کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت ترین های مهاجرسرا (کتاب گینس مهاجرسرا)
رجوع کنید به ترین های که در ابتدا در سایت مهاجرسرا ساخته شد .
یکی از حرفه ای های سایت .Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، HAZARA
الآن دقت کردم دیدم که از من 11999 تشکر شده است و با اینکه من هر چیزی را که می خوانم تشکر می کنم ولی فقط توانستم 2500 بار تشکر کنم و اگر تا آخر عمرم هم دگمه تشکر را فشار دهم نمی توانم تشکر دیگران را تلافی کنم.
از امتیازهایی هم که به من دادید سپاسگزارم مخصوصا وقتی که به توضیحات امتیازها نگاه می کنم حسابی خرکیف می شوم و احساس می کنم که لااقل در یک جایی توانسته ام تا حدودی برای دیگران به درد بخور باشم.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
آرش جان 12 هزارمین تشکر رو هم همین الان دریافت کردید!

ارسال های شما همیشه پربیننده/خواننده بوده و مهمتر از همه دلیل این همه تشکر این است که در عین حال که مشکلات مهاجرت رو رونمایی می کنید همیشه به دیگر مهاجران امید می دهید که درس بزرگیست برای ما.
به خاطر همه مطالب مفیدی که برای ما نوشته اید متشکرم!
پاسخ
درود بر مهاجرسرایی ها ...
طبق تحقیقات به عمل آمده ، :
انجمن گرین کارت 2010 با 40 موضوع قفل شده از 49 موضوع موجود ، دارای رکوردار بیشترین تعداد موضوعات قفل شده در مهاجرسرا می باشد .
یعنی چیزی حدود 80 درصد از موضوعات انجمن گرین کارت لاتاری 2010 قفل می باشد ....!!!!!
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، m9780 ، seravin ، free_free ، Iman-gta ، roeentan ، Tomas ، HAZARA ، ابی هانی
ابی22 (اسم قشنگت رو نمیدونم) بزن تو کار سازمان آمار و این هااا :دی
درباره آرش هم باید بگم آرش خان یکی از بچه های گل سایته که نوشته هاش همیشه مفید بوده و بعید نیست اینهمه تشکر از ایشان
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، Tomas ، HAZARA ، ابی هانی
بيشترين تعداد سالروز تولد بچه‌هاي مهاجرسرا روز اول ژانويه -با تعداد 9 تولد- مي‌باشد

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، Iman-gta ، nahid.t ، Tomas ، HAZARA
(2011-09-06 ساعت 09:28)behzadb57 نوشته:  بيشترين تعداد سالروز تولد بچه‌هاي مهاجرسرا روز اول ژانويه -با تعداد 9 تولد- مي‌باشد

با توجه به اصل لانه کبوتر این عدد باید حداقل 61 باشد نه 9.
سوالی بود در خدمتم!
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، Iman-gta ، Tomas ، HAZARA
(2011-09-06 ساعت 19:27)jMaster نوشته:  
(2011-09-06 ساعت 09:28)behzadb57 نوشته:  بيشترين تعداد سالروز تولد بچه‌هاي مهاجرسرا روز اول ژانويه -با تعداد 9 تولد- مي‌باشد

با توجه به اصل لانه کبوتر این عدد باید حداقل 61 باشد نه 9.

فنی ترین پست هم این پست بود " اصل لانه کبوتر ؟"؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، Iman-gta ، Tomas ، HAZARA
آیا می دانید اولین کسی که موفق به برگزاری میتینگ مهاجرسرایی در خارج از ایران شد کیست؟
بله !بنده هم بلاخره با کلی فکر کردن تونستم یک ترینی برای خودم دست و پا کنم که بی نصیب از دنیا نرم.
اولین میتینگ راه بندازِ معرکه ،در آنسوی مرزها ،کسی نیست جز راساراسا که موفق شد با جز زدنهای فراوان در تاریخ 3 اپریل 2010 با حضور 10 نفر از مهاجرسراییان مقیم ولی آباد اولی و سفلی میتیگ راه بیندازد. این هم مدرک و سندش:
http://mohajersara.com/newreply.php?tid=2312&pid=42295
مقبول درگاه حق انشالله
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: gadfly ، free_free ، Ali Sepehr ، Iman-gta ، rs232 ، nahid.t ، ehsan_ati ، pr.kia ، Tomas ، HAZARA ، گل نهال ، pv-n ، Fifi2015
(2011-09-07 ساعت 12:14)rasarasa نوشته:  آیا می دانید اولین کسی که موفق به برگزاری میتینگ مهاجرسرایی در خارج از ایران شد کیست؟
بله !بنده هم بلاخره با کلی فکر کردن تونستم یک ترینی برای خودم دست و پا کنم که بی نصیب از دنیا نرم.
اولین میتینگ راه بندازِ معرکه ،در آنسوی مرزها ،کسی نیست جز راساراسا که موفق شد با جز زدنهای فراوان در تاریخ 3 اپریل 2010 با حضور 10 نفر از مهاجرسراییان مقیم ولی آباد اولی و سفلی میتیگ راه بیندازد. این هم مدرک و سندش:
مقبول درگاه حق انشالله
rasarasa گرامی سلام
من همیشه از خوانندگان پر و پا قرص مطالب خوب و با ارزش شما هستم و از آنها لذت می برم. انشاءالله خداوند شما را با میتینگ داران بهشت محشور بگرداند.Big Grin
ارادتمند
gadfly

[font=Tahoma]باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست . [/font][font=Tahoma] کوروش کبیر[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، rasarasa ، Iman-gta ، Tomas ، HAZARA ، azadeh2014
درود بر مهاجرسرایی های گل ...
فکر کنم یکی از قدیمی ترین ارسال های مهاجرسرا مربوط میشه به انجمن گرین کارت لاتاری 2007 »»»»
مهاجرسرا » آمریکا » قرعه کشی گرین کارت » گرین کارت لاتاری ۲۰۰۷ » دریافت ویزا بدون نیاز به کلیرنس » در تاریخ Friday, 31st August, 2007, 03:56
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...0Clearance
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، Iman-gta ، Tomas ، HAZARA ، ASALI
(2011-09-07 ساعت 12:14)rasarasa نوشته:  آیا می دانید اولین کسی که موفق به برگزاری میتینگ مهاجرسرایی در خارج از ایران شد کیست؟
مقبول درگاه حق انشالله

سلام سارا جان . من میخواهم به شما پیام خصوصی بدم چیکار کنم ؟ پیام خصوصیتون که بسته هست .
یکی از حرفه ای های سایت .Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta ، Tomas ، HAZARA

درود بر دوستان مهاجر .....
تا حالا بیشترین تعداد تولدی که در مهاجرسرا دیدم مربوط به 1 ژانویه یا 11 دی ماه می باشد .:
تولد‌های امروز
arix (101)، ChairMan (92)، Saeedhashemee (38)، v9FL39 (32)، cy861S (32)، Ed0u09 (32)، i7Z5e4 (32)، PZCg8L (32)، A172Q6 (32)، GePx86 (32)، 4S815b (32)، BD2BKV (32)، unjLq9 (32)، D4FjOW (32)، n7l030 (32)، q6m8vY (32)، 8m2NWV (32)، r2012 (27)، iraq (24)، loveusa (23)، ashkan_rad (21) - 2 مخفی
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، behzadb57 ، hamedrouhi ، Tomas ، HAZARA ، ASALI
(2011-08-01 ساعت 20:35)jMaster نوشته:  امامزاده ترین!!! فکر کنم من هستم
بنده در سه سال مختلف برای سه نفر که ثبت نام کردم برنده شدند
اولیش خودم 2009! دومیش بابام2010! سومیش هم امسال بود که برای یکی از فامیلها!
(در 2011 برای کسی ثبت نام نکرده بودمWink)

فعلاً رکوردم قبولوندنه! سه نفره Wink

خلاصه تو فامیل همه ایمان آوردن و التماس دعا دارن!

دوستان در ادامه این پست، امسال یکی دیگه از فامیلهامونم که براشون ثبت نام کرده بودم برنده شدن! اینم از چهارمیش!Smile)
دیگه تقریباً مطمئنم پنجمیشم سال دیگه تو راهه Wink
سوالی بود در خدمتم!
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، smith ، Omidooo ، nahid.t ، battosai ، pr.kia ، Tomas ، lottory ، HAZARA ، azadeh2014 ، Fifi2015
درود بر دوستان گرامی ...
بعد از مدتها برگشتیم سر ثبت یه رکورد .:
هر از گاهی کمین می کنم ببینم کمترین تعداد افراد آنلاین چند نفر هستند که حاصل شد این :
.....
آمار تالار
افراد آنلاین [لیست کامل]
23 کاربر فعال در 5 دقیقه گذشته (6 عضو، 2 نفر بصورت پنهانی و 15 مهمان).
Baidu، Google، armanbala، golesang، ابی22
تاریخش هم برابر است با 25 مرداد ماه 1391 ساعت 5:35 بامداد روز چهارشنبه ...
اما این 2 تا اسمی که همیشه به صورت مشکی هست ذهنمو مشغول میکنه که آیا کاربر هستند یا غیره .؟؟
به هر حال یه ثبت دیگه ...
بدرود
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، nahid.t ، masih sh ، hamedrouhi ، behzadb57 ، Tomas ، HAZARA ، گل نهال

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان