کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای جامع مهاجرت به دانمارک
درود

دوستان برای کسی که با دعوت نامه قصد سفر کوتاه چند ماهه به دانمارک رو داره می دونید که باید مدرکی ارائه بده که مشخص کنه این شخص قصد بازگشت به ایران رو داره برای کسی که شاغل نیست و مشغول به تحصیل هم نیست میشه بگین چه مدرکی رو میتونه ارائه بده که ثابت کنه قصد بازگشت به ایران رو داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2015-01-18 ساعت 20:13)gst نوشته:  درود

دوستان برای کسی که با دعوت نامه قصد سفر کوتاه چند ماهه به دانمارک رو داره می دونید که باید مدرکی ارائه بده که مشخص کنه این شخص قصد بازگشت به ایران رو داره برای کسی که شاغل نیست و مشغول به تحصیل هم نیست میشه بگین چه مدرکی رو میتونه ارائه بده که ثابت کنه قصد بازگشت به ایران رو داره؟

جواب بصورت پيغام خصوصي براتون ارسال شد .
پاسخ
تشکر کنندگان: gst ، msar
سلام دوستان
از سال ۲۰۱۵ قوانین مهاجرت به دانمارک از طریق گرین کارت تغییر یافته.بصورتیکه از ۳ ساله به ۲ ساله کاهش یافته و دیگر در بدو ورود به تمام اعضای خانواده ویزا نمیدهد Sad بلکه شخص اصلی در ابتدا باید به دانمارک ورود کرده و بعد از اشتغال به کار میتواند برای ویزای دیگر اعضای خانواده اقدام کند.

اما از طرف دیگر شرایط برای فارغ التحصیلان لیسانس نیز فراهم گردیده. Smile بطوریکه اگر رشته ی آنها در پوزیتیو لیست دانمارک باشد منوط به شرط داشتن مدرک زبان با نمره ی لازم،واجد شرایط میشوند.همچنین سن و سابقه کار دیگر دارای امتیاز نمیباشد و امتیاز 100 را باید از طریق مقطع،مدرک تحصیلی و مدرک زبان کسب نمایید.

ویرایش: حذف نقل قول متن طولانی.دوستان لطفا از اضافه کردن نقل قول های غیرضروری و خصوصا طولانی در پست های خود خودداری کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2016
سلام دوستان.
توی پازتیو لیست اداره مهاجرت دانمارک، رشته‌های مهندسی باید حتماً Professional Bachelor's Degree داشته باشن. این Professional یعنی چی؟ سرچ کردم مثل دوره‌های لیسانس که بیش از ۳-۴ سال طول بکشه و هم شامل مباحث عملی باشه و هم تئوری رو میگن Professional Bachelor's degree .
ترس من سر همون Professional Bachelor's degree برای IT Engineer هست که سر لیسانسم بهش گیر بدن. آخه من لیسانسم ۲ ساله هست. چون قبلش یه ۲ سال هم فوق دیپلم گرفتم.
یعنی اول کاردانی گرفتم، بعد اومدم کارشناسی گرفتم.
لطفاً راهنمایی بفرمایید.
ممنون.

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ممنون از راهنمایی های کاملتون
میخواستم بدونم با ویزای کاری دانمارک میشه به کشورهای عضو شینگن راحت مسافرت کرد یا خیر؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
شرایط ویزای سرمایه گزاری در دانمارک به چه صورت هست ؟
آیا با خرید مستغلات میشه اقامت گرفت ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام وقتتون بخیر.
دانشجو رشته دامپزشکی هستم و چند سالی تا اتمام درسم دارم...
قصد مهاجرت به خارج از کشور رو دارم برای کار و زندگی.
خیلی دوس دارم که دانمارک باشه ولی درکل اروپا مدنظرمه!
میخاستم کمکم کنید و شرایطشو بهم بگید...ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
من وهمسرم هردو فوق لیسانس هستیم با درجه زبان نسبتاخوب, قصد مهاجرت داریم ولی به شدت بین دانمارک وکانادا مردد هستیم, تنها عاملی که باعث شده به دانمارک فکر کنیم پروسه ی کوتاه مدت مهاجرت هست وگرنه هیچ اطلاعات دیگه ای نداریم, خواهشا دوستانی که تجربه کافی دارن راهنمایی کنن
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
در صورت گرفتن گرین کارت دانمارک می توان به جای کار مشغول به تحصیل شد و بعد از پایان تحصیل برای کار اقدام کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان