کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا
سلام اگر ممکنه w-2 و1040 توضیح بدهید من هم نمی دونم باید مدارکم را پست کنم میشه درباره اش توضیح بدهید.

مرسی..............
تشکر کنندگان:
با سلام فرم w2و1040 فرم های مالیاتی هستند که اسپانسرتون باید اونو براتون بفرسته اگر اسپانسرتون کارفرما باشند باید فرم 1040 واگر اسپانسرتون برای کسی کار میکند باید فرم w2را ارسال کند.
به همراه این فرم باید فرم ساپورت134-Iرو باید تکمیل و ارسال نماید.
اینهم فرم 134-I برای دانلود

فایل‌های پیوست
.pdf   I-134 new.pdf (اندازه 113.23 KB / تعداد دانلود: 123)
تشکر کنندگان:
مرسی از راهنماییتون...
لینک این دو تا فرم رو هم دارید ؟ چون من باید برای اسپانسرمون بفرستم که بدونه چی به چیه تا پر کنه برامون.
مرسی
تشکر کنندگان:
سلام خدمت همه دوستان

در قسمت مدارک مالی یک قسمت مربوط به job offer است. آیا نداشتن آن تاثیر منفی می گذاره؟ آیا کسانی که موفق شدن job offer داشتن؟

2) من تمام واکسن های ذکر شده در نامه دوم را نزدم آیا ممکن دکتر به خاطر زدن آنها نیاز به زمان داشته باشه؟ یا اگر مشکل پزشکی نداشته بشم دیگه لازم نیست همه را بزنم؟ میشه لطفا کسانی که مصاحبه شده اند لطف کنن بگن کدام واکسن ها را زده بودن و کدام واکسن ها را آنجا بهشون زدن؟

خیلی از لطفتان ممنونم
تشکر کنندگان:
سلام
1- اگه اسپانسر داشته باشی نه...اکثراً ملت job offer ندارن...در این مورد نگران نباشید Never!
2-نه واکسنها زمان نمیبرن اگه چیزیرو نزده باشی، پول بیشتر یکم ازتون میگیرند، چرا نمیری انیستتو پاستور کارت زرد واکسیناسیون رو بگیری؟!
ایشالا همیشه سالم باشی ولی همه واکسن میزنن که مشکل پزشکی پیدا نکنن!به حتم رشتتون مهندسیهWink
استرساتون رو الان الکی حروم نکنید!...نگه دارید واسه زمان کلیرنسSad
آخری شوخی بود!Smile
موفق باشی مونا خانوم
امیر 2009as4###
تشکر کنندگان:
متاسفانه مدت زیادی هست که این همه مصاحبه شونده در آنکارا داشتیم ولی هیچکدوم سفرنامه خود رو برای استفاده کسانی که در آینده مصاحبه دارند ننوشتند جایه بسک تاسفه چرا که وقتی مصاحبه شونده گان ابوظبی رو می بینی اصلا قابل قیاس نیست میخواستم بگم آهای مصاحبه شونده گان آنکارا در نوامبر و دسامبر 2008 و همچنین ژانویه 2009 چرا سفرنامه خود رو نمینوسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بقول شاعر:
تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز
تشکر کنندگان:
سلام. من و خانم sogol به زودی مصاحبه می‌كنيم. من وقتی برگشتم، سفرنامه‌ام رو می‌نويسم. البته به جای تكرار حرفای دوستان سعی می‌كنم نكته‌های جديد بگم.
تشکر کنندگان:
bale...man ham zemne arze mazerat az ınke farsı nemıtonam benevısam ghol mıdam be hojjat dar neveshtane safar namash komak konamSmile......zemnan man va hojjat alan ankara hastım .
menatt mıgozarıd agar wısh us luck bokonıd.
D:
تشکر کنندگان:
ahan dar mored vaccıne mona jooon
man mojarad va 26 sale hastam( ına ro mıgam chon too noe vaccıne mored nıaz fargh mıkone
va az pastor kart gereftam ke 3 nobat hepatıt va yek nobat mmr va yek nobat td ke hamoon kozaz hast ro zadam
va dırooz ke raftam doctor hıch vaccın dıgee bem nazadan!!!ahan zemnan begam ke porsıd able morghooon gereftı goftam bale ke khob albate vaghean ham gereftam valı yebar too sıte khoondam ke bacheha nasıhat karde boodan age nagereftıd ham begıd gereftam.
ke khob albate be onvane ye pezeshk Wink behetoon nasıhat mıkonam hatman mmr va age able morghoon nagereftın,vaccıne ablemorghoon ro bezanıd...khanoomha hatman bayad ımen bashan ke baaadan doran bardarı age ba yek bache mobtala barkhord kardan,baraye khod va janıneshooon khatar nadashte bashe!
تشکر کنندگان: ساسان
من هم هيچ واكسنی نزدم. آبله مرغان هم در بچگی گرفته بودم كه گفتم به دكتر.

جا داره از دوستانی كه قبلاً در مورد واكسن به من كمك كردن در اين سايت، تشكر كنم.
تشکر کنندگان:
حجت و سوگل عزیز
با سلام و تشکر برای اینکه بلاخره طلسم سکوت مصاحبه شونده گان آنکارا رو شکستید.
از صمیم قلب برای هر دو تاتون آرزوی گرفتن ویزای بدون اف بی آی چک میکنم و من هم اواسط فوریه عازم آنکارا هستم پس بیایید برای همه مون از ته دل دعا کنیم
مواظب خودتون باشید و اصلا استرس به خودتون راه ندید چون جه بخواین چه نخواین ویزای آمریکا خواهید گرفت و در آمریکا زندگی خواهید کرد
بی صبرانه منتظر سفرنامه شما هستم
تشکر کنندگان:
Exclamation 
با سلام و ضمن تشکر از صحبت دوستان
من از اعضای جدیدم یک سوال دارم اگر کسی باشه که اسپانسر نداشته باشه چی؟
آیا این مسئله باعث رد یا قبولیش می شه؟
ما اسپاسنر نداریم و دلم شورش رو می زنه از دوستان ممنون اگه پاسخ بدن
تشکر کنندگان:
hojjat عزيز اگه شما شماره كيس نامبرتون 5xx هست پس چرا تازه رفتيد براي مصاحبه؟

fariba جان ما هم مشكل شما رو داريم.فعلا كه اسپانسر نداريم و شايد هم هيچ وقت نداشته باشيم. نمي دونم دقيقا چي كار بايد كرد.البته شماره كيس نامبر ما حدود32000 است كه خوب حالا خيلي مونده . شما چي، شماره تون چنده ؟
تشکر کنندگان:
بوف جان

علتش اين بود كه من مداركم رو عمداً كمی دير فرستادم تا مصاحبه‌ام يكی دو ماه عقب بيافته. برای من اين كه خيلی زود گرين كارت بگيرم مشكل ايجاد می‌كرد چون هنوز دانشجو و ممنوع الخروج هستم و رفت و آمدها برام دردسر می‌شه و هر چی دفعاتش كمتر باشه دردسر كمتره.

حجت
تشکر کنندگان:
سلام
مرسی از راهنمایی همه دوستان، سوگل جان منم تقریبا هم سن شما هستم و مجردم و واکسن هایی را که شما زده اید را زدم پس فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد. Amirbk از راهنمایی شما هم ممنونم حدستون هم در مورد مهندسی درسته(:
برای همه آرزوی موفقیت می کنم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان