کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
the end of the story
salam/ ma dirooz mosahebe dashtim/ be ma administrative ra check nazad vali goft tooye site ra negah konid ta 18 sep/ age javab nayamad behar hal byaiid visatoon ra begirid/ in yanii chi/ dar bargeye ma faghat passport ra alamat zad/ yanii ma mitoonim hala berim sefarat va soraghe visa ra begirim
hope for the best, except the worst
تشکر کنندگان:
تبریک به خدای بزرگ!، مشکلی نیست و حتما میگیرید
شماره کیس: AS93XX
نامه اول: 2007 4th April
ارسال مدارک: 9th May 2007
دریافت پاکت دوم: 23rd March 2008
مصاحبه: 6th May 2008
كليرنس: 13th May 2008
دريافت ويزا: 9th June 2008
دریافت کارت: 11th July 2008
تشکر کنندگان:
سلام،

مرسی آقا مسعود. خدا به ما خیلی کمک کرد. من در فرم های ثبت نام اولیه محل تولد همسرم ( که برنده بود) را اشتباه نوشته بودم ولی نمی دونستم. به همین دلیل از ما اول پول یک نفر را گرفت (مثل آقای خسرو ) که من بسیار نگران شدم. ولی بعد کنسول قبل از اینکه ما را صدا کنه با 2 نفر دیگه تو همون باجه و طوری که ما می دیدیم، صحبت کرد. و مرتب هم سرش را به علامت نه تکان می داد. خلاصه ما را صدا کرد و به من گفت که این اشتباه تو عمدی نبوده دیگه...( و با سر میگفت بگو بله) که من گفتم بله. سوالات هم یسیار ساده و کم. در نهایت به ما گفت پرونده تون کیلی کوبه!!! و بالای همه برگه ها هم AAA و ok نوشت و گفت سایت را چک کن ولی نه حرفی از کلیرنس زد ونه صندوق دار ( موقع پرداخت 2 تا 755 دلار دیگه ) و نه این گزینه را چک زد. گفتند تا 18 سپتامبر توی سایت را چک کن اگه شماره تون در اومد بیا اگه در نیومد هم به هرحال بیا و ویزایت را بگیر. سفر نامه ام را هم می نویسم ولی نمی دونم با این اطلاعات کاملی که شما دوستان به ما ها داده اید، آیا چیز جدیدی داره یا نه؟

مرسی
hope for the best, except the worst
تشکر کنندگان:
سلام.
تبریک میگم.
مطمئن باش همیشه چیزهای جدید تو سفرنامه ها وجود داره چون هر کس از دید خودش پروسه سفرشو مینویسه. پس منتظر سفرنامه شما هستیم.
البته تو این مدت اخیر خیلی ها قول سفرنامه دادند ولی تا حالا که چیزی ندیدیم. البته حق هم دارن بالاخاره عازم اونور دنیا هستن و هزار تا کار دارند.
سوالی بود در خدمتم!
تشکر کنندگان:
سلام
بهتون تبريك ميگم،خيلى خو شحال شدم.اميدوارم كه موفق باشيد.
تشکر کنندگان: Reenfeenaiz
منم تبریک می گم. خیلی خوشحالم که همه چیز بر وفق مراده.Big Grin
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان