیرش بگیرم . از کجا شروع کنم ؟ رشتم کامپبوتر و مدرک فوق دیپلم دارم. مینونین کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(2012-07-06 ساعت 15:41)Hesam s نوشته:  سلام. من میخوام از یکی از دانشگاه های خوب دانمارک پذیرش بگیرم . از کجا شروع کنم ؟ رشتم کامپبوتر و مدرک فوق دیپلم دارم. مینونین کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟

سلام ، من هم دقیقا شرایط تحصیلی شما را دارم و انتخابم دانمارک است ، اگر به اطلاعاتی رسیدید و یا دانشگاهی که مدرک فوق دیپلم را قبول کند ، مرا هم با خبر کنید . مــــــــرســـــــی...
پاسخ
با سلام.
الان من کنکور رو دادم.میخوام برم دانمارک واسه تحصیل.
مدارک چی میخواد؟
هرجا میگردم چیز خاصی پیدا نمیکنم
اگه کمکم کنید ممنون میشم...
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، msar
[سلام خسته نباشید
من لیسانس تغذیه دانشگاه علم تحقیقات دانشگاه آزاد هستم می خواسم برای فوق لیسانس ودکترا به دانمارک برم لطفا راهنمایم کنید در مورد دانشگاه ها ا یا دانشگاه تغذیه داره یا نه هزینه زندگی وتحصیل

ممنون
پاسخ
سلام خسته نباشید
یه سوال داشتم
من با وکیلم صحبت کردم جهت ادامه تحصیل در سوِئد اما امکان پذیر نبود...
الان تصمیمم رو دانمارکه
من برگشت به ایران و اینکه وزارت علوم قبول کنه واسم مهمه(به دلایله عاطفی)
میخاستم کمکم کنید بدونم دانمارک از لحاظ شرایط زندگی و فرهنگی
و زبون عامیانه از چه شرایطی بر خورداره؟؟؟؟؟؟؟
و ی سوال دیگه به مدرک پیش دانشگاهیه ایرانم توجه میکنن؟؟؟
اخه من دیپلمه ریاضیم میخوام پزشکی بخونم..
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-10 ساعت 15:38)fateme n.z نوشته:  سلام خسته نباشید
یه سوال داشتم
من با وکیلم صحبت کردم جهت ادامه تحصیل در سوِئد اما امکان پذیر نبود...
الان تصمیمم رو دانمارکه
من برگشت به ایران و اینکه وزارت علوم قبول کنه واسم مهمه(به دلایله عاطفی)
میخاستم کمکم کنید بدونم دانمارک از لحاظ شرایط زندگی و فرهنگی
و زبون عامیانه از چه شرایطی بر خورداره؟؟؟؟؟؟؟
و ی سوال دیگه به مدرک پیش دانشگاهیه ایرانم توجه میکنن؟؟؟
اخه من دیپلمه ریاضیم میخوام پزشکی بخونم..

جواب اقاي فرزان ام هم در همين مطلب گنجانده شده :

سلام .ابتدا اصل مدرك و ريز نمرات ديپلم ( ٣ سال متوسطه ) و پيش دانشگاهيتون رو ترجمه كنيد و براي äntagning يا همون اداره ينجششون بايد ارسال كنيد قبلش تو سايت بايد ثبت نام كنيد و هزينه اش رو تو سايت با ويزا كارت يا مستر كارت پرداخت كنيد . همزمان از چند دانشگاه درخواست پذيرش كنيد و منتظر بمانيد . اين كل پروسه است اما بدليل محدوديتها در ايران و عدم دانش كافي زباني ميبايست اينكار رو به شخصي بعنوان وكيل بسپاريد كه بنده در اين رابطه و معرفي وكيل نميتونم كمكي كنم . در مورد سوال دوم بله به مدركتون توجه ميشه و توصيه و تجربه شخصي من اگه ميخواهيد در رشته پزشكي تحصيل كنيد بين امريكا و روسيه و هند و المان و در اروپا تلاش كنيد نه باقي اروپا و كشورهاي اسكانديناوي .اينا تو اروپا اگه علم و تجربه پزشكي داشتن اين همه پزشك جذب و بعبارتي وارد نميكردن !!! باز صلاح كار خويش ... .

براي مقطع فوق ليسانس داشتن ايلتس ٦/٥ اجباريه هزينه دانشگاه رو نميدونم مجانيع يا نه در دانمارك اما سوئد براي خارجيها هزينه داره . براي زندگي دانشجويي هم ١٠ تا ١٢ هزار كرون دانمارك كافي بنظر مياد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
شرايط تحصيل براي پزشكي چطوره ؟ آيا رايگانه و اگر نه امكان دريافت بورس وجود داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان