آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

the end of the story
‎salam/ ma dirooz mosahebe dashtim/ be ma administrative ra check nazad vali goft tooye site ra negah konid ta 18 sep/ age javab nayamad behar hal byaiid visatoon ra begirid/ in yanii chi/ dar bargeye ma faghat passport ra alamat zad/ yanii ma mitoonim hala berim sefarat va soraghe visa ra begirim‎
‎hope for the best, except the worst‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
تبریک به خدای بزرگ!، مشکلی نیست و حتما میگیرید
شماره کیس: ‎AS93XX‎
نامه اول: ‎2007 4th April‎
ارسال مدارک: ‎9th May 2007‎
دریافت پاکت دوم: ‎23rd March 2008‎
مصاحبه: ‎6th May 2008‎
كليرنس: ‎13th May 2008‎
دريافت ويزا: ‎9th June 2008‎
دریافت کارت: ‎11th July 2008‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام،

مرسی آقا مسعود. خدا به ما خیلی کمک کرد. من در فرم های ثبت نام اولیه محل تولد همسرم ( که برنده بود) را اشتباه نوشته بودم ولی نمی دونستم. به همین دلیل از ما اول پول یک نفر را گرفت (مثل آقای خسرو ) که من بسیار نگران شدم. ولی بعد کنسول قبل از اینکه ما را صدا کنه با 2 نفر دیگه تو همون باجه و طوری که ما می دیدیم، صحبت کرد. و مرتب هم سرش را به علامت نه تکان می داد. خلاصه ما را صدا کرد و به من گفت که این اشتباه تو عمدی نبوده دیگه...( و با سر میگفت بگو بله) که من گفتم بله. سوالات هم یسیار ساده و کم. در نهایت به ما گفت پرونده تون کیلی کوبه!!! و بالای همه برگه ها هم ‎AAA‎ و ok نوشت و گفت سایت را چک کن ولی نه حرفی از کلیرنس زد ونه صندوق دار ( موقع پرداخت 2 تا ‎755‎ دلار دیگه ) و نه این گزینه را چک زد. گفتند تا 18 سپتامبر توی سایت را چک کن اگه شماره تون در اومد بیا اگه در نیومد هم به هرحال بیا و ویزایت را بگیر. سفر نامه ام را هم می نویسم ولی نمی دونم با این اطلاعات کاملی که شما دوستان به ما ها داده اید، آیا چیز جدیدی داره یا نه؟


مرسی
‎hope for the best, except the worst‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام.
تبریک میگم.
مطمئن باش همیشه چیزهای جدید تو سفرنامه ها وجود داره چون هر کس از دید خودش پروسه سفرشو مینویسه. پس منتظر سفرنامه شما هستیم.
البته تو این مدت اخیر خیلی ها قول سفرنامه دادند ولی تا حالا که چیزی ندیدیم. البته حق هم دارن بالاخاره عازم اونور دنیا هستن و هزار تا کار دارند.
سوالی بود در خدمتم!
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
سلام
بهتون تبريك ميگم،خيلى خو شحال شدم.اميدوارم كه موفق باشيد.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: Reenfeenaiz
منم تبریک می گم. خیلی خوشحالم که همه چیز بر وفق مراده.Big Grin
شماره کیس: ‎2008AS4xxx‎
دریافت اولین نامه: ‎Mar/2007‎
دریافت نامه دوم: ‎Nov/2007‎
مصاحبه: ‎Dec/2007‎
آمدن کلیرنس ‎: Feb/2008 -‎ (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: ‎Apr/2008‎
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان