کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مراقب سو استفاده با نام مهاجرسرا باشید
Exclamation 
با سلام

کاربران عزیز مهاجرسرایی مشاهده شده که فرد یا افرادی قصد سو استفاده از نام مهاجرسرا را داشته و با نام مهاجرسرا اقدام به ایجاد ارتباط با اعضای محترم سایت کرده اند. درحالی که وب سایت مهاجرسرا هیچ گاه به دنبال اطلاعات شخصی شما نبوده و همواره از انتشار اطلاعات شخصی کاربران چه در سایت چه در مکانهای دیگر جلوگیری کرده است.

[عکس: attachment.php?aid=1963]

در دنیای مجازی بدون اطلاعات کافی از افراد به هیچکس اعتماد نکنید .لازم به ذکر است که با رعایت موارد زیر می توانید با حفظ حریم شخصی خود از اطلاعات مفید سایت استفاده کنید و اطلاعات مفید خود را به دیگران منتقل کنید :

‍۱- از قرار دادن شماره و یا ایمیل خود در سایت به صورت عمومی خودداری نمایید و در صورت تمایل از پیغام خصوصی برای به اشتراک گذاری این موارد استفاده کنید.
۲- شماره تلفن،ایمیل،نام کامل،عکس و ... خود را به افراد غریبه و غیرفعال سایت تا حد امکان ندهید و اگر با پرسشی از این اعضا مواجه شدید پاسخشان را با پیغام خصوصی بدهید.
۳- در شبکه های اجتماعی نظیر فیـ.س.بـوک و .. از پذیرش افراد غریبه که خود را از صاحبان یا مدیران سایت می نامند، خودداری کنید.
۴- مهاجرسرا در فیـ.س.بـوک و توییتر فقط یک صفحه دارد که توسط مدیران سایت به روز می شود و با عضویت در این صفحه اطلاعات شخصی شما در اختیار مهاجرسرا و دیگر اعضا قرار نمی گیرد.
۵- درصورت مشاهده صفحه ها و افرادی که قصد سو استفاده از شما را دارند، ما را مطلع سازید.

صفحه رسمی مهاجرسرا در فیس بوک: http://facebook.com/mohajersara
صفحه رسمی مهاجرسرا در توییتر: http://twitter.com/mohajersara

دوستانی که در فیس بوک هستند لطفا این صفحه را گزارش کنند : http://www.facebook.com/profile.php?id=1001093114

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

فعلا که یکی به نام کاربری samsam2 که ادعا میکنه از مدیرای سایته با نام کاربری اصلیش، شروع کرده به پیام زدن به این و اون و دعوت به کار نت ورک مارکتینگ برای شرکت مجهول الهویه ای به نام نیو اسکین.
کلا گفتن بچه ها حواسشون باشه که گیر همچین کلاهبردارهایی نیوفتن.
شدیدا هم روی قانونی و البته حلال بودن کارش تاکید داره.
نمیدونستم کجا این اخطار رو قرار بدم، مجبور شدم بذارم اینجا.
اخیراً مشاهده شده افرادی با نامهای شروین علیزاده ، اسمیت و IMG در صدد سواستفاده از کاربران سایت با سو استفاده از نام مهاجرسرا بر آمدند و اخیراً هم یک گروه فیس بوکی به نام مهاجرسرا ایجاد کردند که بنده این گروه را به تیم مدیریت فیس بوک گزارش کردم.

مهاجرسرا هیچگونه مسئولیتی در رابطه با این سواستفاده گران نمی پذیرد و هرگونه همکاری با این افراد از طرق قانونی پیگیری خواهد شد.

ضمنا مهاجرسرا حق شکایت از این سواستفاده کنندگان را برای خود محفوظ می دارد
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
با تشکر لطفا جهت روشنتر شدن موضوع یک توضیحی بفرمایید که این تعبیر سو استفاده شامل چه مواردی هست یا میتواند باشد.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
تشکر کنندگان: الهه سابق ، ASALI ، Spiritual ، امیر مهاجر ، nora ، Tomas ، mhb161 ، afshinghwink ، msar
شما از کجا متوجه این موضوع شدید؟وبگاه مهاجرسرا کاملا مشخص هست که چی هست
تشکر کنندگان: الهه سابق ، silence7 ، Tomas ، msar
گروهی در فیس بوک بنام مهاجرسرا تشکیل شده است که مصداق بارز سواستفاده از نام ماست.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

لینک بده همه گزارش کنن فیس بوک میبنده قثط گزارش باید از نوع پیج جعلی باشه وگرنه ترتیب اثر نمیدن
تشکر کنندگان: nora ، Ali Sepehr ، الهه سابق ، frozen mind ، Tomas ، afshinghwink ، msar
خانواده ی بزرگ مهاجرسرا یکی بیشتر نیست....
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ASALI ، الهه سابق ، frozen mind ، silence7 ، Tomas ، msar
بدلیل اینکه نمی خواهم تبلیغ برایشان شود از گذاشتن لینکشان معذورم.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

(2012-08-21 ساعت 00:31)Nazem نوشته:  بدلیل اینکه نمی خواهم تبلیغ برایشان شود از گذاشتن لینکشان معذورم.

بهترین کارو میکنین آقای Nazemدرود بر شما

مطمئن هستم هرچی باشه سایتشون به کیفیت مهاجرسرا نمیرسه.کسی از دوستان اگر تونست سایتشونو برام به صورت پیام خصوصی معرفی کنه تا یه برنامه خوب براشون پیاده کنیمWink
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Omidooo ، silence7 ، الهه سابق ، Tomas ، afshinghwink ، msar
به نظر من خدا به هر انسانی که خلق میکنه عقل 1جفت گوش و 1 جفت چشم داده تا خوب بشنود خوب ببیند و در نهایت بر اساس عقل و منطق درست تصمیم بگیرد حالا اگه کسی استفاده کرد همیشه موفق هست و تو دام ادمهای شیاد نمیافته اگه هم استفاده نکرد و بدون فکر کاری کرد همون بهتر که تو دام بیافته درسته وظیفه شما مدیران روشنگری هست ولی کسی که کلا بی منطق کاری رو بکنه به 100 تا از این هشدار ها هم گوش نمیده ولی باز از شما ممنون که بچه های مهاجرسرا را اگاه میکنید که در دام افراد سودجو نیفتند ولی به نظر من این 1 حساب ساده4 =2*2 مهاجرسرا یکیه سایت رسمی داره و هر شخص و سایتی که در جای دیگه به اسم مهاجرسرا فعالیت کنه کلاهبردار و سودجو هست
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، frozen mind ، Omidooo ، hoda2012 ، الهه سابق ، Tomas ، msar
(2012-08-21 ساعت 14:26)shahyad نوشته:  به نظر من خدا به هر انسانی که خلق میکنه عقل 2 جفت گوش و 2 جفت چشم داده تا خوب ببینه خوب بشنود و در نهایت بر اساس عقل و منطق

عزیز برادر این 2 جفت چشم و گوش رو خوب اومدی ها Big Grin
به این میگن اشتباه لپی !
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
(2012-08-21 ساعت 00:31)sadra_sepehr نوشته:  بدلیل اینکه نمی خواهم تبلیغ برایشان شود از گذاشتن لینکشان معذورم.

Big Grin عزیزم، اون که با یک سرچ ساده تو فییس بوک میاد. منظور من این بود که اعلام کنید، یک روز همه با هم اونو رو ریپورت کنیم تا فیس بوک بر اثر تعداد ریپورتهای زیاد حذفش کنه.
Report -> Miscategorized or duplicate -> Duplicate of other page -> enter mohajersara real facebook page address

برای اینکه آدرس سایتشون هم از اینجا بخاطر رتبه خوب گوگل منتشر نشه میشه اونو با کوتاه کننده URL کوتاهش کرد بعد بجای خود آدرس عکس آدرس رو بذارین که تو گوگل اندیکس نشه.

* و ایضا موندم در کار دوستانی عزیزی که گاها هم پست من رو لایک میکنن هم کسی که دقیقا 180 درجه برعکس نظر من نظرشه!!! یعنی همچین دموکراسی تو مهاجرسرا داریم Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: الهه سابق ، frozen mind ، nahid.t ، امیر مهاجر ، Tomas ، laili ، afshinghwink ، msar
(2012-08-22 ساعت 16:50)yami نوشته:  برای اینکه آدرس سایتشون هم از اینجا بخاطر رتبه خوب گوگل منتشر نشه میشه اونو با کوتاه کننده URL کوتاهش کرد بعد بجای خود آدرس عکس آدرس رو بذارین که تو گوگل اندیکس نشه.

* و ایضا موندم در کار دوستانی عزیزی که گاها هم پست من رو لایک میکنن هم کسی که دقیقا 180 درجه برعکس نظر من نظرشه!!! یعنی همچین دموکراسی تو مهاجرسرا داریم Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
یامی جان این گفتی دقیقا یعنی چه ؟؟ من بلدش نیستم .
بابا این لایک ها لزوما لایک نیست که ! یعنی "خوندمت ! نظر شما محترم ! اما ما کار خودمون رو می کنیم " Big Grin
تشکر کنندگان: ASALI ، Hediyeh ، frozen mind ، nahid.t ، امیر مهاجر ، soheilbadami ، Tomas ، afshinghwink ، msar
(2012-08-22 ساعت 19:46)shahrzad_a نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 16:50)yami نوشته:  برای اینکه آدرس سایتشون هم از اینجا بخاطر رتبه خوب گوگل منتشر نشه میشه اونو با کوتاه کننده URL کوتاهش کرد بعد بجای خود آدرس عکس آدرس رو بذارین که تو گوگل اندیکس نشه.

یامی جان این گفتی دقیقا یعنی چه ؟؟ من بلدش نیستم .
بابا این لایک ها لزوما لایک نیست که ! یعنی "خوندمت ! نظر شما محترم ! اما ما کار خودمون رو می کنیم " Big Grin

هااااااا پس اینطور؟ یک لایکی براتون بزنم، صد تا معنی و مفهوم توش باشه!!! اینجوریاس پـــــــــــــــــــــــــــــس... ای دل قافل!! ای داد هوار ...
...
مهاجرسرا رتبه خوبه تو گوگل داره و مطالبی که درش منتشر میشه به سرعت در گوگل ایندکس شده و در نتایج جستجوهای مرتبط نمایش داده میشه. شما اگه بیایی مثلا لینک سایت مخالف و معاند و منافق رو بذاری تو مهاجرسرا حتی اگه هزار تا هم بد و بیراه بهش نوشته باشی، باز گوگل که این حرفا رو نوفهمه؟ ایندکس میکنه و رتبه اون آدرس لینک هم به خودی خود میره بالا. برای اینکه که وبلاگ نویسها هی به زور میرن تو وبلاگهای با رتبه بالا کامنت میدن که بیا تبادل لینک کنیم و لینکهای همدیگه رو نشون بدیم چون اینجوری رتبه آدرس اونا هم میره بالاتر.
...
ای واااای داشت یادم میرفت، حواسه منو پرت میکنی؟ لایک در لفافه میزنی برام؟ لایک بی لایک میزنی؟ ای خدااااا، آخه چرااااا ... (این داستان همچنان ادامه دارد...)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان