کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
محدودیت ایجاد موضوع جدید در انجمن ۲۰۱۲ و درخواست ایجاد موضوع
با توجه به تجربه سالهای گذشته برای جلوگیری از بی نظمی و ایجاد تاپیکهای تکراری در انجمن 2012 ایجاد تاپیک و موضوع جدید فقط توسط مدیران سایت امکان پذیر است. با اعلام نتایج تاپیکهای مناسب به تدریج ایجاد خواهد شد. کاربران همچنان امکان پاسخگویی و مشارکت در همه تاپیکها را خواهند داشت. در صورتی که موضوع مورد نظر شما یافت نمی شود برای مدیران انجمن پیام خصوصی بفرستید یا در همین تاپیک عنوان پیشنهادی را مطرح کنید تا در اولین فرصت نسبت به ایجاد آن اقدام گردد.

با تشکر
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
تشکر کنندگان: WIKIMAN ، khabaloo ، frozen mind ، ParsTrader ، hasti_banoo ، rs232 ، genix21 ، ابی22 ، mansour*** ، dreamer60
لطفا مثل سالهای گذشته تاپیکهای مختلف بزنید مثلا سوالات و راهنمایی ها
قسمت ترجمه و ...
ممنون
انتظار.....
تشکر کنندگان: ابی22
یه تاپیک هم به عنوان تاپیک سوالات متفرقه کاش میزاشتید چون وقتی نمیدونیم سوالمونو کدوم قسمت بپرسیم اونجا میتونیم استفاده کنیم ببخشید زیاد پیشنهاد میدما D:
انتظار.....
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، ابی22
با سپاس
يه پيشنهاد دارم در راستاي ارتقاي سايت، بنده ٢ سالي ميشه با مهاجرسرا آشنا هستم
و بدون اغراق بهترين سايت در اين زمينه هستش
در فيس بوك مهاجرسرا هم عضو هستم اما متاسفانه تعداد خيلي كمي عضو شدن با وجود اين كه ده ها هزار نفر وبگاه مهاجرسرا رو چك ميكنن، تعداد اعضاي فيس بوك بدون شك سبب گسترش و مشهور شدن سايت ميشه
لذا الان بيشتر سايت ها يه قسمت براي لايك زدن صفحه اون سايت در فيس بوك دارن ، حتى بنده از يه سايت سفارش غذا استفاده ميكنم در كمال تعجب همه غذاها يه صفحه مجزا در فيس بوك دارن و يك گزينه لايك !
از اين رو پيشنهاد ميكنم كه گزينه لايك زدن فيس بوك مهاجرسرا در بالاي اين وبگاه تعبئه بشه .
همونطوري كه همه مي دونيم مهاجرت هموطنان از ايران به كشورهاي ديگه به صورت بي سابقه اي گسترش پيدا كرده
و بخاطر محدوديت هايي كه وجود داره معمولا مهاجرت كار اساني نيست
به نظر من اگه يك تاپيك اصلي نه در قسمت برندگان باز بشه براي بررسي علل و عوامل مهاجرت ، كمك زيادي به اشنا شدن با جامعه خودمون ميكنه و از لحاظ موضوعي بسيار ارزشمند خواهد بود
با عرض پوزش از اينكه موضوع زياد مرتبط نيست اما هدف من همكاري و ارتقا دادن به سايت خوب مهاجرسرا است
با تشكر فراوان از مديران محترم، خسته نباشيد و دستتون درد نكنه 
من برای سال گذشته رو که نگاه کردم خیلی عالی بود. و دوستان به موقع موضوعات مختلف رو درج میکنند. منتظر باشید
شماره کیس نامبرم که کنسل شد: 2012AS00013xxx
دوباره برنده خواهم شد، مطمئنم
Wink

تشکر کنندگان: ParsTrader ، WIKIMAN
نظرسنجی: تحصیلات برنده اصلی لاتاری 2012 کدام یک از موارد زیر است؟

سلام
لطفا یک تاپیک نظر سنجی با عنوان فوق ایجاد کنید
مانند لاتاری سال 2011
با تشکر
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: admin ، hooman78 ، genix21
میشه یه تاپیک بزنین که یه گردهمایی حضوری برای برنده های لاتاری 2012 تعیین شه که همه با هم بشینیم و با کمک شما فرمامون رو پرکنیم و سوالامون هم بپرسیم؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-07 ساعت 12:31)erfoly نوشته:  میشه یه تاپیک بزنین که یه گردهمایی حضوری برای برنده های لاتاری 2012 تعیین شه که همه با هم بشینیم و با کمک شما فرمامون رو پرکنیم و سوالامون هم بپرسیم؟
مدیریت و هماهنگی گردهمایی حضوری از توان مهاجرسرا خارج است و به همین دلیل ما به اشتراک گذاشتن تجربه ها در فضای مجازی انجمن را توصیه می کنیم.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
تشکر کنندگان: ParsTrader ، WIKIMAN ، Ali Sepehr ، frozen mind ، hooman78 ، hasti_banoo ، genix21 ، ابی22 ، dreamer60
(2011-05-07 ساعت 17:39)admin نوشته:  
(2011-05-07 ساعت 12:31)erfoly نوشته:  میشه یه تاپیک بزنین که یه گردهمایی حضوری برای برنده های لاتاری 2012 تعیین شه که همه با هم بشینیم و با کمک شما فرمامون رو پرکنیم و سوالامون هم بپرسیم؟
مدیریت و هماهنگی گردهمایی حضوری از توان مهاجرسرا خارج است و به همین دلیل ما به اشتراک گذاشتن تجربه ها در فضای مجازی انجمن را توصیه می کنیم.

دوستان عزیز.
نیازی به مدیریت آنچنانی و هماهنگی خاصی نیست.
من خودم به شخصه این سیستم رو برای یک گروهی انجام داده ام و تجربه آن را دارم. تنها مشکلی که هست برای دوستان سایر شهرهاست. اگر تعداد افراد شرکت کننده گان تهران بیش از سی نفر بود ok است.

شماره کیس نامبرم که کنسل شد: 2012AS00013xxx
دوباره برنده خواهم شد، مطمئنم
Wink

تشکر کنندگان:
(2011-05-08 ساعت 21:47)raimand نوشته:  
(2011-05-07 ساعت 17:39)admin نوشته:  

دوستان عزیز.
نیازی به مدیریت آنچنانی و هماهنگی خاصی نیست.
من خودم به شخصه این سیستم رو برای یک گروهی انجام داده ام و تجربه آن را دارم. تنها مشکلی که هست برای دوستان سایر شهرهاست. اگر تعداد افراد شرکت کننده گان تهران بیش از سی نفر بود ok است.

چطوری میخواین آمار گیری کنین؟ شاید خیلی ها از این گردهمایی اطلاع نداشته باشن .من خودم کلی پیغام خصوصی همینجا گرفتم که خواستن باهم آشنا شیم. فکر کنم اگر پیگیری بشه میشه هماهنگ کرد
تشکر کنندگان:
بابا هیچکس نیست یه گردهمایی کوچولو راه بندازه تا اینقدرهرکی یه سوال نکنه بیاین بشینیم با هم همفکری کنیم و فرما رو پرکنیم................
تشکر کنندگان: sayeh21
سلام دوستان، دو تا سوال داشتم:

1- من فوق لیسانس برق هستم. برای مدارک تحصیلی، مدارک دانشگاهیمو با خودم ببرم سفارت کافیه یا مدارک دیپلمم لازمه همرام باشه؟
2- تو یکی از فرمها در مورد سربازی سوال شده، دقیقا باید توضیح بدیم دوران سربازی چیکار کردیم؟ این مورد چک میشه؟!! یعنی امکاناتشو دارن چک کنند؟
3- تو روز مصاحبه جه سوالایی پرسیده میشه؟

ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه...

تشکر کنندگان:
با سلام

من خیلی از افراد رو دیدم که در مورد مدرک تحصیلی شک و تردید داشتند. ولی هیچ سایتی دقیقا به این موضوع نپرداخته

به عنوان مثال کسانی که دیپلم هنرستان دارند (بدون پیش دانشگاهی) و سابقه شغلی ندارند باید از ادامه پروسه ارسال مدارک انصراف بدن ؟ حتی با اینکه مدرک فوق دیپلم و یا بالاتر دارن ؟

جای چنین تاپیکی خالیه . و حتی بعضی ها هم که پیش دانشگاهی دارن و مدرک بالاتر مثل فوق دیپلم و لیسانس و ... هم دارند واسشون سواله که آیا برای مصاحبه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی هم باید ببرند یا خیر .

اگر امکانش هست رسیدگی کنید .
ممنون
تشکر کنندگان:
از مدیران خواهش میکنم مثل تاپیک سال 2011 یه تاپیک برای ارسال مدارک ایجاد بشه
تارخ ثبت نام در سایت : October 28, 2010
شماره کیس : 2012AS0003XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: August 01, 2011
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
جمع تقریبی هزینه ها تاکنون : 16000T
تشکر کنندگان:
با سلام
امسال باید منتظر نامه باشیم یا فرمها را ارسال کنید ؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان