کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
رتبه بندی سرویس دهنده های موبایل در آمریکا بر اساس منطقه
شرکتهای Verizon , AT&T , Sprint , T-Mobile سرویس دهنده های عمده موبایل در آمریکا هستند که با هم رقابت نزدیک دارند. مقاله زیر در کریستین ساینس مانیتور به شما کمک می کند تا بهترین سرویس دهنده را در منطقه مورد نظر انتخاب کنید. اطلاعات برای 26 شهر آمریکا ارائه شده است.

http://www.csmonitor.com/Innovation/Hori...-your-city

لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ
با تشکر از ادمین ..تجربه من و دوستانیکه در لس آنجلس هستند اینه که AT&T واقعا افتضاحه و اصلا قابل مقایسه با Vrison و Tmobil نیست..هزینه بالا و قطع مکالمه پیاپی از مهمترین مشکلات این شرکته که واقعا باید یه فکری براش بکنند.
شاد باشید.
Lottery 2010
U.S Citizen
Los Angeles, CA

Nothing is impossible
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen324 ، panteha ، Solitude ، Soap McTavish ، taherifar
طبق این لیست کلا AT&T در همه شهرها تقریبا آخره فکر کنم اگه آی فون در انحصارش نبود کاملا ورشکسته می شد.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: Lamborghini ، Hossein81 ، panteha ، Solitude ، taherifar
با تشکر فراوان از ادمین عزیز.

در ادامه نوشته سارای عزیز،

پیش فروش iPhone روی سرویس Verizon از 3 Feb شروع شده. در ضمن Data Plan اون هم با قیمت 30 دلار در ماه با پهنای باند Unlimited هستش در صورتی که در AT&T با قیمت 25 دلار با پهنای باند 2GB در ماه هستش مگر برای کسانی که از قبل با AT&T قرارداد داشتن و سرویس Unlimited داشتن.

بزرگترین مشکل iPhone (و البته هر Smart Phone دیگه ای) در سرویس Verizon اینه که به علت تکنولوژی CDMA که در Verizon مورد استفاده قرار می گیره سرویس Data با سرویس مکالمات جدا از هم هستن. به همین دلیل در هنگام مکالمه امکان استفاده همزمان از سرویس Data رو ندارید. برای رفع این مشکل باید از نرم افزارهایی که برای مکالمه از سرویس Data استفاده می کنن (مثل Skype) بهره ببرید.

و یه خبر دیگه اینکه AT&T با سرمایه گذاری چند میلیارد دلاری قصد داره تا تابستان امسال شبکه اش رو به 4G LTE ارتقا بده در صورتی که Verizon فعلاً قصد چنین کاری رو نداره. بنابراین سرعت شبکه Data در AT&T بالاتر خواهد رفت ولی انتظاری نمیره که کیفیتش هم بالا بره و احتمالاً این شبکه سریع همچنان با قطعی های فراوان و عدم آنتن دهی دست و پنجه نرم می کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، megaholding ، Hossein81 ، nima.singer ، panteha ، Solitude ، Rock ، taherifar ، tapartoor600
در حسرت خطهای پر این آی فون AT&T ما سوختیم! برای صحبت کردن هم که هرکی به یه راهی متوسل شده. خود تلفنش که کار نمی کنه. مگه اینکه با اسکایپ و این چیزا بشه صحبت کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، panteha ، Solitude ، Rock ، taherifar
من verizon دارم و واقعا هم راضیم ..توی این یک سال و اندی هیچ مشکلی باهاش نداشتم و اصلا قطع و وصل نمیشه...
قراره بعد از اینکه قرار داد دو ساله اش تموم بشه دو تا آیفون هم ازش هدیه بگیریم Smile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: MPU ، Solitude ، Rock ، taherifar
من در ابتدای ورود از AT&Tیک خط گرفتم که قرارد آن ۲ساله بود البته گوشی خودم را از ایران آورده بودم ولی‌ AT&Tواقعا مزخرف و گران است من 45$ پرداخت می‌کردم آنهم فقط برای مکالمه و قرارداد من بدون SMSو اینترنت بود بنابرین خطم رو پس دادم و چون اینکار رو قبل از ۳۰ روز انجام دادم جریمه ای پرداخت نکردم هرچند بابت ماه اول و ثبت نام حدود ۷۰$ پیاده شدم ولی‌ حالا همون شماره را به T-MOBILEمنتقل کردم که با اینترنت و SMSفقط ۶۰$ پرداخت می‌کنم.به نظر من AT&Tواقعا دزد و کلاه بردار است.البته آنتن دهی‌ و پوشش AT&Tکمی‌ قوی تر است.
پاسخ
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، maxsupermax ، nima.singer ، panteha ، Solitude ، taherifar ، copol
ُسلام دوستان من یک گوشیه نوکیا XL از ایران دارم و از سرویس TMOBILE استفاده میکنم ولی با اینکه گوشیم 3g داره از EDGE استفاده میکنه چرا؟
do the best with what you have and where you are
شماره کیس: 2014AS000001xxx،تاریخ رویت قبولی: 1 MAY، کنسولگری: آنکارا، ارسال فرمهای سری اول: JULY-Email،تأییدیه :یک هفته بعد، تعداد نفرات:1 نفر، کارنت شدن کیس: AUG/15، نامه دوم: 20 NOV، مصاحبه: ژانویه، دریافت ویزا: ژانویه (یک ضرب)، ورود به آمریکا: اگه خدا بخواد به زودی، دریافت گرین کارت:؟
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، سلام مهاجر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان