کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
معاینه پزشکی
سلام دوستان
من نامه دوم که جهت دعوت به مصاحبه است دریافت کرده ام.آیا کسی از دوستان اطلاع دارد برای معاینات پزشکی چه مدرکی می توان از ایران به همراه برد تا از واکسیناسیون تکراری در روز معاینات جلوگیری شود؟
تشکر کنندگان:
ehsan ja omran va reza e aziz ke kamel to linkashon neveshtan ...shoma mitoni vaksav haie ke iran zadi o beri anistopastor tarjome mikonan vasat majani va ba khodet bebari onja...
تشکر کنندگان: agingurry
قابل توجه آقا ماهان:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=17
تشکر کنندگان:
سلام رفقا خیلی ممنون به خایر راهنمایی تون
امیدوارم در مصاحبه بتونم نتیجه ی خوب بگیرم و هر اطلاعاتی به دست آوردم با کمال میل با همه در میان بگذارم.
تشکر کنندگان:
سلام
برای انجام معاینه پزشکی در آنکارا باید از طریقی فرمی که در سایت دکتر اونگان است از او وقت گرفت. جوابی را که منشی دکتر اونگان در پاسخ به وقتی که گرفته ام برایم فرستاده برای اطلاع دوستان در این جا می گذارم.

.pdf   Medical appointment.pdf (اندازه 69.87 KB / تعداد دانلود: 893) -->
.pdf   Medical appointment.pdf (اندازه 69.87 KB / تعداد دانلود: 893)
تشکر کنندگان: Ehsan171
Soheyla نوشته: سلام
برای انجام معاینه پزشکی در آنکارا باید از طریقی فرمی که در سایت دکتر اونگان است از او وقت گرفت. جوابی را که منشی دکتر اونگان در پاسخ به وقتی که گرفته ام برایم فرستاده برای اطلاع دوستان در این جا می گذارم.

salam shoma che moddat tool keshid az doctor javab begirin
تشکر کنندگان:
اگر منظورتان وقت گرفتن از دکتر است 6 روز طول کشید تا جواب آن یعنی قطعی شدن روز و ساعت معاینه پزشکی را بفرستند.
اما اگر منظورتان جواب معاینه دکتر است من هنوز به مصاحبه و معاینه نرفته ام. ولی ظاهرا در همان روز جواب می دهند.
تشکر کنندگان: Srolukserokz
mersi.Smile manzoor e man hammon avali bood.
تشکر کنندگان:
تجربه من: اگرچه من قبلا با Email از منشی دکتر وقت گرفته بودم اما اصلا به کارم نیومد. صبح ساعت 8:30 رفتم دفتر دکتر، منشی 2 تا عکس و پاسپورت منو گرفت و یه پرونده برام درست کرد. با اون پرونده منو فرستاد 2 طبقه بالاتر به آزمایشگاه. تو آزمایشگاه همه چیز حسابی روتینه. وقتی مدارکو دادی به منشی میگه بشینید، 2 دقیقه بعد صداتون میکنه و 85 دلار از وجه رایج مملکت عمو سام رو ازتون مطالبه می کنه و باز میگه بشینید. 5 دقیقه بعد یه خانم مهربون قد بلند صداتون میکنه و شمارو میبره تا خونتونو بگیره. بعد میگه دوباره بشینید. بعد 5 دقیقه دیگه یه پسر خوش تیپ شمارو میبره تو اطاق رادیولوژی و عکس قفسه سینه تونو میگیره. بعد پاسپورتتونو بهتون میده و میگه تمام. جمعاً برای من 30 تا 35 دقیقه تمام این مراحل طول کشید.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان: afshin007x
آقا صمد اکثرا همینجوری که حتی بدون وقت هم شما میتونید برید داخل ولی اگر یک روز شلوغ باشه اون وقته که اون وقت گرفتن به کار میاد این را برای بقیه دوستان نوشتم که حتما وقت بگیرند و این ریسک را نکنن
اي دل اندر بند زلفش از پريشاني منال _ _ _ _ _ مرغ زيرك چون به دام افتد تحمل بايدش
تشکر کنندگان:
آیا فقط از برنده لاتاری آزمایش گرفته می شود یا از خانواده او نیز که به تبعیت می خواهند ویزا بگیرند نیز آزمایش پزشکی باید بدهند
تشکر کنندگان:
همه افرادی که می خواهند گرین کارت بگیرند باید آزمایش های پزشکی و رکورد واکسنهاشون کامل باشه.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان: borgeidormego
سلام
من برای مارچ برای مصاحبه باید برم آنکارا.
میخوام قبل رسید نامه وقت پزک بگیرم.
میشه لینک این دکتر رو جهت وقت گرفتن بگذارین اینجا.
ممنون میشم.
تشکر کنندگان:
آدرس وب سایت دکتر که در کامنتهای وبلاگ سعید گذاشته شده:
http://www.doctorun.com/
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان: MeDicsow
سلام
ممنون آقا مسعود.
فقط یک سوال:
آیا دوستانی که 2008 هستند هم باید به اینجا مراجعه کنند؟
تشکر کنندگان: ByronTom

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان