آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

رتبه بندی سرویس دهنده های موبایل در آمریکا بر اساس منطقه
شرکتهای ‎Verizon , AT&T , Sprint , T-Mobile‎ سرویس دهنده های عمده موبایل در آمریکا هستند که با هم رقابت نزدیک دارند. مقاله زیر در کریستین ساینس مانیتور به شما کمک می کند تا بهترین سرویس دهنده را در منطقه مورد نظر انتخاب کنید. اطلاعات برای 26 شهر آمریکا ارائه شده است.

‎http://www.csmonitor.com/Innovation/Horizons/2011/0131/Verizon-vs.-AT-T-vs.-Sprint-vs.-T-Mobile-Who-s-best-in-your-city‎

لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
با تشکر از ادمین ..تجربه من و دوستانیکه در لس آنجلس هستند اینه که ‎AT&T‎ واقعا افتضاحه و اصلا قابل مقایسه با ‎Vrison‎ و ‎Tmobil‎ نیست..هزینه بالا و قطع مکالمه پیاپی از مهمترین مشکلات این شرکته که واقعا باید یه فکری براش بکنند.
شاد باشید.
Lottery 2010‎
U.S ‎Citizen‎
‎Los Angeles, CA‎

‎Nothing is impossible
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: mohsen324 ، panteha ، Solitude ، Soap McTavish ، taherifar
طبق این لیست کلا ‎AT&T‎ در همه شهرها تقریبا آخره فکر کنم اگه آی فون در انحصارش نبود کاملا ورشکسته می شد.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: ‎https://rasaraplanet.wordpress.com‎ سیاره راساراسا
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Lamborghini ، Hossein81 ، panteha ، Solitude ، taherifar
با تشکر فراوان از ادمین عزیز.

در ادامه نوشته سارای عزیز،

پیش فروش ‎iPhone‎ روی سرویس ‎Verizon‎ از ‎3 Feb‎ شروع شده. در ضمن ‎Data Plan‎ اون هم با قیمت 30 دلار در ماه با پهنای باند ‎Unlimited‎ هستش در صورتی که در ‎AT&T‎ با قیمت 25 دلار با پهنای باند ‎2GB‎ در ماه هستش مگر برای کسانی که از قبل با ‎AT&T‎ قرارداد داشتن و سرویس ‎Unlimited‎ داشتن.

بزرگترین مشکل ‎iPhone‎ (و البته هر ‎Smart Phone‎ دیگه ای) در سرویس ‎Verizon‎ اینه که به علت تکنولوژی ‎CDMA‎ که در ‎Verizon‎ مورد استفاده قرار می گیره سرویس ‎Data‎ با سرویس مکالمات جدا از هم هستن. به همین دلیل در هنگام مکالمه امکان استفاده همزمان از سرویس ‎Data‎ رو ندارید. برای رفع این مشکل باید از نرم افزارهایی که برای مکالمه از سرویس ‎Data‎ استفاده می کنن (مثل ‎Skype)‎ بهره ببرید.

و یه خبر دیگه اینکه ‎AT&T‎ با سرمایه گذاری چند میلیارد دلاری قصد داره تا تابستان امسال شبکه اش رو به ‎4G LTE‎ ارتقا بده در صورتی که ‎Verizon‎ فعلاً قصد چنین کاری رو نداره. بنابراین سرعت شبکه ‎Data‎ در ‎AT&T‎ بالاتر خواهد رفت ولی انتظاری نمیره که کیفیتش هم بالا بره و احتمالاً این شبکه سریع همچنان با قطعی های فراوان و عدم آنتن دهی دست و پنجه نرم می کنه.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: rasarasa ، megaholding ، Hossein81 ، nima.singer ، panteha ، Solitude ، Rock ، taherifar ، tapartoor600
در حسرت خطهای پر این آی فون ‎AT&T‎ ما سوختیم! برای صحبت کردن هم که هرکی به یه راهی متوسل شده. خود تلفنش که کار نمی کنه. مگه اینکه با اسکایپ و این چیزا بشه صحبت کرد.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: rasarasa ، panteha ، Solitude ، Rock ، taherifar
من ‎verizon‎ دارم و واقعا هم راضیم ..توی این یک سال و اندی هیچ مشکلی باهاش نداشتم و اصلا قطع و وصل نمیشه...
قراره بعد از اینکه قرار داد دو ساله اش تموم بشه دو تا آیفون هم ازش هدیه بگیریم ‎Smile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ‎ads@mohajersara.com‎ تماس بگیرید.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: MPU ، Solitude ، Rock ، taherifar
من در ابتدای ورود از AT&Tیک خط گرفتم که قرارد آن ۲ساله بود البته گوشی خودم را از ایران آورده بودم ولی‌ AT&Tواقعا مزخرف و گران است من ‎45$‎ پرداخت می‌کردم آنهم فقط برای مکالمه و قرارداد من بدون SMSو اینترنت بود بنابرین خطم رو پس دادم و چون اینکار رو قبل از ۳۰ روز انجام دادم جریمه ای پرداخت نکردم هرچند بابت ماه اول و ثبت نام حدود ۷۰$ پیاده شدم ولی‌ حالا همون شماره را به T-MOBILEمنتقل کردم که با اینترنت و SMSفقط ۶۰$ پرداخت می‌کنم.به نظر من AT&Tواقعا دزد و کلاه بردار است.البته آنتن دهی‌ و پوشش AT&Tکمی‌ قوی تر است.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: kavoshgarnet ، maxsupermax ، nima.singer ، panteha ، Solitude ، taherifar ، copol
ُسلام دوستان من یک گوشیه نوکیا XL از ایران دارم و از سرویس ‎TMOBILE‎ استفاده میکنم ولی با اینکه گوشیم 3g داره از ‎EDGE‎ استفاده میکنه چرا؟
do the best with what you have and where you are
شماره کیس: 2014AS000001xxx،تاریخ رویت قبولی: 1 MAY، کنسولگری: آنکارا، ارسال فرمهای سری اول: JULY-Email،تأییدیه :یک هفته بعد، تعداد نفرات:1 نفر، کارنت شدن کیس: AUG/15، نامه دوم: 20 NOV، مصاحبه: ژانویه، دریافت ویزا: ژانویه (یک ضرب)، ورود به آمریکا: اگه خدا بخواد به زودی، دریافت گرین کارت:؟ ‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: taherifar ، سلام مهاجر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان