کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نظام تامین اجتماعی در آمریکا

از آنجا که هدف مهاجرسرا کمک و راهنمایی به افرادیست که قصد مهاجرت دارند و یا تازه مهاجرند ، بسیاری از دوستان میل اند بدانند در صورتی که شاغل باشند چه حمایت های تامینی از آنان خواهد شد؟ آیا به هنگام بیماری،حوادث و یا بیکاری و مسایل دیگر می توانند از پوشش های مربوطه بهره من شوند؟ از آنجایی که یافتن شغل و چتر تامین اجتماعی ناشی از آن برای این دسته از افراد بسیار حائز اهمیت می باشد نبودن یک تاپیک جامع در مورد این موضوع احساس می شود.
تامین اجتماعی و درمانی در ایران دارای سازمان های عرض و طویل مختلفی است که قوانین مربوط به آن بسیار گسترده و وسیع است. اگر چه نگارنده در مورد سازمان های مشابه در ایالات متحده اطلاعات زیادی ندارد ولی بنظر میرسد این بخش در آمریکا دارای اهمیت و وسعت فوق العاده ای باشد.
لذا نظر به اهمیت این موضوع و نیاز دوستان عزیز خواهشمندم این موضوع را از پایه در این تاپیک باز و تحلیل نمایید.

با تشکر فراوان

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: Linspire ، امیلا ، frozen mind ، Solitude ، barfi1 ، farshad varaste ، taherifar ، msar ، ed2008 ، aabbpp
سلام
میخواستم ببینم بیمه بیکاری در چه صورت به فرد پرداخت میشه و برای چه مدت ؟
و آیا این ربطی به قراردادی که با پیمان کار می بندم داره یا نه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، maaref ، Solitude ، taherifar ، msar
فری فری جان عذر می خوام، پس تاپیک بیمه برای چیه؟ نمی شد این بحث رو همونجا مطرح کنین؟
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، msar
(2011-01-22 ساعت 20:21)frozen mind نوشته:  فری فری جان عذر می خوام، پس تاپیک بیمه برای چیه؟ نمی شد این بحث رو همونجا مطرح کنین؟

تشکر میکنم بابت توجه شما اما اون تاپیک فقط مبتحث درمانی رو پوشش میده و هیچی از تامین اجتماعی تو اون گفته نشده که بجث خیلی مهمی هستش و خیلی در موردش اطلاعات نیست.
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، moohajer ، maaref ، Solitude ، taherifar ، msar ، ed2008
سلام دوستان گلم من و همسرم نوامبر راهی آمریکا هستیم ....لوس آنجلس من راجع به بیمه درمانی خیلی تحقیق کردم و متاسفانه اطلاعات خیلی مفید نگرفتم از راهنماییتون ممنون میشم اگه بگین برای بیمه درمانی با پوشش خوب برای چک و معاینه از کدوم کمپانی و چه طرحی استفاده کنم؟ اگه چواب بدین خیلی کمکم کردین Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: ed2008
دوستان سلام
ایا کسی از سقف درامد برای یه خانواده 4نفره که بتونندشامل حال بیمه مدیکل بشند خبر داره؟روز مصاحبه همسر من بهشون گفته که ما هر دو در ایران شاغل هستیم و انها هم مدرکی دال بر میزان درامد ما در ایران را خواستند.... میزان درامد سالانه ما باهم چقدر که باشه شامل بیمه Medical می شیم.اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم.
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-01 ساعت 00:34)sh_mm10 نوشته:  دوستان سلام
ایا کسی از سقف درامد برای یه خانواده ۴نفره که بتونندشامل حال بیمه مدیکل بشند خبر داره؟روز مصاحبه همسر من بهشون گفته که ما هر دو در ایران شاغل هستیم و انها هم مدرکی دال بر میزان درامد ما در ایران را خواستند.... میزان درامد سالانه ما باهم چقدر که باشه شامل بیمه Medical می شیم.اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم.

دوست عزیز مگه مدارک کاری هم میخوان.هیچ جا ذکر نشده همچین مدارکی همرامون باشه .شما چیکار کردید.نقص مدرک نخوردید.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
همیشه افراد از بیمه های درمانی در امریکا گله دارند و اینو قوی ترین نکته منفی در امریکا میدونن، میخوام بدونم افراد کم در امد در امریکا هیچ حمایتی برای داروهای سرطانی یا انسولین برای دیابتی ها نمیشن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان