چند سوال در مورد ( Port Of Entry(POE
سلام به همه عزیزان:
چند تا سوال داشتم که از دوستانی که با ویزای لاتاری رفتند آمریکا ممنون میشم نظرشون و تجربیاتشون رو بدونم ..اگر مقدوره براتون هر کدوم نظر خودتون را بگین و به اینکه فرد دیگری هم نظر داده اکتفا نکنید...ممنونم.
1)من تا 6 فوریه باید وارد آمریکا بشم.اگر ‎6-7‎ روز قبل از پایان مهلتم وارد بشم اشکالی ایجاد نمیشه؟
2)من آدرس اقامت و دریافت گرین کارت را در کالیفرنیا(سان خوزه)دادم...میتونم از فرودگاه یک ایالت دیگر(تگزاس/هیوستون) وارد بشم و پاکت زرد را در فرودگاه هیوستون تحویل بدم و چند روز اول را همونجا باشم و بعد 1 هفته برم کالیفرنیا(سان خوزه) به همون آدرسی که داده بودم؟
3)حدودا گرین کارد بعد چند روز به دستتون رسید؟
پیشاپیش از همگی ممنونم.
راستی به دوستانی که هنوز جواب بک گراند چک نگرفتند میخواهم این اطمینان را بدهم که حتما جوابتون میاد و از این نگرانی خارج میشید..مطمئن باشید.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
1- اشکالی ایجاد نمیکنه ولی بد نیست چند روزی را برای احتیاط بهش اضافه کنید. مثلا در نظر بگیر که خدای نکرده به خاطر شرایط جوی پروازت لغو بشه و تا 1 هفته بعدش هم هواپیمایی بهت جا نده!
2- از هر فرودگاهی که امور مهاجرت داشته باشه (که اکثر فرودگاههای بین المللی دارند) میتونید وارد بشید، بعدش هم هر جا دوست داشته باشی میتونی بری.
3- برای ما حدود 3 هفته طول کشید ولی همون ویزایی که بهتون دادن روش نوشته که تا قبل از رسیدن گرین کارت تا یک سال به عنوان گرین کارت عمل میکنه. اون شماره بالا سمت راستش هم همون شماره کارتتون هست.
شماره کیس: ‎AS93XX‎
نامه اول: ‎2007 4th April‎
ارسال مدارک: ‎9th May 2007‎
دریافت پاکت دوم: ‎23rd March 2008‎
مصاحبه: ‎6th May 2008‎
كليرنس: ‎13th May 2008‎
دريافت ويزا: ‎9th June 2008‎
دریافت کارت: ‎11th July 2008‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: kamran2008
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان