کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: کدام کشور روبرای مهاجرت ترجیح میدی؟ لطفا دلیل رو تو تایپیک بنویسید!
استرالیا
73.02%
46 73.02%
نیوزلند
26.98%
17 26.98%
مجموع 63 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترین مدارک فنی و حرفه ای برای استرالیا و نیوزلند
ielts 6.5 میخواد استرالیا ؟ مگه میخواد ملکه الیزابت رو قبول کنن ؟ Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid1533 ، msar
سلام من برقکار خودرو هستم مدرک فنی 900ساعته هم دارم ایا میتونم اقامت استرالیا رو بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
با سلام و سپاس از اینکه اطلاعات خودتون رو share میکنید .
من سنم بالاست اول فروردین 51 هستم عملاً از فروردین 40 ساله میشم و متاسفانه 15 امتیاز تو این بخش میگیرم .رشته تحصیلی لیسانسم حسابداری بوده و حدود 10 ساله کارمند سیستم مالیاتی ایران هستم .شرایط بد زندگی در حال حاضر من رو کمی دیر به این فکر واداشت که به کشوری دیگر مهاجرت کنم و تصور میکنم استرالیا بهترین گزینه برای من باشه با برآوردی که خودم میکنم در بهترین حالت شاید 65 امتیاز بتونم بدست بیارم آیا شانسی دارم با توجه به اینکه از الان تصمیم به مهاجرت دارم اگر راهنمائیم کنید سپاسگزار خواهم بود
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
(2013-02-20 ساعت 01:39)storm.itsat نوشته:  با سلام و سپاس از اینکه اطلاعات خودتون رو share میکنید .
من سنم بالاست اول فروردین 51 هستم عملاً از فروردین 40 ساله میشم و متاسفانه 15 امتیاز تو این بخش میگیرم .رشته تحصیلی لیسانسم حسابداری بوده و حدود 10 ساله کارمند سیستم مالیاتی ایران هستم .شرایط بد زندگی در حال حاضر من رو کمی دیر به این فکر واداشت که به کشوری دیگر مهاجرت کنم و تصور میکنم استرالیا بهترین گزینه برای من باشه با برآوردی که خودم میکنم در بهترین حالت شاید 65 امتیاز بتونم بدست بیارم آیا شانسی دارم با توجه به اینکه از الان تصمیم به مهاجرت دارم اگر راهنمائیم کنید سپاسگزار خواهم بود
سلام
شما باید ابتدا ایلتس 7 در هر 4 قسمت بگیرید تا بتوانید برای رشته حسابداری اسسمنت استرالیا را بگیرید . راه دیگر ان هم گرفتن ایلتس 6.5 و اقدام برای نیوزلند است .بنابراین مشکلی برای مهاجرت ندارید . فقط بحث زبان است که باید هر چه سریعتر اقدام کنید.
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: storm.itsat ، storagemeter ، ابی22 ، Saeedv13 ، lighter ، msar
سلام بچه ها.من میخوام واسه مهاجرت به استرالیا اقدام کنم،ولی اصلا نمیدونم باید چیکار کنم؟من 21 سالمه و لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه غیر انتفاعی رو دارم.زبان انگلیسی رو هم تا حدودی بلدم.راجع به مدرک فنی حرفه ای که بچه ها میگن برق کاری من دخترم،به نظرتون چه مدرک فنی حرفه ای بهتره؟ لطفا راهنماییم کنید.
پاسخ
(2013-03-01 ساعت 17:11)pourhosseinn نوشته:  سلام بچه ها.من میخوام واسه مهاجرت به استرالیا اقدام کنم،ولی اصلا نمیدونم باید چیکار کنم؟من 21 سالمه و لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه غیر انتفاعی رو دارم.زبان انگلیسی رو هم تا حدودی بلدم.راجع به مدرک فنی حرفه ای که بچه ها میگن برق کاری من دخترم،به نظرتون چه مدرک فنی حرفه ای بهتره؟ لطفا راهنماییم کنید.
درود بر شما ...
باید دید دیگه چه مدارکی استرالیا میخواد ؟
برای کار یا ادامه تحصیل ؟
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
من مدرک لوله کشی فنی حرفه ای دارم و سابقه کار ندارم و لیسانس ادبیات هم گرفتم نمره آیلتسم هم 7 هست من 24 سالمه به نظر شما میتونم برای مهاجرت به استرالیا و یا کانادا اقدام کنم؟؟
پاسخ
با سلام خدمت دوستان این انجمن.
راستش من یه سوال دارم که همیشه دنبال جوابش گشتم اما کسی به اون اشاره نکرده ممنون میشم در این مورد کمکم کنید.دوستانی که منظورشون از مدارک فنی و حرفه ای عنوان میکنند منظورشون چه نوع مدرکی هست؟
همین مدارکی که اداره فنی حرفه ای شهر ها میدن؟
خوب بعضی ها فرمودن 900 ساعت باید باشه اما من 2 تا از اینا رو دارم که یکی 170 ساعت و دیگری 360 ساعت چون من رشته ام کامپیوتره...و من دوره رو کامل رفتم اما خوب ساعتش کمتر از 900 بوده دیگه...
ممنون میشم اگه دوستانی که اطلاع دارند کمک کنند.
پاسخ
(2013-04-03 ساعت 14:31)saeedhot نوشته:  با سلام خدمت دوستان این انجمن.
راستش من یه سوال دارم که همیشه دنبال جوابش گشتم اما کسی به اون اشاره نکرده ممنون میشم در این مورد کمکم کنید.دوستانی که منظورشون از مدارک فنی و حرفه ای عنوان میکنند منظورشون چه نوع مدرکی هست؟
همین مدارکی که اداره فنی حرفه ای شهر ها میدن؟
خوب بعضی ها فرمودن 900 ساعت باید باشه اما من 2 تا از اینا رو دارم که یکی 170 ساعت و دیگری 360 ساعت چون من رشته ام کامپیوتره...و من دوره رو کامل رفتم اما خوب ساعتش کمتر از 900 بوده دیگه...
ممنون میشم اگه دوستانی که اطلاع دارند کمک کنند.
سلام
دوره های مختلف برای تخصص های مختلف در مورد کامپیوتر برگزار می شود که می توانید با ان 900 ساعت را پر کنید.
اما الان نیوزلند و استرالیا هیچ کدام مدرک 900 ساعته را برای کامپیوتر قبول نمی کنند و هر دو مدرک لیسانس و یا فوق دیپلم را قبول می کنند .
پیشنهادم این است که وقت خود را بیهوده تلف نکنید و هر چه سریعتر مدرک لیسانس و یا فوق دیپلم بگیرید و همزمان زبان خود را به ظور حرفه ایی تقویت کنید به طوری که بتوانید ایلتس 7 بگیرید تا بتوانید مهاجرت کنید.
با ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22 ، Saeedv13 ، saeedhot ، mahannn4779 ، msar
با سلام خدمت مدیر محترم اصلا فکر نمی کردم کسی جواب من را بدهد برای اولین بارم بود سوال مطرح می کردم.
من فوق دیپلم دارم و لیسانس هم ترم آخر هستم زبان هم کلاس آیلتس تموم شده و برای امتحان باید وقت بگیرم.
یعنی دیگه چیزی لازم نیست؟؟؟
من چند سالی هم سابقه کار دارم تقریبا مرتبط با رشته ام...
میخواستم شروع کنم دوره های آموزشی شبکه را بخونم تازه گفتم هنوزم حتما نمیتونم برم....
ممنوع میشم کاملا راهنمایی بفرمایید.تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، saharbashirzadeh ، msar
(2013-04-04 ساعت 00:12)saeedhot نوشته:  با سلام خدمت مدیر محترم اصلا فکر نمی کردم کسی جواب من را بدهد برای اولین بارم بود سوال مطرح می کردم.
من فوق دیپلم دارم و لیسانس هم ترم آخر هستم زبان هم کلاس آیلتس تموم شده و برای امتحان باید وقت بگیرم.
یعنی دیگه چیزی لازم نیست؟؟؟
من چند سالی هم سابقه کار دارم تقریبا مرتبط با رشته ام...
میخواستم شروع کنم دوره های آموزشی شبکه را بخونم تازه گفتم هنوزم حتما نمیتونم برم....
ممنوع میشم کاملا راهنمایی بفرمایید.تشکر
شما رشته تحصیلی و میزان سابقه کار و سن و.... را نگفتید .
اما در حالت کلی اگر رشته شما مورد نیاز باشد .باید ایلتس 7 در هر 4 قسمت بگیرید تا بتوانید برای استرالیا اپلای کنید .
با ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، msar
(2013-04-04 ساعت 07:58)ParsTrader نوشته:  
(2013-04-04 ساعت 00:12)saeedhot نوشته:  
شما رشته تحصیلی و میزان سابقه کار و سن و.... را نگفتید .
اما در حالت کلی اگر رشته شما مورد نیاز باشد .باید ایلتس 7 در هر 4 قسمت بگیرید تا بتوانید برای استرالیا اپلای کنید .
با ارزوی موفقیت برای همه
گفتم که رشته نرم افزار کامپیوتر هستم 2 سال سابقه کار دارم.
سن هم 23 سال.نمره 7 واسه ایلتس کامپیوتر قبلا کمتر نبود؟
منظورم اینه که دوره های تخصصی که مثلا دیباگران میدن من شرکت کنم یا نه؟؟؟
با تشکر
پاسخ
بهترین مدارک فنی حرفه ای برای استرالیا حدود 7 سال پیش برق ساختمان یا صنعتی بود الان نمیدونم چیه
پاسخ
لیست جدید رشته هایی که واسه یوزلند میخان چیا هس؟
پاسخ
دوستان عزیز من رشته تحصیلیم زبان روسی بوده و الان دانشجوی ارشد هستم. مدرک طراحی دوخت هم دارم با توجه به اینکه رشته دانشگاهیم به درد استرالیا نمیخوره شما چه راهیو پیشنهاد میکنید برای مهاجرت؟ برم در زمینه طراحی دوخت و طراحی لباس بیشتر کار کنم یا یه راه بهتر دارید؟؟؟؟ زبان رو هم دارم میخونم ولی رشته دانشگاهی و تحصیلی گیجم کرده
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان