آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

خلاصه وضعیت گروه F1
گروه F1
کیس نامبر: ‎*****ANK2009‎
JULY ‎2007: P.D‎
محل مصاحبه : آنکارا
دریافت نامه تا اپروال کیس و ارسال مدارک به ان.وی.سی ‎2009-AGU‎
دریافت در خواست ‎88$‎ و فرم ‎3032 : 2010 10 oct‎
دریافت درخواست ساپورت مالی با تائید واریز پول: ‎2010 15 oct‎
ارسال فرم ‎3032‎ با پست ‎: 15 oct‎
دریافت درخواست ‎404$‎ و تائید رسید فرم ‎3032: 29 oct‎
ارسال فرم های مالی(اسپانسر) ‎: 1 Nov‎
دریافت درخواست فرم ‎230‎ و مدارك خواسته شده با تائید واریز پول ‎:6 2010NOV‎
ارسال فرم ‎230‎ و مدارك خواسته شده ‎: dec 2010‎
درخواست پلیس چک استرالیا: ‎jan 2011‎
تکمیل مدارک در ان.وی.سی ‎: 30march 2011‎ شایدم چند هفته زودتر تکمیل شده باشه!
تاریخ دریافت نامه مصاحبه ‎: 3Dec 2014‎ دعوت به ‎ANKARA‎ برای تاریخ مصاحبه ‎29JAN 2015‎
در خواست تغیر محل مصاحبه به ‎Sydney‎
تاریخ مصاحبه جدید ‎: 23march 2015‎
در انتظار جواب ‎Fbi Check...‎
تاریخ دریافت ویزا ‎: ----‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: dreamer60 ، f1f ، Kaveh90 ، GBUSA ، comrun ، sasan_rock ، kamirani ، batis2010 ، Tomas ، الهه سابق ، battosai ، kavooskavoos ، barfi1 ، msar
با توجه به اینکه در کتگوری های F3 و ‎F4 ,‎ تاپیک هایی با این عنوان موجود است... با اجازه مدیران عزیز من این تاپیک رو ایجاد کردم.
از همه دوستانی که در کتگوری ‎F1‎ قرار دارند خواهشمندم که در این تاپیک خلاصه وضعیتی از روند اجرای پرونده هاشون قرار بدهند .
به طبع در صورتی که تعداد افراد فعال در این کتگوری به حد مطلوبی برسد می توان به یک آنالیز نسبتا" دقیقی (باز هم تاکید می کنم نسبتا") دست یافت.
با تشکر از همه شما
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم ‎Tongue
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: frozen mind ، sasan_rock ، GBUSA ، hasti_banoo ، f1f ، Kaveh90 ، amir2640 ، mmaloumi ، comrun ، batis2010 ، Tomas ، saeed_gh ، battosai ، fariiborz ، msar
فرآیند پرونده من :
من در گروه ‎F1 (‎ فرزندان مجرد بالای 21 سال شهروندان آمریکا (سیتیزن) ) هستم.
اکتبر ‎2005 :‎ تاریخ تشکیل پرونده یا همون PD
آوریل ‎2009 :‎ انتقال پرونده از ‎USCIS‎ به ‎NVC‎ پس از این نامه به خیال خودم فکر کردم که دوران سخت انتظار به پایان رسیده و من به زودی به سرزمین فرصت ها پا خواهم گذاشت ولی ‎...‎
می ‎2009 :‎ دریافت نامه از ‎NVC‎ مبنی در اینکه آقا فعلا به دلت صابون نزن , کارت رو هم از دست نده فعلا" از ویزا خبری نیست .(جالبه بدونید که این نامه رو دقیقا" در روز تولدم دریافت کردم و جالب تر اینکه اون روز جمعه هم بود ‎!!! Sadو پستچی عزیز از سر وظیفه شناسی در روز جمعه این نامه رو به شخص بنده تحویل دادند و در اینجا جا داره که از زحمت ایشون تشکر کنم.Big Grin )‎ در همون نامه کیس نامبر من اعلام شده بود و با توجه به اینکه با سه حرف ‎ANK ‎ شروع میشد , پس محل مصاحبه من آنکارا تعیین شده بود.
جون ‎2010 :‎ پس از گذشت نزدیک به یک سال نامه ای از طرف ‎NVC‎ اومد مبنی بر اینکه پرونده من اصطلاحا" ‎APPROVE‎ شده و به طور میانگین تا 9 ماه آینده برای من ویزا موجود خواهد بود ‎!!!‎ همچنین درخواست کرده بودند که فرم های ‎Choice of Agent‎ و ‎Affidavit of Support‎ رو پر کرده و مبلغ ‎470‎ دلار هم واریز بشه.
آگوست ‎2010 :‎ بالاخره پس از سالیان درازی تاریخ ویزا بولتن از تاریخ PD من به مدت 3 ماه جلو زد . و من دیگه همه چیزو تموم شده می دونستم ‎....‎
جون ‎2010:‎ ارسال فرم های ‎COA‎ و ‎AOS‎
آگوست ‎2010 :‎ دریافت نامه ای مبنی به درخواست عکس و ترجمه مدارک و تکمیل فرم ‎DS-230 ,‎ برای پر کردن این فرم مشکلی که داشتم این بود که من در دو کشور مدت زمانی بیشتر از 6 ماه اقامت داشتم و برای گرفتن مدرک سو سابقه از اون کشورها مجبور به انجام دو سفر با هزینه هنگفتی شدم.البته اون فدای سرتون .. مشکل اصلی این شد که انجام اینک کار مدت زمان زیادی از من گرفت ‎...‎
نوامبر ‎2010 :‎ تکمیل مدارک در ‎NVC‎ و ارسال پرونده به سفارت آمریکا در آنکارا
***نهایتا" زمانی که ویزا بولتن ژانویه ‎2011‎ اعلام شد با نهایت تاثر و تالم شاهد این بودم که تاریخ های ویزا بولتن در همه کتگوری ها به طرز وحشتناکی به عقب برگشت...... و تا امروز نه نامه ای مبنی بر مصاحبه داشتم و نه اینکه دومرتبه کارنت شدم.
شاید قسمت این بوده تلخی انتظار پشت تاریخ ویزا بولتن و شیرینی کارنت شدن رو بر خلاف خیلی از مهاجران سابق نه یک بار بلکه دو بار بچشم.
پس از عقب گرد ویزا بولتن بود که بالاخره بعد از نزدیک به دو سال عضویت در مهاجر سرا سکوت خودم رو شکستم و به جمع دوستان همیشه در صحنه مهاجر سرا پیوستم . و اینجا شد خانه دوم من ‎...‎
اکتبر ‎2012 :‎ بالاخره بعد از نزدیک به 2 سال دوبار کارنت شدم...
نوامبر2012: با توجه به نامه مصاحبه كه دريافت كردم متوجه شدم كه سفارتم از انكارا به ارمنستان تغيير كرده و جاتون خالي رفتم براي مصاحبه ، همه چي خوب پيش رفت ولي شامل بك گراند چك شدم ‎Sad
دسامبر ‎2012 :‎ بعد از حدود ٤٥ روز كليرنس شدم
ژانويه ‎2013 : ‎ بالاخره چشمم به جمال ويزا خوشگله روشن شد.
فبريه ‎2013 :‎ و بالاخره پا به سرزمين آرزو ها گذاشتم ‎.......‎
فبريه ‎2013: ‎ در يافت كارت سوشال سكيوريتي و گرين كارت در عرض 3 هفته
بعد از حدود يك سال و نيم به وطن برگشتم و به جرگه متاهلين پيوستم ‎..Tongue.‎
براي خانومم تقاضاي مهاجرت كردم و pd ايش شد سپتامبر ٢٠١٤ ‎.......‎ زير گروه ‎F2A‎
و مجبور شدم بعد سالها دوباره دكمه ‎ctrl + f5‎ كيبرد رو دستم بگيرم و مرتبا صفحه ويزا بولتن رو چك كنم ‎.....‎ اين كابوس ويزا بولتين كي از زندگي ماها ميره خدا داند ‎......Big Grin
و اين داستان همچنان ادامه دارد ‎......‎

( با امید به اینکه این پست به طور مرتب روزآمد بشود)
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم ‎Tongue
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
با سلام و تشکر از دریمر بابت ایجاد این تاپیک
باید عرض کنم خلاصه پرونده ما بلاتکلیفی محضه!!!Big Grin
اکتبر ‎2005:‎ تاریخ درخواست(PD)
دسامبر ‎2009:‎
دریافت نامه مبنی بر ایجاد کیس نامبر و گوشزد کردن این نکته که فعلا ویزا برای شما در دسترس نیست و اینکه ممکنه برای کتگوری های دیگه مثل F3 و F4 به علت متقاضی بیشتر زمان بیشتری نیاز باشه (جالب اینکه کیس اونا پیشرفت داشته ولی ما ‎... )‎
تاریخ بقیه مراحل رو ذکر نمی کنم چون به دلایلی از جمله گم شدن نامه و... کارا به موقع انجام نشد ولی بیش از یک ماه پیش همه کارهایی که از من خواسته شد بود انجام دادم و همه مدارک رو کامل کردم اما دریغ ‎...‎ دریغ ‎...Sad

F1
PD: ‎OCT 2005‎
‎Case Completion: MAR 2011‎
Clearance ‎Duration: 23 Month‎
‎Status: Issued
‎Embassy: Ankara

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: dreamer60 ، Kaveh90 ، amir2640 ، hasti_banoo ، sasan_rock ، frozen mind ، mohsen66 ، batis2010 ، Akta ، saeed_gh ، msar
گروه F1
‎P.D : JUNE 2004‎ (رسید تشکیل پرونده)
‎JUNE 2007 :‎ دریافت کیس نامبر ‎(ABD2007‎ ابوظبی)
‎2009 OCT :‎ نامه های درخواست و تائید دریافت ‎470$‎ و مدارک و ساپورت مالی
‎MARCH 2010:‎ کارنت شدن اول در ویزا بولتن
‎NOVEMBER 2010 :‎ دریافت نامه تاریخ مصاحبه
‎DECEMBER 2010 :‎ تست پزشکی و انجام مصاحبه (و دریافت برگه آبی)
‎MARCH 2011 :‎ تاریخ کلیرشدن ‎(READY‎ شدن) در سایت سفارت
‎APRIL 2011 :‎ پس گرفتن گذرنامه بدون ویزا بعد از 1هفته و پیوستن به صف انتظار کارنت شدن F1 بخاطر عقبگرد! تاریخها در ویزا بولتن
‎NOVEMBER 2011:‎ کارنت شدن دوم در ویزا بولتن، ایمیل به سفارت و شروع انتظار برای کلیرنس دوم
‎FEB 2012:‎ کلیرشدن دوم، انجام تست پزشکی دوم و سپس دریافت ویزا
‎MARCH 2012:‎ ورود به آمریکا (سانفرانسیسکو)
‎April 2012: -‎ دریافت کارت سوشیال سیکیوریتی 30 روز پس از ورود (البته پس از مراجعه به اداره مربوطه در روز 21 و درخواست ‎ssn) -‎ در هفته ششم، نامه از تگزاس! مبنی بر دریافت پرونده و نهایتا" دریافت گرین کارت سبزBig Grin‎ در هفته هفتم پس از ورود.
‎- May 2012:‎ دریافت ‎ID:‎ سه هفته بعد از اقدام و دریافت گواهینامه رانندگی: 3 هفته بعداز قبولی امتحان پشت فرمان
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
هر چند كه من گرين كارت رو گرفتم ولي به درخواست دوست عزيز Dreamer‌جان شرح حال خودمو عرض مي كنم:

من اولش كه برام اقدام شد F2B‌بودم بعدش كه بابام سيتيزن شد شدم F1

‎P.D : Jul 2003‎
نامه ‎approval‎ كه توش كيس نامبر و محل سفارت و اينا داشت برام ‎may 2005‎ اومد

‎sep 2009‎ نامه ‎choice of‎ agent‌ اومد
‎sep 2009‎ بلافاصله كه اونو فرستادم درخواست 70 دلار و فرم هاي ‎affidavit of support‎ اومد
‎oct 2009‎ بلافاصله كه اونا تائيد شدن درخواست ‎400‎ دلار و فرم هاي ‎230‎ اومد كه بعد از ارسال اون ها رسيدشون اومد
‎29dec 2009‎ نامه وقت سفارت براي 2feb‌ اومد
‎2feb 2010‎ هم مصاحبه شدم
حدوداي2010 17march‌ كلير شدم (يادمه آخرين روز كاري اسفند بود)
حدود ‎16-17 apr 2010‎ پاسپورتمو بردم سفارت و ويزا و پاكت رو گرفتم
‎5may‎ 2010‌ وارد us شدم
توي ‎2010 july‎ گرين كارتم پست شد

پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: comrun ، GBUSA ، Kaveh90 ، amir2640 ، sasan_rock ، frozen mind ، f1f ، dreamer60 ، hasti_banoo ، samba ، am_mohammad ، mohsen66 ، Blaze ، zohreh36 ، battosai ، abdolreza ، batis2010 ، Akta ، ZAN ، msar
با سلام
و اما من
گروه F1

‎Priority Date‎ Oct. ‎,2004‎
Receipt ‎Date‎ Oct. ‎,2004‎
Approved ‎date‎ Nov. ‎,2008‎
Choice ‎of Agent‎ Dec. ‎,2009‎
About ‎70$‎ ‎Dec.,2009‎
About ‎400$‎ Jan.,2010
‎letter for interview‎ Aug.,2010
‎Interview date‎ Sep. ‎,2010‎
Blue ‎paper‎ ‎Oct. ,2010‎
Feb., ‎2012 current in Bulletin‎
Apr., ‎2012 clearance‎
‎Priority Date‎ Oct ‎,2004‎
Interview ‎date‎ Sep.,2010
‎clearance Apr. 2012‎
Arrive to
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، f1f ، Kaveh90 ، dreamer60 ، hanim ، frozen mind ، comrun ، zohreh36 ، sasan_rock ، Blaze ، batis2010 ، msar
‏apply ‎for F2B Category‎ ‪<---‬ ‎6 Jun 2006‎
‏Priority ‎Date‎ ‪<--‬ ‎12 Jun 2006‎
‏Approved ‎date‎ ‪<---‬ ‎18 Feb 2008‎
‏Category ‎changed to F1‎ ‪<---‬ ‎19 Jan 2011‎
‏Letter ‎from NVC and Case Number‎ assigned‪(‬ANK2008‪*)‬ ‪<---‬ ‎17 Feb 2011‎
‏88‪$‬ ‎paid‎ ‪<---‬ ‎17 Mar 2011‎
‏404‪$‬ ‎paid‎ ‪<---‬ ‎22 Mar 2011‎
‏DS‪-‬230 ‎approved‎ ‪<---‬ ‎29 April 2011‎
‏Affidavit ‎of Support (Form I-864) approved‎ ‪<---‬ ‎18 May 2010‎
1‏Case ‎was Complete and Waiting for‎ Interview‪<---‬ ‎23 May 201‎
Interview ‎letter was‎ recieved‪<---‬ ‎28 June 2013‎
Interview <---‬ ‎29 august 2013‎
در انتظار جواب ‎Fbi Check...‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: dreamer60 ، comrun ، sasan_rock ، frozen mind ، emankh101 ، hasti_banoo ، f1f ، zohreh36 ، batis2010 ، Akta ، kavooskavoos ، msar
لطفا در این تاپیک فقط خلاصه وضعیت را بنویسید و سوال و جواب را بگذارید برای تاپیک پرسش و پاسخ در مورد ویزاهای مهاجرت خانوادگی.
‎[en] PD: Jan. 6, 2001‎
Visa: ‎July 2012‎
F4
‎[/en]‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: storagemeter ، ParsTrader ، comrun ، dreamer60 ، armanbala ، batis2010 ، Akta ، msar
من هم اول F2B‌ بودم الان كه بابام سيتيزن شدن دو ماهه به گروه F1 ملحق شدم.

‎P.D : Jan. 2007‎

‎May 2012‎ دریافت نامه ‎choice of‎ agent‌
‎May 2012‎ درخواست ‎88 $‎ و فرم هاي ‎affidavit of support‎
‎May 2012‎ درخواست ‎230$‎

فعلن تا اینجا پیش رفته!
خودم:                                                
کتگوری: F1، درخواست: ‎Jan.‎ 2007، شماره پرونده:ABD2009              
مصاحبه: ‎March‎ 2014، ویزا یک ضرب!

همسرم:
کتگوری: F2A، درخواست: ‎July 2014‎  اپروو: ‎Nov. 2014
‎ شماره پرونده: ‎ABD2015‎  دریافت اینویس نامبر: ‎July 2015 +‎ پرداخت های ۱۲۰و ۳۲۵ دلار
ارسال مدارک ان وی سی: ‎Aug. 2015‎
مصاحبه: ‎Jan. 2016‎ پروسه AP، کلیر و ویزا: ‎Aug.2016‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: frozen mind ، f1f ، amir2640 ، comrun ، batis2010 ، battosai ، الهه سابق ، Akta ، kavooskavoos ، dreamer60 ، msar
‎Apply for F2B Category‎ ‪<---‬ ‎30 Mar 2007‎
‏Priority ‎Date‎ ‪<--‬ ‎30 Mar 2007‎
‏Approved ‎date‎ ‪<<<< ‎13 Aug 2009‎
‏Category ‎changed to F1‎ ‪<<<< ‎26 May 2011‎
‏Letter ‎from NVC and Case Number‎ assigned‪(‬FRN2009...)‬ ‪<<<< ‎09 Jun 2011‎
‏88‪$‬ ‎paid‎ ‪<<<< ‎16 JUN 2011‎
‏404‪$‬ ‎paid‎ ‪<<<<16 ‎JUN 2011‎
‏DS‪-‬230 ‎approved‎ ‪<<<<‬ ‎29 July 2011‎
‏Affidavit ‎of Support (Form I-864) approved‎ ‪<<<<‬ ‎29 July 2011‎
‏Case ‎was Complete and Waiting for‎ Interview‪<<<<‬ ‎10 Aug 2011‎
Interview ‎letter was recieved<<<< 02 June 2014‎
Interview ‎<<<< 15 July 2014‎
Clearance ‎>>>> 21 November 2014‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: f1f ، الهه سابق ، Akta ، SAEED 60 ، dreamer60 ، comrun ، msar
سلام

PD آگوست ‎2007‎
تکمیل پرونده نوامبر ‎2012‎
سفارت مشخص شده ناپل ایتالیا

‎---------------------------------‎
(به روز شده)
تغییر سفارت به ایروان
دریافت نامه مصاحبه می ‎2015‎
کارنت جون ‎2015‎
مصاحبه جون ‎2015‎
ویزا یکضرب
F1
‎Priority Date:‎ آگوست ‎2007 /‎ مصاحبه: جون ‎2015‎ ارمنستان/ ویزا: یکضرب
ورود اول به آمریکا: جون ‎2015‎ خروج 5 هفته بعد / دریافت سوشال: 2 هفته بعد از ورود - گرین کارت: 6 هفته بعد از ورود
ورود دوم : دسامبر 2015، خروج 3 هفته بعد / ورود سوم: جون 2016، خروج 3 هفته بعد.
سفرنامه
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: الهه سابق ، dreamer60 ، f1f ، comrun ، frozen mind ، msar
- به من و خواهرم به خاطر اشتباه وکیل پرونده مان که اسم ما را در فرمها پر نکرده بود بدون اطلاع قرار دادن ما ، و فکر میکرد این گونه کارما زودتر پیش خواهد رفت ویزا ندادند برای ناپل ایتالیا . سال ۲۰۰۳ فقط مادرم ‎Green card‎ گرفت . و در روز مصاحبه من یک هفته وقت داشتم که از ۲۱ سال عبور کنم . و کاری نشد برای من انجام بشه که بتونم از طریقه ‎immediate relative‎ ویزا بگیرم . و قبل از آن هم در سال ۲۰۰۱ پرونده ما داشت به مرحله مصاحبه میرسید حتا نامه ای هم به ما رسیده بود که بین ۳۰ تا ۹۰ روز باید صبر کنیم برای رسید نامه سفارت ناپل برای مصاحبه که یازده سپتامبر اتفاق افتاد و همچیز بهم ریخت و به عقب افتاد . این مقدمه ای بود برای دوستان ، کسانی که این نوشته را میخوانند اولا خوشالم چون حس کنجکاوی و مسولیت شما را به این سایت کشونده و مطمئن هستم که مثل من خیلی چیزها در این سایت پیدا خواهید کرد که به پرونده شما مربوط است و کمکی خواهد بود برای فهم بیشتر این روند گرفتن ویزا که در خیلی از موارد بسیار طولانی و پیچیده است ، و مورد دیگر اینکه بخاطر همین پیچیدگی و زمان رسیدگی به پرونده ها در خیلی از موارد مشکلاتی پیش میاد که اگه از قبل در موردشان اطلاعاتی داشته باشید در حل کردن سریع آن بشما کمک بیشتری خواهد کرد .

-من در کتگوری ‎F2b‎ شروع کردم .
- برای من ۲۰۰۵ اقدام شد ‎Priority date‎ من ‎DEC 2005‎ است .
- ۲۰۱۰ برای ما نامه ای آمد به اسم ‎I 797‎ یا ‎Notice of action‎ به این مضمون که پرونده ما قبول شده و به ‎NVC‎ یا همان اداره ملی مهاجرت ‎National visa center‎ فرستاده شده . که در آن نامه ‎Priority date‎ من هم نوشته شده بود .
‎-july 2012‎ نامه دیگری برای ما آمد که حالا نوبت رسیدگی به پرونده ما در ‎NVC‎ شده است و در آن نامه شماره پرونده جدید من هم بود که برای سفارت آمریکا فرستاده شده ‎(ANK‎ آنکارا است) ، و همچنین از من ‎CHOICE OF ADDRESS AND AGENT‎ یعنی معرفی آدرس و شخصی مطمئن در آمریکا برای ارتباط خواسته شد که من برادرم را که اسپانسر من هم است معرفی کردم .
* جالب است که در آخر این نامه نوشته شده بود که این پروسه، زمانی اتفاق میافتد که PD شخص به احتمال قوی در ۹ ماه آینده کورنت یا فعال شود .
‎-July 2012‎ نامه ای برای برادرم آمد که ‎agent‎ یا شخص مورد اعتماد من معرفی شده از طرف من و باید ۲۳۰ دلار پرداخت کنیم .
‎-July 2012‎ نامه ای آمد که من باید مدارک را شروع به پرکردن کنم با رفتن به سایت ‎NVC‎ و بارکد هم باید داشته باشه مدارک .
‎-August 2012‎ نامه برای مادرم آمد که مدارک مالیاتی ‎2011‎ را نفرستادیم در حالی که مادرم به عنوان زیرمجموعه در مدارک مالیاتی برادرم قید شده بود ، که با تماس با ‎NVC‎ این مشکل حل شد .
‎-August 2012‎ نامه آمد که اسپانسر من یعنی برادرم مدرکی دال بر آمریکا ای بودن ارائه نداده . در حالی که برادر من برای سه نفر دیگه اسپانسر بوده تاحالا و برای مادرم هم اقدام کرده بوده ، و متولد آمریکا هم است ! و در هیچ جائی و در هیچ یک از دفعات قبلی چنین چیزی نخواسته بودن ، با همه اینها ما کپی پاسپورت را فرستادیم.
‎-Sep 2012‎ نامه ای آمد که شناسنامه من اصل نیست !! راهی نبود جز اینکه به حافظ منافع ایران در آمریکا بریم و مهر و کپی برابر اصل بگیریم و براشون بفرستیم !
‎- Sept 2012‎ نامه ای آمد که امضای برادر من در فرم اسپانسر اصل نیست ‎!!!‎ چون با خودکار سیاه بود ، که ما دوباره امضاء را فرستادیم با خودکار آبی !
‎- Oct 2012‎ با تماس با ‎NVC‎ مشخص شد که پرونده من تکمیل شده. و باید منتظر کورنت شدن باشم .
‎-Oct 2012‎ مادرم با در مصاحبه ‎citizen‎ شدن قبول شد وگفتن که باید صبر کنیم تا نامه مراسم یا سرمونی بارش بیاید ، که تا الان یک ماهی میگذاره و خبری نشده ، و با تماس دوباره به ما گفتند که حدود سه ماه طول میکشه !! در حالی که خیلی ها در همون روز در مراسم شرکت میکند و ‎citizen‎ میشند !
‎...‎
‎-dec 2012‎ مادرم در سرمونی شرکت کرد و ‎CITIZEN‎ شد و من نامه ای به ‎NVC‎ فرستادم و تقاضای تغییر کتگوری خودم به F1 را کردم ، و بعد با ‎NVC‎ تماس گرفتم که گفتن ۴-۶ هفته طول میکشه تا این ‎CASE‎ به F1 تغییر کنه و هیچ زمانی نمیشه تین کرد که کی وقت مصاحبه من خواهد رسید. 
‎-Priority date‎ من ‎DEC 2005‎ است و بولتن ویزا  که برای ژانویه ۲۰۱۲ در کتگوری F1  بیرون آمد نشان داد که من هم کورنت شدم ، ولی هنوز ‎case‎ من به F1 تغییر پیدا نکرده . 

* نامه های که براتون میاد برای پرونده ها ‎checklist‎ نام داره و در همگی اونها ازتون خواسته شده که بارکد خودتان را در هنگام فرستادن مدارک داشته باشید .
*در همه نامه ها قید شده که اگر مدت زمان یک سال از فرستادن این نامه بگذره و ما جوابی از شما دریافت نکنیم ، پرونده شما از بین خواهد رفت . پس این نامه ها خیلی مهم هستند .
* اگر خارج از ایران زندگی میکنید همه ترجمه ها یا مدارک باید از سفارت ایران یا حافظ منافع مهر داشته باشند ، مثل شناسنامه من .

تا اینجا پیش رفته به امید اینکه بروز بشه هرچه زودتر !
‎[en]Category: F2B‎
Priority ‎Date: DEC 2005‎
‎-I-797 received Jan 2010‎
‎-Civil documents & Affidavits of Support request July 2012‎
-Case ‎completed Oct 2012‎
-petitioner ‎become U.S. citizen 2012 DEC‎
‎-case upgraded: to F1 April 2013‎
- ‎interview :June 2013 [/en]

-visa ‎issued: June 2013‎
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: الهه سابق ، dreamer60 ، f1f ، ladan ، comrun ، frozen mind ، msar
من ‎ank2005‎ بودم

در اوایل زمستان 90 پرونده ام به ارمنستان فرستاده شد.(به دلیل شلوغی در سفارت آنکارا)

اوایل شهریورماه 91 به اسپانسر ایمیل زده شد که وقت سفارت من و داداشم برای 18 شهریور ماه هست.

تقریبا حدود سه هفته قبل از وقت مصاحبه به شما ایمیل می زنند.

متاسفانه وقت مصاحبه من و داداشم یک هفته با هم اختلاف داشت برادرم 21 شهریورماه مصاحبه داد و من 28 شهریورماه

‎fbi check‎ خوردیم

داداشم بعد از 41 روز در آبان 91 کلیرنس شد.

من بعد از 48 روز کلیرنس شدم.

حدود سه ماه بهتون مهلت میدهند که به سفارت مراجعه کنید.

ما در اولین فرصت مراجعه کردیم و ویزا را در عرض سه روز کاری گرفتیم.

تمامی پروسه ی ویزای ما هفت سال طول کشید.

به امید اینکه تمامی دوستان زودتر ویزا را اخذ کنند.
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: f1f ، الهه سابق ، dreamer60 ، battosai ، comrun ، ladan ، frozen mind ، Ehsan1358 ، abdolreza ، شاپرک ، fariiborz ، msar
سلام
کتگوری ‎: F1‎
‎Dec 2006 : pd‎
سفارت مشخص شده ابوظبي
پاسخ یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: f1f ، الهه سابق ، battosai ، dreamer60 ، amir2640 ، kavooskavoos ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان