کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان ۲۰۱۲
و اینکه از کجا میفهمن من 11 سال درس خوندم یا 12 سال؟ چون الان دیپلم من هیچ اشاره ای به تعداد سالهای تحصیل نکرده
ممنون
انتظار.....
تشکر کنندگان:
(2011-05-07 ساعت 21:59)User نوشته:  نیازی به تهیه نامه سابقه کار و .... ندارید! تنها در صورتی به این نامه نیاز دارید که تحصیلات شما پایین تر از دیپلم دبیرستان یا هنرستان باشد.

سلام
آیا من درست متوجه شدم؟ کسی که تحصیلات بالای دیپلم داره فقط کافیه سابقه کار رو در فرم بنویسه و در موقع مصاحبه هیچگونه مستنداتی راجع به سابقه کار از ما نمی خواد؟
این موضوع برای همراهان هم صدق می کنه(بالای دیپلم)؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
بله دوست عزیز شما نیاز به سابقه کار در صورت داشتن دیپلم ندارید.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: persiaonline
سلام
با توجه به اینکه دیپلم و سابقه کار از شروط پذیرش اعلام شده و به مدارک دانشگاهی اشاره ای نشده، و با در نظر داشتن اینکه بنده باید چند میلیونی برای آزاد کردن مدارکم از دانشگاه هزینه کنم، بنظر شما این کار چقدر ضروریه؟
لیسانس رو با هزینه کمتری میشه آزاد کرد، آیا همون کافیه؟
شماره کیس:2012AS00011XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:may 2012
تاریخ کارنت شدن کیس:?
تاریخ مصاحبه:?
تاریخ دریافت کلیرنس:?
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
(2011-05-08 ساعت 10:14)somaye نوشته:  سلام
با توجه به اینکه دیپلم و سابقه کار از شروط پذیرش اعلام شده و به مدارک دانشگاهی اشاره ای نشده، و با در نظر داشتن اینکه بنده باید چند میلیونی برای آزاد کردن مدارکم از دانشگاه هزینه کنم، بنظر شما این کار چقدر ضروریه؟
لیسانس رو با هزینه کمتری میشه آزاد کرد، آیا همون کافیه؟

دوست عزیز:

مدرک تحصیلی حداقل دیپلم یا سابقه کار

اگر دیپلمتون رو دارید همون کافی هستش اگر چه هر مدرکی که رو بعنوان آخرین مدرک تحصیلیتون در فرم ها ذکر کنید بایستس ترجمه و اصل اون رو ارائه کنید ولی دوستان زیادی بودند که بعلت مشمول بودن مدرکشون رو نداشتن و یا اینکه به هر دلیل موجه دیگری نتونستن با خودشون ببرن سفارت...

میتونید با مطالعه دقیق سفرنامه های دوستان 2010 و 2011 اطلاعات دقیقی در این زمینه بدست بیارید....
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: alisarshar ، User ، amiry
باسلام. من شنیدم امسال برای پذیرفته شدگان لاتاری 2012 اسپانسر نیاز نیست. آیا شایعه است یا واقعیت دارد؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-08 ساعت 12:32)s.kh نوشته:  باسلام. من شنیدم امسال برای پذیرفته شدگان لاتاری 2012 اسپانسر نیاز نیست. آیا شایعه است یا واقعیت دارد؟

ممكنه متن اين چيزي كه گفتينو بزارين و همچنين از كجا اين متنو آوردين
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: free_free
با سلام
با DHL تماس گرفتم میگه ایران در تحریمه ممکنه بسته از گمرگ آمریکا عبور نکنه یا یک ماه طول بکشه.
به نظر شما چه باید کرد.
با تشکر از پاسخ شما
تشکر کنندگان:
(2011-05-08 ساعت 15:00)persiaonline نوشته:  با سلام
با DHL تماس گرفتم میگه ایران در تحریمه ممکنه بسته از گمرگ آمریکا عبور نکنه یا یک ماه طول بکشه.
به نظر شما چه باید کرد.
با تشکر از پاسخ شما

سلام
ما یک بسته داشتیم که قرار بود از طرف دانشگاه آزاد به آمریکا فرستاده بشه. توی دفتر امور بین الملل - قسمت ارسال مدارک نماینده karapost هست که دانشجوها مدارک تحویلی از دانشگاه رو از اونجا برای دانشگاههای مقصد و با هزینه خودشون می فرستند. بسته ما دو روزه به آمریکا رسید. آدرس و دفاترش توی این لینک هست.
موفق باشید. در ضمن هزینه اش شد 24 هزار تومن. در حالی که پارسال dhl از ما 63 هزار تومن گرفته بود!!!
شماره کیس :2011AS35XXX
دریافت نامه: 9 خرداد -- 30 می
ارسال فرمها: 11 خرداد-- 1 ژوئن
کنسولگری:آنکارا
مصاحبه: 10 مرداد-- 1 آگوست
دریافت ویزا:23 شهریور-- 14 سپتامبر
ورود به آمریکا: ۱۴ مهر--۶ اکتبر
دریافت سوشال:۱۵ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت: ۲۱ روز بعد از ورود

تشکر کنندگان: gadfly ، frozen mind
دوستان عزیز پارسال هم شرکت های پستی به ما می گفتند که آمریکا تحریم کرده ایران و از این حرفها ! بسته من با پست TNT سه روزه رسید. در صورتی که گفته بودند ممکنه ۱ ماه طول بکشه !با پست های دیگه هم بچه ها فرستادند و سریع رسید. چند تا برگه که خود دولت آمریکا از ما خواسته چرا باید شامل تحریم بشه ؟ الکی حساس نشید.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: frozen mind ، alisarshar ، gadfly ، hooman78 ، petross
(2011-05-08 ساعت 15:36)یاشار و ماری نوشته:  
(2011-05-08 ساعت 15:00)persiaonline نوشته:  با سلام
به نظر شما چه باید کرد.
با تشکر از پاسخ شما

سلام
ما یک بسته داشتیم که قرار بود از طرف دانشگاه آزاد به آمریکا فرستاده بشه. توی دفتر امور بین الملل - قسمت ارسال مدارک نماینده karapost هست که دانشجوها مدارک تحویلی از دانشگاه رو از اونجا برای دانشگاههای مقصد و با هزینه خودشون می فرستند. بسته ما دو روزه به آمریکا رسید. آدرس و دفاترش توی این لینک هست.
موفق باشید. در ضمن هزینه اش شد 24 هزار تومن. در حالی که پارسال dhl از ما 63 هزار تومن گرفته بود!!!

دوستان این karapost که اعلام کردند خوبه ؟ میشه باهاش پست کنم فرمهامو ؟ قیمتش خیلی خوبه
انتظار.....
تشکر کنندگان:
یه جدولی بود که بچه های 2012 درست کرده بودند کجا میشه دیدش؟؟
تشکر کنندگان:
آرامکس هم به من گفت3 تا5 روز طول میکشه.
شماره کیس: 2012AS0006XXX
کنسولگری: ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 9 mayShy
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
من بهتون کاراپست رو پیشنهاد میکنم. کارشون خیلی درسته. و چندین بار بسته رو به کشورهای اروپایی ارسال کردم و کاملا هم راضی بودن از سرویس های کاراپست.
با کد رهگیری که بهتون میدن. ساعت به ساعت میتونید پیگیری کنید که مدارکتون الان کجاست. خودشون هم میان تحویل میگیرند. قیمتش از بسیار مناسب میباشد.
این هم آدرس و شماره :
نشانی:تهران - میدان فاطمی - کوچه کامران - پلاک ۳۰
تلفن: ۲ - ۸۸۹۳۲۲۵۰ - ۲۱ - ۰۰۹۸
وب سایت : http://karapost.com/fa/contactus
شماره کیس نامبرم که کنسل شد: 2012AS00013xxx
دوباره برنده خواهم شد، مطمئنم
Wink

تشکر کنندگان:
(2011-05-08 ساعت 22:01)shervin1988 نوشته:  
(2011-05-08 ساعت 20:31)lale نوشته:  یه جدولی بود که بچه های 2012 درست کرده بودند کجا میشه دیدش؟؟

http://mohajer.iranhps.com/index.php

چرا اسم هیچ کس نیست ؟ منم زده نامعلوم
انتظار.....
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان