کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
قنادی و شیرینی پزی
Wink 
سلام دوستان
من در حال حاضر در ایران هستم اما قراره تا نهایت 1 سال آینده با ویزا f2 برم آمریکا_ایرواین.
در اینجا از سازمان فنی و حرفه ای مدرک قنادی دارم که به گفته ی خودشون بین المللی هست.تو ایران می تونم قنادی بزنم.و الانم تو این زمینه اینجا کار می کنم و مشتری های زیادی دارم خدارو شکر همه راضی از کار منTongue
حالا می خواستم بدونم کسی از دوستان می دونه که ایا این مدارک و این تجربه در امریکا هم به دردم می خوره ؟
چون فکر می کنم تنها راهی که می شه غربت و تحمل کرد اینه که ادم خودش و مشغول کار کنه.چه بهتر کاری باشه که عاشقش باشیSmile
ممنون می شم که راهنماییم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mitr.p ، آنی ، قصه گو
سلام دوست عزیز.شما اولین کاری که میتونی‌ انجام بدی اینه که زبان انگلیسی‌ رو خیلی‌ کار کن قبل اومدن دوم اینکه اینجا هرکاری بخوای بکنی‌ باید یه دورهٔ حد اقل ۶،۷ ماهه ببینی.حالا می‌خواد آرایشگری باشه،نجاری باشه،معلم مهد کودک باشه حتی گارسونی رستوران هم چند جلسه کلاس داره
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: mitr.p ، آنی
(2011-02-18 ساعت 11:14)sib 24 نوشته:  سلام دوست عزیز.شما اولین کاری که میتونی‌ انجام بدی اینه که زبان انگلیسی‌ رو خیلی‌ کار کن قبل اومدن دوم اینکه اینجا هرکاری بخوای بکنی‌ باید یه دورهٔ حد اقل ۶،۷ ماهه ببینی.حالا می‌خواد آرایشگری باشه،نجاری باشه،معلم مهد کودک باشه حتی گارسونی رستوران هم چند جلسه کلاس داره

سلام دوست عزیز
ممنون از راهنماییتون.من مدرک دانشگاهیم آموزش زبان انگلیسی هست و شغل اصلیم تا 1 سال پیش تدریس زبان بود.خدا رو شکر با زبان اصلا مشکلی ندارم.امیدوارم که بتونم اونجا تو زمینه ای که دوست دارم کار کنم.
سوال دیگه که برام هست اینه : کسی می تونه منو راهنمایی کنه که آیا اونجا می تونم به دانشگاهی برم و در همین زمینه pastry درس بخونم و بعدش کار کنم؟
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:

اقا/خانم ایمورتال شما احیانا همزاد من نیستی... ؟ بهرحال خوشحال میشم باهاتون بیشتر اشنا بشم.

من هم مدارک شیرینی پزی درجه 1 و 2 شیرینی پزی رو دارم .. و رشته دانشگاهی من هم مترجمی زبان انگلیسی ه .. !

می خواستم بدونم ایا من می تونم فوق لیسانس مدیریت هتلداری بخونم ... ؟
تا چه اندازه میتونم سر Financial Aid ها حساب کنم ؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
Shy
(2011-02-26 ساعت 22:09)MovieCT نوشته:  اقا/خانم ایمورتال شما احیانا همزاد من نیستی... ؟ بهرحال خوشحال میشم باهاتون بیشتر اشنا بشم.

من هم مدارک شیرینی پزی درجه 1 و 2 شیرینی پزی رو دارم .. و رشته دانشگاهی من هم مترجمی زبان انگلیسی ه .. !

می خواستم بدونم ایا من می تونم فوق لیسانس مدیریت هتلداری بخونم ... ؟
تا چه اندازه میتونم سر Financial Aid ها حساب کنم ؟

سلام دوست عزیز
خوشحالم از آشنایی با شما
من ایران هستم و می خواستم بدونم با شرایط الانم تو آمریکا چه می شه کرد.
شما کجا هستین؟! آیا اطلا عاتی در این زمینه دارین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من هم ایران هستم هنوز (متاسفانه)
راستش من عاشق این هستم که بتونم pastry chef بشم ... اما کالج های امریکا رو که سرچ کردم خیلی گرون بودن ...
برای همین الان دنبال رشته های مرتبط می گردم که بورس داشته باشه.. یا یجورایی هزینه هاش کمتر باشه..اطلاعات من خیلی کمه .. من هم به این امید هستم که از دوستان کسی راهنمایی کنه. شرمنده
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان :
کسی برای همین مدرک شیرینی پزی فنی حرفه ای و کارایی اون در امریکا تجربه ای نداره؟؟؟
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی اطلاعی رنداره ................؟
6 آذر =27نوامبر 2013تحویل و پست مدارک
13آذر=4دسامبر 2013 رسید نامبر
9بهمن=29 ژانویه2014 اپروو
23بهمن=12فوریه2014نامه کیس نامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-02-17 ساعت 23:37)immortal_happiness نوشته:  سلام دوستان
من در حال حاضر در ایران هستم اما قراره تا نهایت 1 سال آینده با ویزا f2 برم آمریکا_ایرواین.
در اینجا از سازمان فنی و حرفه ای مدرک قنادی دارم که به گفته ی خودشون بین المللی هست.تو ایران می تونم قنادی بزنم.و الانم تو این زمینه اینجا کار می کنم و مشتری های زیادی دارم خدارو شکر همه راضی از کار منTongue
حالا می خواستم بدونم کسی از دوستان می دونه که ایا این مدارک و این تجربه در آمریکا هم به دردم می خوره ؟
چون فکر می کنم تنها راهی که می شه غربت و تحمل کرد اینه که ادم خودش و مشغول کار کنه.چه بهتر کاری باشه که عاشقش باشیSmile
ممنون می شم که راهنماییم کنید.

سلام دوست عزيز . من هم مثل شما تصميم دارم مدرك شيريني پزي و آشپزي از فني و حرفه اي بگيرم . ساكن تهران هستم. لطفاً اگه ممكنه منو راهنمايي كنيد كه به كدوم مركز برم و آيا تلفني داريد؟هزينه اش زياد نبود؟حقيقتش توي سايتش رفتم ولي چيزي دستگيرم نشد.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان