کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت ازسفارت آمریکا برای ویزای توریستی
(2011-05-03 ساعت 08:47)Mantra نوشته:  
(2011-01-11 ساعت 10:58)علی جعفری نوشته:  
(2011-01-09 ساعت 12:12)nikou55 نوشته:  معملا چقدر طول میکشه آژانس ها برای آدم وقت بگیرن ؟

با سلام
از زمانی که برای وقت به آژانس مراجعه کردم تا زمانی که وقت تعیین شده در
حدود 40روز زمان برد البته خودم زمان تقریبی را داده بودم
ولی کلا به علت اینکه برنامه سفارت به صورت بعضا روزانه و یا هفتگی بازمیشود اگر شما برای دو ماه آینده وقت بخواهید خوب در همین حدود زمان میبره
به هرحال شما میتوانید تاریخ تقریبی را به آژانس اعلام نمایید و یا از طریق
سایت هایی که تبلیغ گرفتن وقت را میکنند اقدام نمایید چون آژانس ها هم نهایتا از طریق همین افراد اقدام میکنند
در صورت اقدام از طریق تبلیغات اینترنتی پرداخت پول وقت هم به دو روش میباشد یکی اینکه شمارا به یک آژانس برای انجام امور راهنمایی میکنن و دوم اینکه بعد از اینکه پرینت بارکد خود را برای ایشان ایمیل کردید به شما یه شماره حساب در ایران میدهن و وقتی که زمان مصاحبه را به شما اعلام نمودند شما پول را به حساب واریز و آنها هم بعد از دریافت پول پرینت وقت سفارت را برای شما میل میکنند
ضمنا از من هفاد هزار تومان آژانس دریافت کرد
اگر خواستید آژانس خودم را برای شما ایمیل می کنم

سلام
اگر امکان داره اسم آژانس رو بگید.

سلام

ممنون میشن اگه آدرس و مشخصات آژانسی که برای شما وقت گرفت را برای من بفرستید. چطور می‌تونم باهاشون تماس بگیرم؟ با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
با سلام، در صورت امکان دوستانی که آژانسهای مطمئن و خوب را امتحان کرده اند، نام آنرا برایم بفرستند. ضمنا می خواستم نظر شما را در خصوص سایت زیر بدانم. آیا کسی از طریق این سایت وقت گرفته؟
http://www.embassyinterview.com
ممنون می شوم اگر راهنمایی بفرمایید
پاسخ
(2011-05-29 ساعت 00:55)rxzh نوشته:  با سلام، در صورت امکان دوستانی که آژانسهای مطمئن و خوب را امتحان کرده اند، نام آنرا برایم بفرستند. ضمنا می خواستم نظر شما را در خصوص سایت زیر بدانم. آیا کسی از طریق این سایت وقت گرفته؟
http://www.embassyinterview.com
ممنون می شوم اگر راهنمایی بفرمایید
من از طريق سايت زير گرفتم كارشون خوب بود:
visareserve.com

پاسخ
تشکر کنندگان: rxzh ، eblam ، msar
سلام دوستان
من ساکن فرانکفورت هستم و در پاس ایرانیم محل اقامت آلمان درج شده است به همراه تمبر های ویزا های شنگن و اقامت آلمان !

حال میخوام برای آمریکا به دلیل رایزنی با یک دانشگاه در مریلند ! هم اکنون در حال پر کردن فرم DS160 هستم که با سه گزینه برخورد کردم به تامهای Vocational student , academic student , exchange visitor
من میخوام compus visiting کنم حالا نمیدونم برای این کار درخواست چه نوع ویزای رو از سفارت بکنم ! نمیدونم توریستی بگم یا دانشجویی

اگر میشه راهنمایی کنید
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، shatsi ، msar
قطعا براي ويزاي دانشجوييF1 بايد ار دانشگاه مقصد پذيرش داشته باشيد و براتون I20‌ صادر كرده باشه و فرستاده باشه. بعيد مي دونم غير از توريستي ويزاي ديگه اي شامل حالتون بشه

(2011-05-30 ساعت 08:06)imijimi نوشته:  سلام دوستان
من ساکن فرانکفورت هستم و در پاس ایرانیم محل اقامت آلمان درج شده است به همراه تمبر های ویزا های شنگن و اقامت آلمان !

حال میخوام برای آمریکا به دلیل رایزنی با یک دانشگاه در مریلند ! هم اکنون در حال پر کردن فرم DS160 هستم که با سه گزینه برخورد کردم به تامهای Vocational student , academic student , exchange visitor
من میخوام compus visiting کنم حالا نمیدونم برای این کار درخواست چه نوع ویزای رو از سفارت بکنم ! نمیدونم توریستی بگم یا دانشجویی

اگر میشه راهنمایی کنید
ممنون

پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، msar
باید ویزای توریستی B تقاضا کنید
برای ویزای F باید I20 داشته باشید
برای ویزا J ّباید DS-2019 داشته باشید
برای سایر موارد و اقامت های کوتاه همان ویزای توریستی B کفایت می کندولی مدارک لازم مثل مدارک نامه نگاری با دانشگاه مقصد و رزومه قوی را باید ارایه دهید.

(2011-05-30 ساعت 08:36)hanim نوشته:  قطعا براي ويزاي دانشجوييF1 بايد ار دانشگاه مقصد پذيرش داشته باشيد و براتون I20‌ صادر كرده باشه و فرستاده باشه. بعيد مي دونم غير از توريستي ويزاي ديگه اي شامل حالتون بشه

(2011-05-30 ساعت 08:06)imijimi نوشته:  سلام دوستان

اگر میشه راهنمایی کنید
ممنون

پاسخ
Sad 

khaheshan yeki be man bege kodom ajancy baraye ankara vaght mitoone begire.plzzzzzzzzz[/b]
سلام لطفآ یکی به من بگه کدوم آژانس برای آنکارا میتونه وقت بگیره ......لطفآ
(2011-04-23 ساعت 01:16)shahrzad_a نوشته:  
(2011-04-23 ساعت 00:58)اریو نوشته:  
(2011-02-25 ساعت 00:32)msnazi نوشته:  تا حالا به خود سفارت زنگ زدید؟ ایمیل هم میشه.
دلیلی نداره هیچ جوابی ندهند.
سلام
من برای مادرم می خواهم وقت سفارت بگیرم در تهران به اژانس ساحل گشت
رفته اند و انها 400 هزار تومان فقط برای گرفتن وقت در انکارا خواسته اند
به نظر من عجیب هست و زیاد کسی راه بهتری بلده؟

به نظر غیر منطقی میاد. من یادمه 60,000 تومان دادم7-8 ماه پیش! مگه چقدر قراره گرونتر شه ؟ اگه پیام خصوصیتون بازه آژانسی که برام گرفت رو می گم بهتون

میشه لطفآ به من هم اسمه آژانس بدین ....منم شدیدن احتیاج دارم.ممنونم
پاسخ
من هم اسم اون اژانس رو می خوام برام بفرستید تشکر
پاسخ
دوستان من اسم اين خانم كه شهرزادگفته بود وقت مي‌گيره پيدا كردم ولي ايشون الان فقط براي دوبي اين كارو مي كنه نه تركيه از قيمت ها خبر ندارم اگر كسي شماره تلفن ايشون رو مي خواهد مسيج خصوصي بزنه
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، shatsi ، msar
با درود
برای درخواست زمان مصاحبه از آنکارا یه برگه با عکس و بارکد به دستم رسیده اما تاریخی توش نیست ، لطفاً راهنماییم کنید.
با سپاس
پاسخ
درود به شما
من میخواهم با سفارت مجازی آمریکا تماس بگیرم خواهشمندم راهنمائیم فرمائید .
پاسخ
سلام دوستان
لطفا به من هم اسم و تلفن آژانس رو مسیج بدید برای گرفتن وقت از آنکارا و اینکه قیمتش معقول باشه Tongue
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
پاسخ
سلام من میخام برای خواهرم و همسرش و بچهاش برای ویزای توریستی اقدام کنم از لحاظ مالی وزشون خیلی خوبه کسی میتونه منو راهنمای کنه که چیکار باید بکنم .خواهرم ۳ تا بچه داره من باید ۵ نفرو ساپورت کنم یا فقط خواهرم با همسرشو چون باید برای هر نفر ی فرم ی-۱۳۴ پر کنم میخام ببینم برای بچههام باید جداگونه فرم پور کنم .
ممنون
پاسخ
(2008-11-30 ساعت 13:03)saharm24 نوشته:  از دوستان کسی می تواند راهنمایی کنه که من چه جوری می توانم وقت مصاحبه از کنسولگری در دوبی بگیرم. در سایت نوشته که به صورت آنلاین از سایت اما مال بخش ایرانی کار نمی کند. خیلی ممنون می شم کمک کنید. آیا دیگه با ایرانی ها مصاحبه نمی کنند؟

دوست عزیز باید از طریق آژانس ها اقدام کنید که در حال حاضر سایت وقت دهی در دبی بسته می باشد
پاسخ
(2012-06-10 ساعت 22:36)ترانه نوشته:  سلام من میخام برای خواهرم و همسرش و بچهاش برای ویزای توریستی اقدام کنم از لحاظ مالی وزشون خیلی خوبه کسی میتونه منو راهنمای کنه که چیکار باید بکنم .خواهرم ۳ تا بچه داره من باید ۵ نفرو ساپورت کنم یا فقط خواهرم با همسرشو چون باید برای هر نفر ی فرم ی-۱۳۴ پر کنم میخام ببینم برای بچههام باید جداگونه فرم پور کنم .
ممنون

دوست عزیز
واسه ویزای توریستی فرم ds-160باید پرکنید نه i-134.
برای هر فردی باید جداگاه فرم پر بشه و جداگانه وقت گرفته بشه و جداگانه هزینه اپلای پرداخت بشه. حتی کودکان
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shatsi ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان