کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
(2012-04-10 ساعت 19:09)maryam.sh نوشته:  فرم جهت اسپانسر در كدوم قسمت سايت سفارت است؟
بايد اسپانسر خودش فرم هارو پرينت كنه و با پست واسه ي ما بفرسته؟

فرم i-134 .
باید براتون بفرسته چون فرم را امضا می کنه اما فرم های مالیاتیش نیاز به امضا نداره
2012AS25XXX
سفارت: آنكارا
مصاحبه:اپریل
نتیجه مصاحبه: برگه آبی + فرم 9 سوالی (63 روزه کلیر شدم)
ورود به آمریکا:sep2012
گرین کارت:15 روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat ، Solitude
(2012-04-09 ساعت 14:39)maz1359 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزيزم.
اسپانسر من مدارک مالی و فرمها را 31 ژانويه برای من فرستاده. حالا با توجه به اينکه تاريخ مصاحبه من در اواسط ماه می هست آيا مشکلی برايم ايجاد ميشه؟
کسی نيست کمک کنه؟
شماره کيس: 2012AS00029xxx
کنسولگري: آنکارا
ارسال فرمهاي اوليه: دسامبر 2011
اعلام کارنت شدن کيس: April
مصاحبه: May 14
کليرنس : 12 June
دريافت ويزا: 6 july
تعداد نفرات کيس : 2 نفر
جمع تقريبي هزينه ها تاکنون:7000عکس،120 DHL،ترجمه مدارک 280 بليط و هتل 3.5 ميليون، دکتر 235 دلار، سفارت 660 دلار
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat
سلام دوستان.
من 2تا سوال داشتم.
اول اینکه فرمهای 1040 و W2 رو با آخرین آپدیت از کجا میتونم بگیرم
دوم اینکه همه لینکهایی که برای دانلود فرم I-134 هست تاریخش قدیمیه.جدیدشو از کجا باید بگیرم
متشکرم
2012AS00053xxx
تاریخ رویت قبولی : فراموش کردم
تاریخ ارسال فرمها : فراموش کردم
کنسولگری : آنکارا
تاریخ مصاحبه : 05 june
تاریخ دریافت ویزا :
هزینه ها : 20000 عکس + 60000 ارسال فرمها با DHL + واکسن 60000
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat
اسپانسر فرم مالياتي چند سال رو بايد واسه ما بفرسته بچه ها؟
شماره کیس : 2012AS000059XXX
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:1 جولای
کنسولگری: ابوظبي
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:April
تاریخ مصاحبه:June
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
تشکر کنندگان: ghorbat
بچه ها اسپانسر ما زد زیرش و گفت خانمم!!!!!!!!!!!اجازه نمیده تعهد بدم.
با اینکه میدونه ما مشکل مالی نداریم ولی...Sadبه نظرتون تمکن مالی کافیه.چون بیشتر دوستان اسپانسر دارن.
من خیلی ناراحتم.
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
(2012-04-15 ساعت 13:58)mansour*** نوشته:  
(2012-04-15 ساعت 13:18)SH1A2R3 نوشته:  بچه ها اسپانسر ما زد زیرش و گفت خانمم!!!!!!!!!!!اجازه نمیده تعهد بدم.
با اینکه میدونه ما مشکل مالی نداریم ولی...Sadبه نظرتون تمکن مالی کافیه.چون بیشتر دوستان اسپانسر دارن.
من خیلی ناراحتم.

به خدا کسی احتیاجی به اسپانسر نداره برای خودتان ودیگران چرا دردسر درست میکنید؟وقتی سواد خوب داری وقتی یک پول مکفی وکافی داری چرا اسپانسر؟اسپانسربرای کسی مناسب است که پولش کمه یا سنش خیلی پایینه یا اینکه سنش بیش از انداره بالا است پس شما این مشکلات را نداری دست روی زانو خودتان بزارید وبگید یاعلی...

نگران نباشید ما هم اسپانسر نداشتیم برای دو نفر با یه حساب 50 میلیون تومانی و یه سند خونه رفتیم که فقط حساب50 میلیونی رو از ما قبول کردن و ویزامونو گرفتیم
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، nellyala ، ghorbat
سلام دوستان
اسپانسر من میگه فرمها رو برام ایمیل میکنه اصل فرمهارو خود سفارت ازش میخواد که پست کنه براشون آیا این حرف درسته؟یا من بگم اصل فرمهارو برام بفرسته؟
شماره کیس:2012AS00042XXX
تاریخ ارسال فرم سری اول:AUG
کنسولگری:آنکارا
ناریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، shkhmo ، ghorbat
(2012-04-15 ساعت 15:37)n.torabi65 نوشته:  
(2012-04-15 ساعت 13:58)mansour*** نوشته:  
(2012-04-15 ساعت 13:18)SH1A2R3 نوشته:  بچه ها اسپانسر ما زد زیرش و گفت خانمم!!!!!!!!!!!اجازه نمیده تعهد بدم.
من خیلی ناراحتم.

به خدا کسی احتیاجی به اسپانسر نداره برای خودتان ودیگران چرا دردسر درست میکنید؟وقتی سواد خوب داری وقتی یک پول مکفی وکافی داری چرا اسپانسر؟اسپانسربرای کسی مناسب است که پولش کمه یا سنش خیلی پایینه یا اینکه سنش بیش از انداره بالا است پس شما این مشکلات را نداری دست روی زانو خودتان بزارید وبگید یاعلی...

نگران نباشید ما هم اسپانسر نداشتیم برای دو نفر با یه حساب 50 میلیون تومانی و یه سند خونه رفتیم که فقط حساب50 میلیونی رو از ما قبول کردن و ویزامونو گرفتیم
بادرودواحترام
آیانفراصلی خانم بوده یاآقا؟
آیا ویزارایکضرب گرفتید؟
باپوزش که این سوال هارامیپرسم چون اطلاعاتی ازشمانبود ممنون میشوم اطلاعات بیشتری ازلحاظ شرایط تحصیلی وشغلی نفراصلی هم گفته شود باسپاس
شماره کیس :2012AS00073xxx
تاریخ رویت قبولی در سایت:جولای 2012
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:سپتامبر 2011
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن کیس: اپریل ۲۰۱۲
مصاحبه:۱۲جولای ۲۰۱۲
دریافت ویزا:۱۲جولای ۲۰۱۲
ورود به آمریکا:اواخرنوامبر۲۰۱۲
دریافت گرین کارت:خیلی خیلی زودShy
نفرات همراه:۱نفرهمراه
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، arezou ، shkhmo ، ghorbat
مینیمم چقدر باید به حساب باشه ؟؟؟ و اینکه این پول تا چه مدت باید توی حساب می بوده ؟؟؟

و اینکه میشه حساب پدر یا دوستان رو نشون داد و اینکه یه نامه بعنوان اینکه اونا ما رو ساپورت می کنن ؟!
(2012-04-15 ساعت 21:33)ammar نوشته:  مینیمم چقدر باید به حساب باشه ؟؟؟ و اینکه این پول تا چه مدت باید توی حساب می بوده ؟؟؟

و اینکه میشه حساب پدر یا دوستان رو نشون داد و اینکه یه نامه بعنوان اینکه اونا ما رو ساپورت می کنن ؟!

حدود۲۰تا۳۰میلیون دوستانی که رفته اند درحساب داشته اند مدت زمانی هم لازم نداردچون گردش مالی لازم ندارید بلکه فقط صورت حساب میگیریدمیتوانی فقط یک روزدرحسابت باشدهم کافیست
درضمن فقط حساب بایدبنام شما باشدولاغیروکسی میتواندشماراساپورت کندکه شهروندآمریکاشده باشد
شماره کیس :2012AS00073xxx
تاریخ رویت قبولی در سایت:جولای 2012
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:سپتامبر 2011
کارنت شدن کیس: اپریل ۲۰۱۲
مصاحبه:۱۲جولای ۲۰۱۲
دریافت ویزا:۱۲جولای ۲۰۱۲
ورود به آمریکا:اواخرنوامبر۲۰۱۲
دریافت گرین کارت:خیلی خیلی زودShy
نفرات همراه:۱نفرهمراه
من همش 20 سالمه 30 میلیونم کجا بود ؟!

البته می تونم 250 ، 300 میلیونی جور کنم که یه مدت تو حسابم باشه !!! اما بلاخره پدرم تا حالا ما رو ساپورت می کرد !

تشکر کنندگان: atisland ، shkhmo ، ghorbat
سلام دوستان.
بالاخره باید اسپانسر داشته باشیم یا نه؟ امثال من که سنشون کمه (20) معلومه که تمکن مالی از خودشون ندارن!!! به نظر شما چه کار باید کرد؟ فقط به داشتن اسپانسر بسنده کنیم یا اینکه حساب بانکی درست کنیم؟
شماره کیس:2012AS00051xxx
ارسال فرم ها:13 august
تاریخ کارنت شدن: 6 april
تاریخ مصاحبه:13 jun
جمع تقریبی هزینه ها:30000 T عکس + 500.000T ترجمه مدارک + 70.000T + T37000 پست DHL & TNT + بلیت و هتل 880.000
تاریخ دریافت ویزا: 14 jun Big Grin
تشکر کنندگان: ghorbat ، nellyala ، shkhmo
سلام دوستان
ممکنه که به من بگید که کجا نوشته که باید فرم مربوط به اسپانسر رو برای مصاحبه ببریم؟ این فرم تو چه مرحله ای لازمه؟
ممنون
تشکر کنندگان: Shezem ، ghorbat ، shkhmo
دوستان
متاسفانه اسپانسر ما هم بعد از ماهها قول مساعدت زد زیرش و گفت من اسپانسر یکی دیگه هستم و نمی شه اسپانسر شما بشم!
الان من می تونم به یه فامیل دور دیگه رو بندازم ولی مردد هستم...

می خواستم بدونم تا حالا شده کیسی به خاطر نداشتن اسپانسر یا ساپورت مالی پایین رد بشه؟
یه سوال دیگه... خانم من برنده اصلی هست. آیا باید مانده حساب خانمم رو نشون بدیم یا حساب خودم هم باشه قبول می کنن؟
ورود به آمریکا: 2012
تشکر کنندگان: frz61 ، shkhmo ، ghorbat
دوستان سلام من ٢٤سالمه ٣٠ميليون دارم اسپانسر هم دارم مداركش به دستم رسيده كسى ميدونه اسپانسر ارائه بدم بهتره يا پرينت بانك يا هردو كدام احتمال ويزاى يك ضرب رو بيشتر ميكنه؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: