آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

فارغ التحصیلان مامایی
سلام دوستان ،اگر در مورد کار و ادامه تحصیل در مورد رشته مامایی در کالیفرنیا اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی کنید؟
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Maryam_Am ، taherifar
چه عجب یک نفر پیدا شد تو این رشته ها سوالی داشته باشه ! دوست عزیز من خیلی وقته منتظرم کسی تو این زمینه راهنمایی کنه تا حالا جواب نگرفتم. البته میدونم که کلی امتحان و کار عملی و این چیزا برای تبدیل مدرک در انتظارمون هست ولی دنبال یه هموطن همرشته گشتم نبود !
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: taherifar
یعنی‌ کسی‌ پیدا نمی‌شه مارو راهنمایی کنه ؟Sad
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: taherifar
سلام لطفا در مورد مامایی راهنمایی کنید بازار کار..؟؟و اینکه برای شروع کار چه مراحلی باید طی کنیم،،
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: taherifar
عزیزان برای مامایی باید اونجا امتحان بدید و شاید نیاز باشه واحدهایی رو بگذرونید و همینطور باید تافل داشته باشید البته همه اینا بعد از اعتبار گذاری نمرات و مدارک شما خواهد بود .تو اینترنت هم اگر جستجو کنید مطالب کاملی هست( پراکتیس فور فارین میدوایوس این یواس ) البته یک راه دیگه هم هست اینه که بتونید در رشته ای پذیرش برای ارشد بگیرید . باید هزینه ها و زبان و سایر شرایط رو در نظر بگیرید. موفق باشید.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: lilistar ، taherifar ، antimalechauvinist
واقعا کمی عجیبه با این همه فارغ‌التحصیل رشته های مامایی و پرستاری و این همه آمار بالای مهاجرت کسی از بچه های مهاجرسرا تجربه دادن امتحانات و تبدیل لیسانس رو نداره کاش اونایی که اطلاعات دقیق دارند ما رو بی نصیب نگزارند
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان