کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال مهم
سلام دوستان.من 25 سال سن دارم و دارای مدرک دکترای دندانپزشکی از کشور فیلیپین هستم و آیلتس 6.5 دارم.می خواستم اگه بشه برای گرفتن تخصص(ارتودنسی) به آمریکا برم.چند تا سوال داشتم:
1-آیا میشه برای این مقطع بورسیه بگیرم؟
2-گرفتن تخصص در آمریکا چقدر طول میکشد؟
3-هزینه های دوره تخصص چقدر است؟
4-آیا می توانم بعد از تحصیل اقامت بگیرم؟یا برای گرفتن اقامت باید چند سال کار کنم و بعد از تمدید ویزای کار اقامت بگیرم؟

ممنون میشم اگه جواب بنده را بدهید.
با تشکر فراوان.

پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2010-12-30 ساعت 13:21)Dentist نوشته:  سلام دوستان.من 25 سال سن دارم و دارای مدرک دکترای دندانپزشکی از کشور فیلیپین هستم و آیلتس 6.5 دارم.می خواستم اگه بشه برای گرفتن تخصص(ارتودنسی) به آمریکا برم.چند تا سوال داشتم:
4-آیا می توانم بعد از تحصیل اقامت بگیرم؟یا برای گرفتن اقامت باید چند سال کار کنم و بعد از تمدید ویزای کار اقامت بگیرم؟

با تشکر فراوان.

دوست عزیز ! برای پیدا کردن جواب سوالاتون بهتره ۲ - ۳ تا از دانشکده های دندانپزشکی امریکا رو گوگل کنین و به خودشون مستقیما ایمیل بزنین ، هر گونه اطلاعا تی رو که ازشون بخواید بهتون میدند. بعید میدونم بشه در رشته های مدیکال بورس گرفت. راجع به اقامت هم مطمئنا بعد از اتمام درستون راه برای کار کردن و بعد از اون اقامت گرفتن بسیار هموار است و برای اطلاع پیدا کردن از جزییات این امر میتونین با اداره مهاجرت آمریکا مستقیما تماس بگیرین و ازشون دقیقا بپرسین .
پاسخ
(2010-12-30 ساعت 13:21)Dentist نوشته:  سلام دوستان.من 25 سال سن دارم و دارای مدرک دکترای دندانپزشکی از کشور فیلیپین هستم و آیلتس 6.5 دارم.می خواستم اگه بشه برای گرفتن تخصص(ارتودنسی) به آمریکا برم.چند تا سوال داشتم:

با تشکر فراوان.

من خیلی به دنبال بورسیه برا تخصص های دندان پزشکی در کل دنیا گشتم, اصلا بورس نمیکنن, شاید برای فوق تخصص کاری انجام بدن.
شما بهتره یه مقاله خیلی خوب داشته باشید, برای چندتا از اساتید در دانشگاه های معتبر بفرستید, شاید از نظر اونا ارزش داشته باشه که بورستون کنن
امیدوار باشید
پاسخ
من لیسانس مدیریت مالی دانشگاه شهید بهشتی دارم و 26 سالمه. می خوام برای رشته ی دندانپزشکی امسال کنکور بدم. میخواستم بدونم مراحل مهاجرت یک دندانپزشک فارق التحصیل و یا دانشجوی دندانپزشکی جی هست ؟ و کلا از کدوم راه بهتره اقدام کنم برای مهاجرت به آمریکا؟
پاسخ
(2014-06-10 ساعت 15:09)fbrn نوشته:  من لیسانس مدیریت مالی دانشگاه شهید بهشتی دارم و 26 سالمه. می خوام برای رشته ی دندانپزشکی امسال کنکور بدم. میخواستم بدونم مراحل مهاجرت یک دندانپزشک فارق التحصیل و یا دانشجوی دندانپزشکی جی هست ؟ و کلا از کدوم راه بهتره اقدام کنم برای مهاجرت به آمریکا؟

دوست من بهترين راه مهاجرت به امريكا از طريق لاتاريه چون شما با گرين كارت شهروندامريكايي محسوب ميشيد وجهت آدامه تحصيل از مزاياى زيادى برخوردار ميشيد ونگرانى براى هزينه ها ندارى
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
سلام دوستان من ۲۱ سالمه و تا چند ماه آینده به آمریکا ایالت تگزاس مهاجرت میکنم و برای ادامه تحصیل قصد دارم دندانپزشکی بخونم اما تحصیلاتم در ایران به این رشته مربوط نمیشده میخواستم بدونم مشکلی پش نمیاد؟ و اینکه هزینه تحصیلی در بدو ورود به دانشگاه چه طوره؟ و اینکه دوره تحصیلی چند ساله؟

با تشکر فراوان
پاسخ
سلام
ميخواستم بدونم كسي ساكن هيوستن هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان