کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کمک فکری برای مهاجرت
سلام من 25 سالم هست. لیسانس روانشناسی دارم . پاسپورت . سربازی کفالت دارم . 1 سفر به سوئد داشتم .حدود 200 هزار دلار دارم . زبانم خوب نیست .اهل درس خوندن هم نیستم . اهل بیزینس هستم .2 تا عمو هم در امریکا دارم .کمک کنید من چطوری مهاجرت کنم ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
(2011-02-10 ساعت 00:56)lord_alone_dark نوشته:  سلام من 25 سالم هست. لیسانس روانشناسی دارم . پاسپورت . سربازی کفالت دارم . 1 سفر به سوئد داشتم .حدود 200 هزار دلار دارم . زبانم خوب نیست .اهل درس خوندن هم نیستم . اهل بیزینس هستم .2 تا عمو هم در امریکا دارم .کمک کنید من چطوری مهاجرت کنم ؟؟

در چه بیزینسی هستی ؟سریعترینش اینه که با یه مقیم خارج یه شرکت تحاری بزنی , بعد از چند پارتی صادرات و واردات و دادن مالیات شرکت میتونی بیای ویزای مولتیپل بگیری و پرمیت موقت , بعدش هم از طریق سرمایه گزاری میتونی اقدام کنی. ولی اگر مستقیم بخوای مثلا برای کانادا سرمایه گزاری اقدام کنی همه سرمایت رو از دست میدی ولی اقامت میگیری
پاسخ
تشکر کنندگان: lord_alone_dark ، mohammad.maleki ، farshadsh
(2011-02-10 ساعت 02:50)saeed666 نوشته:  
(2011-02-10 ساعت 00:56)lord_alone_dark نوشته:  سلام من 25 سالم هست. لیسانس روانشناسی دارم . پاسپورت . سربازی کفالت دارم . 1 سفر به سوئد داشتم .حدود 200 هزار دلار دارم . زبانم خوب نیست .اهل درس خوندن هم نیستم . اهل بیزینس هستم .2 تا عمو هم در امریکا دارم .کمک کنید من چطوری مهاجرت کنم ؟؟

در چه بیزینسی هستی ؟سریعترینش اینه که با یه مقیم خارج یه شرکت تحاری بزنی , بعد از چند پارتی صادرات و واردات و دادن مالیات شرکت میتونی بیای ویزای مولتیپل بگیری و پرمیت موقت , بعدش هم از طریق سرمایه گزاری میتونی اقدام کنی. ولی اگر مستقیم بخوای مثلا برای کانادا سرمایه گزاری اقدام کنی همه سرمایت رو از دست میدی ولی اقامت میگیری

مرسی بابت راهنمایی دوست عزیز
من تو همه بیزینسی واردم . من مدارک طلا سازی بین المللی دارم . عمو هام مقیم هستن .صادرات واردات سخته نمیشه کار دیگه ای انجام داد؟؟ از کانادا خوشم نمیاد فقط امریکا .میشه بیشتر راهنماییم کنین .در مورد سرمایه گذاری بیشتر برام بگین ؟؟مرسی از کمک شما

پاسخ
تشکر کنندگان:
کمک کنید لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-02-12 ساعت 14:48)lord_alone_dark نوشته:  کمک کنید لطفا
با این پول می توانید برای ویزای تجاری سوئد و یا نیوزیلند اقدام کنید امریکا هم با این سرمایه نمی توانید اقدام کنید مگر اینکه سیتیزن ان دو کشور که گفتم شوید وبعدا
برای امریکا از ان طریق اقدام نمایید

آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: farshadsh
من خواهرم سوئد هستش از اونجا خوشم نمیاد .برای امریکا چه فکری دارین با مدارک طلا سازیم نیمیتونم از اونجا درخواست بگیرم به عنوان یک متخصص؟؟ ایا میشه این کارو کرد
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز راهی که به ذهن من می رسه اینه که یک سرچی بکنید و ببینید که برای همین مدرک طلاسازی شما اونجا کار هست یانه.البته قبلش یک گرین کارت بگیرید.به امریکا برید و به دنبال کار باشید اگر در رابطه با تخصص خود در بازه زمانی 6 ماه کاری پیدا کنید همه چیز خود به خود درست می شود و کم کم می توانید به فکر باز کردن بیزینس هم باشید
[عکس: http://www.tvworthwatching.com/werts/dex...20baby.jpg]
There comes a time when the diseased and the weak must be sacrificed in order to save the herd
پاسخ
تشکر کنندگان:
باتوجه به اینکه گفتید دو عمویتان در امریکا هستند می توانید از طریق
family based immigration اقدام کنید.
برای اطلاعات بیشتر:
http://www.immihelp.com/greencard/family...index.html
[عکس: http://www.tvworthwatching.com/werts/dex...20baby.jpg]
There comes a time when the diseased and the weak must be sacrificed in order to save the herd
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-02-18 ساعت 17:04)sohreyezard نوشته:  دوست عزیز راهی که به ذهن من می رسه اینه که یک سرچی بکنید و ببینید که برای همین مدرک طلاسازی شما اونجا کار هست یانه.البته قبلش یک گرین کارت بگیرید.به امریکا برید و به دنبال کار باشید اگر در رابطه با تخصص خود در بازه زمانی 6 ماه کاری پیدا کنید همه چیز خود به خود درست می شود و کم کم می توانید به فکر باز کردن بیزینس هم باشید

مسئله همون گریین کارت هست که به این راحتی نمیده .می خواستم اگه بشه به عنوان یک کارگر ماهر طلا ساز از اون طرف پذیرش بگیرم که بشه روش گریین کارت گرفت . نمی دونید چند سال طول میکشه که من از طرف عمو هام اقدام کنم ویزا یا گریین کارت بگیرم ؟؟ ایا وکیل خوب کسی میشناسه ؟ از اونا نباشن که فقط سعی میکنن تیغ بزنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلامٰ من عضو تیم ملی و سابقه قهرمانی در کشور و حضور در مسابقات جام جهانی را دارم . آیا امکان مهاجرت به آمریکا را دارم ؟اگر میتوانم باید چه کارهایی انجام دهم .
متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
یوزر: آقای لرد الان، وکیل یا مشاور آمریکایی خوب تو ایران نداریم، پولهاتو دور نریز، من پیش چند نفر که همشهری آگاهی‌ مشاوره میدن رفتم، افتضاح بودن، حتا خودم بیشتر از قوانین سرم میشد، آخری که رفتم یک فلکزد بود که توی خیابون ولی‌ عصر بالای زرتشت دفتر مخروبهٔ داشت، آخرش هم مبلغی بابت اینکه تو بهشون آموزش میدی باید بپردازی، خودمونیم من که فقط از سر ترّحم پول دادم. به هر حل اگر وکیل اوکی پیدا کردی لطفا به دوستان اطلاع بده
پاسخ
تشکر کنندگان: lord_alone_dark
با سلام به همه دوستان من چندروز پیش از وزارت امور خارجه آمریکا یک ایمیل دریافت کردم که من رو بعنوان برنده در قرعه کشی ویزای گوناگونی اعلام کردند
ودرعین حال تا تاریخ اول فروردین وقت دارم که به حساب وزارت امور خارجه برای هرنفر 880دلار پول واریز کنم اونم در وسترن اونیون
اما این بانک هیچ شعبه ای در ایران نداره واونطور هم که در این ایمیل گفته شده این ویزا شامل برادر و خواهرووالدین هم میشه..
حالا چطور باید به حسابشون پول بریزم؟ با توجه به اینکه هیچ آشنایی هم در بیرون از ایران ندارم؟
لطفا کمکم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-02-26 ساعت 00:31)tatepito نوشته:  با سلام به همه دوستان من چندروز پیش از وزارت امور خارجه آمریکا یک ایمیل دریافت کردم که من رو بعنوان برنده در قرعه کشی ویزای گوناگونی اعلام کردند
ودرعین حال تا تاریخ اول فروردین وقت دارم که به حساب وزارت امور خارجه برای هرنفر 880دلار پول واریز کنم اونم در وسترن اونیون
اما این بانک هیچ شعبه ای در ایران نداره واونطور هم که در این ایمیل گفته شده این ویزا شامل برادر و خواهرووالدین هم میشه..
حالا چطور باید به حسابشون پول بریزم؟ با توجه به اینکه هیچ آشنایی هم در بیرون از ایران ندارم؟
لطفا کمکم کنید.
آخه دوست عزیز چرا هر چی بهتون میگن باور میکنید؟؟؟؟
مگه میشه ویزای لاتاری شامل خواهر و برادر و فک و فامیل هم باشه؟
حالا باور میکنید به کنار یه کمی تحقیق کنید لااقل ..شما هنوز هیچی نشده میخواهی به حسابشون پول هم بریزی...
این تاپیکها رو بخونید تو رو خدا و پول هم به هیچ جا ندید ....
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...8%A7%D9%87

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...8%A7%D9%87

جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، hasti_banoo ، tatepito ، sasan_rock
ممنون که جوابمو دادین ولی این ایمیل ازطرف<usagov.states@usa.com>بوده وطبق متنش گفته که شامل این افراد هم میشه
آیا سرکاری بوده!!؟

Accompanying family members(wife/husband, fiancee, brothers, sisters, children, cousins) may be included in the program and their visas will be provided at the same time with yours so you can travel/move together in the same time. However the fees must be paid per person and each member(e.g wife, brother, parents, children, cousin) must pay $880. There is no discount for children.
اگه لازم شد همشو میزارم تا ببینید

اگه این ایمیل جعلیه لطفا باخبرم کنید واصلا ازکجا باید فهمید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-02-26 ساعت 03:07)tatepito نوشته:  ممنون که جوابمو دادین ولی این ایمیل ازطرف<usagov.states@usa.com>بوده وطبق متنش گفته که شامل این افراد هم میشه
آیا سرکاری بوده!!؟

Accompanying family members(wife/husband, fiancee, brothers, sisters, children, cousins) may be included in the program and their visas will be provided at the same time with yours so you can travel/move together in the same time. However the fees must be paid per person and each member(e.g wife, brother, parents, children, cousin) must pay $880. There is no discount for children.
اگه لازم شد همشو میزارم تا ببینید

اگه این ایمیل جعلیه لطفا باخبرم کنید واصلا ازکجا باید فهمید؟

بله صد در صد جعلی است.از پسوند com. میتوانید متوجه شوید.سایتهای مربوط به حکومت آمریکا gov . دارند.
مهاجرت خانوادگی
گروه F4
ابوظبی 2 خرداد 1389
نتیجه مصاحبه AP
4 بهمن 1389 کلیر شدن بعد از 8 ماه و 2 روز
17 بهمن 89 تحويل پاسپورتها و آزمایشات جدید
تاريخ دريافت ويزا 21/11/ 89
تاریخ پرواز و ورود به آمریکا 22/12/ 89
تاریخ دریافت نامه خوشامدگویی 28/12/ 89
دریافت گرین کارت 2/1/90
22/1/90 دریافت SSN
پاسخ