کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تاپیک های آرشیو شده مربوط به پناهندگي
سلام
آیا امکان درخواست پناهندگی برای افغانی های مقیم ایران هست؟
تشکر کنندگان: HAZARA
با توجه به نوع فعالیت تالار و هدف اطلاع رسانی درباره راه های قانونی مهاجرت از ارائه اطلاعات درباره شرایط پناهندگی معذوریم

تاپیک قفل شد
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
با سلام خدمت شما من میخواستم بپرسم چطوری میتونم پناهندگی یک کشور اروپایی رو بدست بیارم ؟ من تا بحال به کشورهای اروپایی مثل ایتالیا و هلند و چک و اتریش سفر داشته ام . و کشورهای اسیایی مثل کره و مالزی و هنگکنگ و تایوان و قطر . و دارای مدارک قهرمانی اسیا و حضور در مسابقات جهانی هستم و دارای مدارک کاری و سابقه کاری در اتش نشانی و امدادونجات هستم . و الان 28 سالم هست . متاهل هستم . و میخوام به اروپا برم . چه کار باید انجام بدم . و در ضمن اعتبار پاسم تموم شده . ایا بعد از تمدید پاسم تمامی ویزاها و اطلاعاتم از سفارتهایی که اقدام کرده بودم پاک میشه . مثلا من با پاس جدیدم میخوام وارد شینگن بشم ایا اطلاعات قبلی من در اونجا وجود داره ؟
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، HAZARA
دوست گرامی
ما در مهاجرسرا فقط در باره مهاجرت قانونی تبادل اطلاعات میکنیم و هر گونه بحث در مورد پناهندگی میتواند ادامه فعالیت سایت را دچار مخاطره نماید
لطفا دقت فرمایید
ضمنا پاسخ سوال شما در مورد موجود بودن اطلاعات سفرهای قبلی مثبت میباشد
این تایپیک مسدود شد

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، majidazimi ، Ali Sepehr ، mohammad.maleki ، HAZARA
[font=Tahoma]اگر بعد از اتمام ویزا در یه کشور اروپای غربی بمونید !!! و مشکلی برای اونا ایجاد نکنید امکان داره بعد از چند سال اقامت بگیرید .

لطفا اگر کسی اطلاعات کاملی داره راهنمائی کنه چون من شنیدم اونایی که برای پناهندگی میرن و منفی میگیرند به شکل غیر قانونی می مونند تا چند سال .
[/font]
تشکر کنندگان: HAZARA
هدف از راه اندازی فاروم مهاجرسرا در اختیار گذاشتن اطلاعات برای مهاجرت قانونی ست

از ارائه راهکارهای مهاجرت و اقامت غیرقانونی معذوریم

تاپیک بسته شد
تشکر کنندگان: OverLord ، Ali Sepehr ، laili ، hasti_banoo ، HAZARA
سلام.من فوق لیسانس شیمی دارم و چندسال تجربه کار تو صنعت داروسازی .الان هم شاغلم اما از اونجا یی که در حق رشته های علوم پایه در اینجا بسیار اجحاف میشه و دلم میخواد در آینده تحصیلی و شغلیم تحول مثبتی داشته باشم به فکر مهاجرت افتادم. آیا راهی برای رفتن به یک کشور اروپایی طوری که اجازه کار و ادامه تحصیل داشته باشی وجود داره؟
اطلاعات من راجع به مهاجرت خیلی کمه.لطفا راهنماییم کنید.
تشکر کنندگان:
اینجا کسی هست که من بتونم مفصل ازش راهنمایی بخوام؟
من 25 سالمه و تخصص خاصی ندارم. پول هم ندارم که از طریق سرمایه گذاری اقدام کنم. در اروپا هم کسی رو ندارم.فقط زبان انگلیسی رو به خوبی حرف میزنم. ولی باید از ایران خارج بشم. میشه من رو راهنمایی کنید که چه جوری باید برم به یه کشور اروپایی و درخواست پناهندگی کنم؟ ممنون میشم.
تشکر کنندگان:
ارائه هر گونه اطلاعات درباره مهاجرت غیرقانونی و پناهندگی خلاف قوانین جاری این فاروم ست

تاپیک قفل شد
تشکر کنندگان: laili ، hamedrouhi
در مورد پناهندگي به كشورهاي اروپا( نروژ، سوئد ) و يا اروپا راهنمايي‌ كنيد.
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
تبادل نظر درباره راه های مهاجرت غیرقانونی و پناهندگی خلاف مقررات جاری تالارست
تاپیک قفل شد
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، hamid123 ، User ، Ashkan78 ، hvm ، ParsTrader ، Ali Sepehr ، admin ، رامین راد
دوست گرامی
لطفا مطالب موجود را مطالعه فرمائید یقینا پاسخ خود را خواهید یافت
شایان ذکر است که چنانچه هر کدام از کاربران جدید بدون کاوش و بررسی مطالب قبلی اقدام به ایجاد تایپیک نمایند نظم انجمن مختل خواهد گشت.
این تایپیک بسته شد

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان: laili ، mavarfan ، R.F ، یه مهاجر
Sad 
سلام به همه. . .
به نظر شما چطور میشه یه ورزشکاره حرفه ای به از کشور اروپایی درخواست پناهندگی کنه!
در ضمن اون رشته هم،رشته ای نباشه که بشه اونجا کسب درآمد کنه!مثله قایقرانی!
من هیچ حرفه خاصی بلد نیستم. . .چیکار باید بکنم؟
راستی حوصله نشستن تو کلاس فنی و حرفه ای هم ندارم!
تشکر کنندگان:
دوست عزیز مهاجرسرا محلی است برای تبادل اطلاعات در جهت مهاجرت قانونی و پناهندگی در جهت سیاست های مهاجرسرا نیست.

ضمن احترام به شما بنده گمان کنم شما در رشته ی چتر بازی تبحر بیشتری نسبت به قایقرانی دارید.

تاپیک قفل شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: yes_no_13641985 ، admin ، Behdad ، ferown ، alirezanz ، سرباز هخامنشی
سلام

کسی اطلاعاتی در مورد مهاجرت از طریق تغییر دین داره چون همانطور که میدانید امکانش توی ایران نیست و در اروپا و یا جاهای دیگه کدام کشور هست که میشه اقدام کرد و سریع باشه.

در کل این روش شدنی هست ؟
تشکر کنندگان: mohammad.maleki

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان