آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

اوو ooVoo
سلام

این یکی از بهترین مسینجر های حال حاضر برای ارتباط تصویری و مکالمه در اینترنت هستش . ما خودمون بیشتر با این مسینجر کار میکنیم . به نظر من این نرم افزار خیلی از ‎skype‎ بهتر هستش ( خیلی )

سرعت بالا در ارسال تصاویر
امکان ویدئو چت چند نفره همزمان
و
‎....‎
نرم افزار پیغام رسان ویدیویی و کنفرانس ‎ooVoo‎ در نسخه جدید خود ، طرح رایگان تماس با شماره تلفن های آمریکا و کانادا را ارائه کرد. بلی تعجب نکنید … تماس رایگان با کشورهای آمریکا و کانادا از هر کجای دنیا !

[عکس: oovoo%202.6.0.20.jpg]

‎ برای دانلود و اطلاعات بیشتر اینجا رو کلیک کنید ‎
‎Tampa.Floorida.Usa‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
سلام دوستان عزیز
لطفا" راه تماس رایگان از آمریکا به ایران را به وسیله ‎oovoo‎ یا نظائر آن با ذکر منبع توضیح دهید و ایام بدون سوشال نامبر خویش را به یاد آوریدSmileSmile

ممنون
‎   همانا پرواز كن آن گونه كه خود میخواهی
ور نه پروازت دهند آن طور كه خود میخواهند
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: zohreh36 ، emankh101 ، taherifar
(2011-02-04 ساعت 23:09)Classic نوشته:  
سلام

این یکی از بهترین مسینجر های حال حاضر برای ارتباط تصویری و مکالمه در اینترنت هستش . ما خودمون بیشتر با این مسینجر کار میکنیم . به نظر من این نرم افزار خیلی از ‎skype‎ بهتر هستش ( خیلی )

سرعت بالا در ارسال تصاویر
امکان ویدئو چت چند نفره همزمان
و
‎....‎
نرم افزار پیغام رسان ویدیویی و کنفرانس ‎ooVoo‎ در نسخه جدید خود ، طرح رایگان تماس با شماره تلفن های آمریکا و کانادا را ارائه کرد. بلی تعجب نکنید … تماس رایگان با کشورهای آمریکا و کانادا از هر کجای دنیا !

[عکس: oovoo%202.6.0.20.jpg]

‎ برای دانلود و اطلاعات بیشتر اینجا رو کلیک کنید ‎
دوست محترم لطفا توضیح بیشتری برای استفاده از تلفن رایگانovoo بفرمایید .تشکر میکنم

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: MITA ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان