کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی
(2015-11-01 ساعت 16:12)aminamz نوشته:  
(2015-11-01 ساعت 13:25)ParsTrader نوشته:  
(2015-11-01 ساعت 10:57)aminamz نوشته:  دارای فوق دیپلم رشته مهندسی نرم افزار هستم و مسلط به برنامه نویسی در سطح عالی.داخل سایت شما که اومدم به .پیشنهاد دوستی که مهاجرت کرده دیدم .حالا میخواستم مشاوره بگیرم که ایا برم لیسانس رو به صورت فشرده بگیرم یا نه چون همزمان با تمرکز روی مدرک ایلتس و فرانسوی میتونم لیسانس رو هم بگیرم.خواهشی که دارم اینه که منو راهنمایی کنید که چطور شروع کنم و چه اقداماتی کنم چه تحصیلی چه کار.چون توی قوانین استان کبک دیدم نوشته سال ۲۰۱۵ امتیاز لیانس نرم افزار 16 هست و بالاترین سطح امتیاز و فقط هم برنامه نویسی و پایگاه داده میخاد که من واقعا تسلط دارم توی این زمینه ها.سابقه بیمه هم ندارم متاسفانه..ممنون میشم راهنمایی کنید.با تشکر
حتما از این به بعد در فکر بیمه باشید . لیسانس هم حتما بگیرید تا بتوانید شانس مهاجرت داشته باشید. علاوه بر اینها ایلتس ۷ به بالا نیز نیاز دارید .

ممنون بابت جواب.حالا دوستی دارم که کبک رفته و زبان فرانسه میخاد و ایلتس ۵ که گفت برای کبک خیلی سریعتر میتونی بگیری این درسته؟ یا الکی وقتم رو روی فرانسه نذارم چون واقعا زبان سختیه
خیر در حال حاظر فدرال بسیار سریعتر از کبک است.
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: fairy ، storagemeter
(2015-11-01 ساعت 10:57)aminamz نوشته:  دارای فوق دیپلم رشته مهندسی نرم افزار هستم و مسلط به برنامه نویسی در سطح عالی.داخل سایت شما که اومدم به .پیشنهاد دوستی که مهاجرت کرده دیدم .حالا میخواستم مشاوره بگیرم که ایا برم لیسانس رو به صورت فشرده بگیرم یا نه چون همزمان با تمرکز روی مدرک ایلتس و فرانسوی میتونم لیسانس رو هم بگیرم.خواهشی که دارم اینه که منو راهنمایی کنید که چطور شروع کنم و چه اقداماتی کنم چه تحصیلی چه کار.چون توی قوانین استان کبک دیدم نوشته سال ۲۰۱۵ امتیاز لیانس نرم افزار 16 هست و بالاترین سطح امتیاز و فقط هم برنامه نویسی و پایگاه داده میخاد که من واقعا تسلط دارم توی این زمینه ها.سابقه بیمه هم ندارم متاسفانه..ممنون میشم راهنمایی کنید.با تشکر
اگه بخواید برای فدرال اقدام کنید که خیلی هم سریع تر بهتون ویزا میدن فقط طبق قانون جدید حتما باید جاب آفر داشته باشید وگرنه باید به صف طولانی کبک بپیوندید که حدودا ۴سال طول می کشه و دردسر زبان فرنچ هم که جای خودشو داره.
اما از طریق تحصیل شما می تونید خیلی سریع وارد شید و اگر کبک باشید همزمان با درستون زبان فرنچ می خونید و تو این مدت به حد مورد نظر که لول ۷ هست می رسید. بعد اقدام می کنید برای سی اس کیو ۲۰ روز طول می کشه که این در واقع اقامت کبکه و بعد از اون اقدام برای فدرال که ۱۵ ماه طول می کشه و دیگه پی آر میشید.. تحصیل در فدرال این امتیازی که کبک داره رو نداره یعنی به این راحتی اقامت نمیده.
we fight for a better life
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
با عرض سلام و خسته نباشید
بنده به تازگی از یک دانشگاه کانادایی ادمیشن گرفتم و الان قصد دارم که برای ویزا اقدام کنم.
اما از آنجایی که هنوز فارغ التحصیل نشده ام ( یک ترم دیگه مونده) سوال بنده اینه که برای اقدام آنلاین نیازی به نامه فارغ التحصیلی هست و یا ریزنمره رسمی ترجمه شده تا ترم جاری کفایت میکنه ؟

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-23 ساعت 18:58)kingover نوشته:  با عرض سلام و خسته نباشید
بنده به تازگی از یک دانشگاه کانادایی ادمیشن گرفتم و الان قصد دارم که برای ویزا اقدام کنم.
اما از آنجایی که هنوز فارغ التحصیل نشده ام ( یک ترم دیگه مونده) سوال بنده اینه که برای اقدام آنلاین نیازی به نامه فارغ التحصیلی هست و یا ریزنمره رسمی ترجمه شده تا ترم جاری کفایت میکنه ؟

با تشکر

خیر نیازی نیست خیلیا شرایطشون مثل شماست
اگر تونستین یک نامه از دپارتمانتون یا دانشگاه بگیرین که بگن ترم آخرتونه و همه واحداتونو گرفتین، وگرنه ضروری نیست
F2A
California Service Center
PD: Feb 9, 2016
NVC documents: Sep. 12, 2017
CC: Jan. 10, 2018
Visa Center: Montreal, Canada
پاسخ
تشکر کنندگان:
یک سوال درباره تمکن مالی ویزای دانشجویی کانادا داشتم. به غیر از اون ده هزار دلار هزینه زندگی در کانادا برای یکسال چه مقدار از هزینه تحصیل را باید به سفارت ارائه بدهیتم؟ هزینه تمام سه یا چهار سال یا ابنکه فقط یک ترم؟
هر چه دلم خواست نه آن میشود
هر چه خدا خواست همان میشود

2017 نشد   2018 نشد   2019 نشد  2020 نشد 2021 نشد 2022 نشد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-20 ساعت 13:51)vidatanha نوشته:  یک سوال درباره تمکن مالی ویزای دانشجویی کانادا داشتم. به غیر از اون ده هزار دلار هزینه زندگی در کانادا برای یکسال چه مقدار از هزینه تحصیل را باید به سفارت ارائه بدهیتم؟ هزینه تمام سه یا چهار سال یا ابنکه فقط یک ترم؟

سلام دوست عزیز
بستگی به این داره که شما فاند داشته باشید یا نه
هزینه کل دوران تحصیلتونو باید نشون بدید..نیازی به گردش حساب هم نیست..موجودی کفایت می کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: vidatanha
ممنونم. نه بدون فاند و با هزینه شخصی منظورم بود. پس باید به طور مثال اگر شهریه سالی ۱۵؛هزار دلار است ، باید سی هزار دلار برای دو سال نشان بدیم
هر چه دلم خواست نه آن میشود
هر چه خدا خواست همان میشود

2017 نشد   2018 نشد   2019 نشد  2020 نشد 2021 نشد 2022 نشد
پاسخ
تشکر کنندگان: fairy
(2016-04-22 ساعت 12:01)vidatanha نوشته:  ممنونم. نه بدون فاند و با هزینه شخصی منظورم بود. پس باید به طور مثال اگر شهریه سالی ۱۵؛هزار دلار است ، باید سی هزار دلار برای دو سال نشان بدیم

بله...کلا نه زیاد نشون بدید نه کم..یه چیز معقول که ترکیب هزینه زندگی و تحصیل باشه...مثلا همسر من 210 میلیون نشون داد و من 50 میلیون.
پاسخ
تشکر کنندگان: vidatanha
تو کالگری شرایط پذیرش دانشجو آسونتر از ونکوور یا تورنتو هستش ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-26 ساعت 05:42)ّfarhad نوشته:  تو کالگری شرایط پذیرش دانشجو آسونتر از ونکوور یا تورنتو هستش ؟

نه دوست عزیز بستگی به دانشگاه داره Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
نه دوست عزیز بستگی به دانشگاه داره Shy
[/quote]

آره
اما چه دانشگاه هایی(با مدرک دانشگاه آزاد یا علمی کاربردی) و از چه طریق باید اقدام کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-27 ساعت 03:39)ّfarhad نوشته:  نه دوست عزیز بستگی به دانشگاه داره Shy

آره
اما چه دانشگاه هایی(با مدرک دانشگاه آزاد یا علمی کاربردی) و از چه طریق باید اقدام کرد؟
[/quote]

با مدرک دانشگاه ازاد شما بهترین دانشگاه ها هم می تونید اپلای کنید..شما باید واجدشرایط باشید فقط..مثلا اگه گفتن ایلتس ۷ یا تافل ۱۰۰ می خوایم خب باید داشته باشید..یا نمره جی ار ای..همه اطلاعات رو از قسمت Admission criteria می تونید ببینید...اسم دانشگاه ها برای رشته مورد نظر رو می تونید گوگل کنید..
از این سایت هم می تونید استفاده کنید

http://www.applyabroad.org/
پاسخ
تشکر کنندگان:
آره
[/quote]

با مدرک دانشگاه ازاد شما بهترین دانشگاه ها هم می تونید اپلای کنید..شما باید واجدشرایط باشید فقط..مثلا اگه گفتن ایلتس ۷ یا تافل ۱۰۰ می خوایم خب باید داشته باشید..یا نمره جی ار ای..همه اطلاعات رو از قسمت Admission criteria می تونید ببینید...اسم دانشگاه ها برای رشته مورد نظر رو می تونید گوگل کنید..

[/quote]

ممنون از شما..
با مدرک داشگاه علمی کاربردی هم میشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-28 ساعت 04:05)ّfarhad نوشته:  آره

[/quote]

ممنون از شما..
[/quote]

فک نمی کنم مشکلی داشته باشه..شما چیزایی که می خوان رو داشته باشین پذیرش میدن
پاسخ
تشکر کنندگان: ّfarhad
(2016-04-29 ساعت 03:36)fairy نوشته:  
(2016-04-28 ساعت 04:05)ّfarhad نوشته:  آره

ممنون از شما..
[/quote]

فک نمی کنم مشکلی داشته باشه..شما چیزایی که می خوان رو داشته باشین پذیرش میدن
[/quote]

ممنونم ازتون / ببخشید گیر دادم به دانشگاه ها.. ولی معدل حداقل چند میخواد ؟
Dum spiro spero
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان