کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
(2012-05-21 ساعت 17:26)morning_glory نوشته:  من درهیچ کدام از فرمها کیس نامبر را ننوشتم چون جایی براش نبود که تایپ کنم.ولی صفحه بارکد وکیس نامبر را پیوست کردم. ممکن است مشکل ساز باشد و چکار کنم ؟

بهتر بود بالای همه فرم ها کیس نامبر را بنویسین، ولی حالا هم فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد، بیشتر اینو برای این میگن که اگه فرم ها احیانا مثلا از لای پرونده افتاده بود بیرون بتونن پیدا کنن مال کدوم کیسه. به هر حال شما میتونین حدودا ۲ هفته که از رسیدن فرم ها گذشت از طریق ایمیل قابل قبول بودن فرم ها را از KCC استعلام کنین که اگه مشکل داره دوباره پست کنین.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: ghorbat ، shkhmo
سلام دزستان لطفا منو راهنمایی کنید
من تو فرمهایی که برای سفارت فرستادم محل تولد پدرم رو اشتباه نوشتم و اینکه اسم پیش دانشگاهیم رو نوشتم و مال همسرم و هم همین طور اسم دبیرستانم رو ننوشتم هنوز به من زمان مصاحبم و اعلام نکردن ایا باید فرمم را اصلاح کنم و چه جوری و با چه متنی
(2012-05-30 ساعت 13:16)hadiseh.t نوشته:  سلام دزستان لطفا منو راهنمایی کنید
من تو فرمهایی که برای سفارت فرستادم محل تولد پدرم رو اشتباه نوشتم و اینکه اسم پیش دانشگاهیم رو نوشتم و مال همسرم و هم همین طور اسم دبیرستانم رو ننوشتم هنوز به من زمان مصاحبم و اعلام نکردن ایا باید فرمم را اصلاح کنم و چه جوری و با چه متنی
سلام دوست عزیز ، امضاتونو کامل کنید تا بتوان شمارا بهتر راهنمایی کرد !!! Cool شما از برنده های ا2012 هستید یا 2013 ؟ Wink

کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: shkhmo
(2012-05-31 ساعت 22:43)ghorbat نوشته:  
(2012-05-30 ساعت 13:16)hadiseh.t نوشته:  سلام دزستان لطفا منو راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز ، امضاتونو کامل کنید تا بتوان شمارا بهتر راهنمایی کرد !!! Cool شما از برنده های ا2012 هستید یا 2013 ؟ Wink

2012
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

سلام دوستان
من متوجه شدم که در قسمت تاریخ تحصیلات فرم122 تاریخهارو اشتباه زدم ولی در فرم 230 درست وارد کردم حالا باید چی کار کنم؟
یه موضوع دیگه اینکه من تو فرمها دبیرستان high school زدم ولی دارالترجمه زدهsecondary school بهش هم گفتم گفت 20 ساله کارم اینه لطفا راهنماییم کنید.ممنون
راستی من کیسم2012AS00042XXX توی اوایل تیر هم مصاحبمه
شماره کیس:2012AS00042XXX
تاریخ ارسال فرم سری اول:AUG
کنسولگری:آنکارا
ناریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا:
(2012-06-01 ساعت 12:30)S.M.K نوشته:  سلام دوستان
من متوجه شدم که در قسمت تاریخ تحصیلات فرم122 تاریخهارو اشتباه زدم ولی در فرم 230 درست وارد کردم حالا باید چی کار کنم؟
یه موضوع دیگه اینکه من تو فرمها دبیرستان high school زدم ولی دارالترجمه زدهsecondary school بهش هم گفتم گفت 20 ساله کارم اینه لطفا راهنماییم کنید.ممنون

من یه مشکل شبیه به مال شما دارم دوستان می گن قبل از قسم می شه اصلاحش کرد نگران نباشید .
تشکر کنندگان: ghorbat ، daria
(2012-06-01 ساعت 16:15)hadiseh.t نوشته:  

من یه مشکل شبیه به مال شما دارم دوستان می گن قبل از قسم می شه اصلاحش کرد نگران نباشید .

Kheili mamnoon raje be tarjome ham secondaryschooldoroste?
شماره کیس:2012AS00042XXX
تاریخ ارسال فرم سری اول:AUG
کنسولگری:آنکارا
ناریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان: shkhmo ، ghorbat
(2012-06-01 ساعت 22:38)S.M.K نوشته:  
(2012-06-01 ساعت 16:15)hadiseh.t نوشته:  

Kheili mamnoon raje be tarjome ham secondaryschooldoroste?

بله ترجمه اش درسته ولی در کل جفتش به نظر من یه معنی می ده ولی کلمه secondary school اداری تره.
تشکر کنندگان: shkhmo ، ghorbat ، S.M.K
DOSTAM MAN JOZVE BARANDEGAN 2012 HASTAM AYA HANOZ VAGHT DARAM TA MADAREKO ERSAL KONAM?
شماره کیس: 20122LWUJ3NXXXXX
تشکر کنندگان: ghorbat
(2012-06-13 ساعت 04:22)ELCIDILIA نوشته:  DOSTAM MAN JOZVE BARANDEGAN 2012 HASTAM AYA HANOZ VAGHT DARAM TA MADAREKO ERSAL KONAM?

دوستان من جزو برندگان ۲۰۱۲ هستم آیا هنوز وقت دارم تا مدارکو ارسال کنم؟

بله دوست عزیز شک نکن و هرچه سریعتر مدارکو ارسال کن.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
(2012-06-13 ساعت 04:22)ELCIDILIA نوشته:  DOSTAM MAN JOZVE BARANDEGAN 2012 HASTAM AYA HANOZ VAGHT DARAM TA MADAREKO ERSAL KONAM?
دوست عزیز ، بله هنوز وقت هست . فقط خیلی زود وسریع فرم ها رو پر کن و به آدرس KCC ارسال کن ... انشااله که ویزاتو زود میگری . اگه قرار نبود وبزا نگیری ، الان هم متوجه نمیشدین . . . پس حتماً حکمتی توشه عزیز برادر Big Grin
موفق باشی و اگه سئوالی بود خودم دربست در خدمتم .
Wink

کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: ELCIDILIA ، daria
(2012-06-13 ساعت 05:00)ghorbat نوشته:  
دوست عزیز ، بله هنوز وقت هست . فقط خیلی زود وسریع فرم ها رو پر کن و به آدرس KCC ارسال کن ... انشااله که ویزاتو زود میگری . اگه قرار نبود وبزا نگیری ، الان هم متوجه نمیشدین . . . پس حتماً حکمتی توشه عزیز برادر Big Grin
موفق باشی و اگه سئوالی بود خودم دربست در خدمتم .
Wink

خیلی ممنونم دوست غزیزم..
سلام دوستان در این فرم 122 در قسمتی که سابقه کار را می نویسیم در تاریخ نمی شود present نوشت چه کار کنم؟

یه سوال دیگه دوستان
امضاء پائین صفحه مهم هستش با چه خودکاری امضا شود ؟ (مشکی یا آبی)
(2012-06-13 ساعت 13:41)mona_gh نوشته:  سلام دوستان در این فرم 122 در قسمتی که سابقه کار را می نویسیم در تاریخ نمی شود present نوشت چه کار کنم؟

یه سوال دیگه دوستان
امضاء پائین صفحه مهم هستش با چه خودکاری امضا شود ؟ (مشکی یا آبی)

نمیدونم از چه نرم افزاری استفاده میکنید. ولی من از نرم افزار Nitro PDF استفاده می کردم. برای قسمتی هم که شما میگید توی نرم افزار paint خود ویندوز نوشتم Present بعد عکسش رو سیو کردم و فایل عکس رو داخل نرم افزار پی دی افم import کردم و گذاشتم اونجا که نمیشه تاریخ وارد کرد
تشکر کنندگان: daria ، ghorbat
اگه این PRESENT را با دست بنویسم اشکالی داره ؟
تشکر کنندگان: ghorbat ، 3rip

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان