کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تافل
(2011-03-26 ساعت 21:35)alirezarahmani نوشته:  با عرض سلام مجدد
به تمام دوستان و عرض پوزش به دلیل بروز مشکلات در شرکت در آزمون
کلیه مشکلات بر طرف شده و کلیه دوستانی که به دلیل بروز مشکل موفق به شرکت در آزمون مجازی تافل نشده اند
قادر به شرکت خواهند بود
با تشکر
www.toefltest.ir/quiz/pre
سلام:
ظاهرا سایت باز هم مشکل داره.
من ثبت نام تونستم بکنم ولی log in نمیشم!!
ورود به آمریکا : JULY 4TH
دریافت گرین کارت : JULY 26TH
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام ،
دوستان من دنبال استاد خوب براي رايتينگ و گرامر ميگردم، براي تافل بالاي (١٠٥)ibt، دونفر رو به من معرفي كردند اما نه شماره تلفني ازشون دارم ونه پيداشون ميكنم، آقاي اشكاوند و آقاي شيردل در تهران .كسي ميتونه منو راهنمايي كنه؟؟اگر اساتيد زبان بهتري هم ميشناسيد لطف ميكنيد در همين تاپيك و يا به صورت پيغام خصوصي به من اطلاع بديد.
ممنون 
پاسخ
پروا جان من به مدت 3 ماه استاد خصوصی و نی تیو گرفتم و حدود 2 میلیون هم هزینه کردم .نمیگم بد بود اما به اندازه کلاسهای بیرون فایده نداره.چون تو کلاس شما تو شرایط بهتری میتونی بیشتر صحبت کنی.حالا به نظر من اگه در حدی هستین که لیسینینگ و اسپیکینگتون خوبه کلاسهای کانون براتون بهتره چون بیشتر به گرامر میپردازه
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: پروا ، Hedieh20 ، pari pariaaa ، msar
(2012-12-23 ساعت 13:13)ابی هانی نوشته:  پروا جان من به مدت 3 ماه استاد خصوصی و نی تیو گرفتم و حدود 2 میلیون هم هزینه کردم .نمیگم بد بود اما به اندازه کلاسهای بیرون فایده نداره.چون تو کلاس شما تو شرایط بهتری میتونی بیشتر صحبت کنی.حالا به نظر من اگه در حدی هستین که لیسینینگ و اسپیکینگتون خوبه کلاسهای کانون براتون بهتره چون بیشتر به گرامر میپردازه

من چون خيلي فرصت ندارم و تمام روزهاي هفته نميتونم كلاس برم از كلاس عمومي نميتونم استفاده كنم، با اساتيد نيتيو هم كلاس داشتم و خيلي منم راضي نبودم ولي الان دنبال استاد خوب ايراني هستم و خصوصي
پاسخ
تشکر کنندگان: ابی هانی ، msar
شما تهرانین؟
من یه استاد خوب میشناسم
البته برای آیلتس من پیشش میرفتم خیلی هم پسر خوب و با معلوماتیه ولی فکر کنم تافل هم درس بده امتحانش ضرری نداره
اگه تهرانین بگو شمارشو بهت بدم
البته امیدوارم ایران باشه چون دائم در سفره
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: پروا ، sadeghi897 ، kasrafo ، Soap McTavish ، ffrfar ، pari pariaaa ، msar
سلام.
موضوع رو دیدم حیفم اومد دوستارو راهنمایی نکنم.
من خودم خیلی تحقیق کردم در مورد کلاس خصوصی تافل.
استاد بهتر از آقای اشجاری نتونستم پیدا کنم. دستش درد نکنه , کارش خیلی درست بود. توصیه میکنم اگه میخواین کلاس خصوصی بگیرین , تحقیق کنید,الکی پول و وقتتونو تلف نکنید. من استاد اشجاری رو توصیه میکنم. مخصوصا writing و speaking.
موفق باشید.
پاسخ
سلام
من در سرچ گوگل برای کلاس امادگی تافل موسسه امیر بهادر و کانون زبان شعبه وصال را پیدا کردم که هر دو حوالی میدان ولیعصر هستند و فاصله زیادی با منزلم دارند . اگر دوستان موسسه دیگری را میشناسند بخصوص در مناطق شمیران یا شمال شرق تهران لطفا معرفی فرمایند.
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

پاسخ
(2013-08-10 ساعت 16:42)masoud z نوشته:  سلام
من در سرچ گوگل برای کلاس امادگی تافل موسسه امیر بهادر و کانون زبان شعبه وصال را پیدا کردم که هر دو حوالی میدان ولیعصر هستند و فاصله زیادی با منزلم دارند . اگر دوستان موسسه دیگری را میشناسند بخصوص در مناطق شمیران یا شمال شرق تهران لطفا معرفی فرمایند.

http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/TOEFL
پاسخ
تشکر کنندگان: masoud z ، msar
سلام دوست عزیز
امیدوارم هر کجا هستید موفق و سلامت باشید
میتونم از شما خواهش کنم شماره تماس استاد اشجاری رو برام بذارین؟
بینهایت از شما سپاسگزارم
مؤید باشید
پاسخ
امیدوارم همه کسانی که در این مسیر قدم گزاشته اند موفق باشند
کسی استاد خصوصی تو شیراز سراغ نداره? ممنون میشم راهنمایی کنید
پریدن باور پرنده ای است که پرواز را باور دارد،وگرنه دلیل پریدن، پر نیست...!
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان