کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
(2012-05-15 ساعت 12:25)nitrogen نوشته:  
(2012-05-15 ساعت 08:35)3rip نوشته:  
(2012-05-15 ساعت 08:05)nitrogen نوشته:  سلام به دوستان عزیز در مهاجرسرا
من یک کمک نیاز دارم، اسپانسر من فرم (i-134) رو پر کرده، فقط در قسمت ۱۱، گفته که قصد نداره شرط خاصی بذاره
حالا میخوام بدونم که باید شرط بذاره یا نه؟ ممنون اگه جوابم رو بدین

اگه منظورتون از قسمت 11 همون قسمت آخر باشه که چند خط هست بله باید بنویسه مثلا به مدت .... ماه غذا و جا و مثلا هفته ای .... دلار در اختیار شما میذاره.

خوب منظور شما اینه که اینو تیک بزنن:
(DO NOT INTEND TO MAKE. . . )
بعدشم پایینش شرایطش رو بنویسه درسته؟
حالا برای چند سال و چه شرایطی؟ میشه لطف کنید حالته نرمالشو بگین؟ ممنون

بله مثلا من دیدم 6 ما یا یکسال مینویسن به همراه یک اتاق و غذا.
تشکر کنندگان: nitrogen ، ghorbat ، shkhmo
(2012-05-17 ساعت 23:30)ehsan_iuc نوشته:  
(2012-05-15 ساعت 10:28)ehsan_iuc نوشته:  یه سوال داشتم دوستان
اسپانسر من جای سن من و همسرم رو توی فرم i134 جابجا نوشته. به نظرتون چیز مهمیه یا نه؟با ایمیل بهشون اطلاع بدم یا همون روز مصاحبه بگم؟بخوام ایمیل بزنم به سفارت آنکارا بزنم یا kcc؟ ممنون
ممنون می شم اگه کسی بتونه منم راهنمایی کنه...این تاپیک چه قدر سوت و کور شده

دوست من خب مسلمه که بهترین کار اینه که اصلاح کنند و دوباره بفرستن . اگر زمان مصاحبتون معلوم شده به آنکارا . اگر هنوز نشده به KCC
تشکر کنندگان: ehsan_iuc ، ghorbat ، shkhmo
سلام به دوستان در مهاجرسرا
اسپانسر من استاد دانشگاهه و غیر از من چند نفره دیگرو هم ساپورت کرده! 7 نفر!! این مشکلی نیست؟
واسه من فرم اصلی رو پر کرده + (W2) رو واسه امسال فرستاده
میگه نیازی به ١٠٤٠ نیست! من همش خوندم که حتمن ١٠٤٠ + W3 واسه ٣ ساله اخیر!
من واقعن گیج شدم لطفآ کمکم کنید
ممنون
تشکر کنندگان: shkhmo ، ghorbat
(2012-05-19 ساعت 12:05)nitrogen نوشته:  
(2012-05-18 ساعت 20:16)nitrogen نوشته:  سلام به دوستان در مهاجرسرا
اسپانسر من استاد دانشگاهه و غیر از من چند نفره دیگرو هم ساپورت کرده! 7 نفر!! این مشکلی نیست؟
واسه من فرم اصلی رو پر کرده + (W2) رو واسه امسال فرستاده
میگه نیازی به ١٠٤٠ نیست! من همش خوندم که حتمن ١٠٤٠ + W3 واسه ٣ ساله اخیر!
من واقعن گیج شدم لطفآ کمکم کنید
ممنون

لطفاً کمکککککککککک!
اول اینکه در مورد شرط خاصی گذاشتن که قبلا مطرح کرده بودید به نظر من اگر اسپانسر شرط ومدت زمان خاصی مطرح نکنه بهتره ولی اغلب اسپانسرها شرط می گذارند چون دردسرش کمتره حالا اگر اسپانسر شما اینقدر مهربونه شما چرا زورش می کنی نا مهربون شه

در مورد سوال دومتون به شغل اسپانسر بستگی داره که چه نوع فرم مالیاتی را بفرسته برای بعضی 1040 لازمه و برای بعضی W2وبرای عده ای هر دو فرم ماننده اسپانسر ما که هر دو فرم را فرستاده بود.در کل خود اسپانسر بهتر از هر کسی می دونه کدوم نوع را باید بفرسته چون تا حالا داشته مالیاتش را پرداخت می کرده
2012AS25XXX
سفارت: آنكارا
مصاحبه:اپریل
نتیجه مصاحبه: برگه آبی + فرم 9 سوالی (63 روزه کلیر شدم)
ورود به آمریکا:sep2012
گرین کارت:15 روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: daria ، ghorbat ، shkhmo ، nitrogen ، mojtaba_k
salam man espanser nadaram vali pool daram khoone ham be namam hast be nazaretoon behem visa midan ya emkan dare be hamin khater nadan?
(2012-05-20 ساعت 01:14)marj88 نوشته:  salam man espanser nadaram vali pool daram khoone ham be namam hast be nazaretoon behem visa midan ya emkan dare be hamin khater nadan?

با سلام
کاش وقتی از یک جا انتظار کمک دارین حداقل قواعدش رو رعایت کنین. مثل فارسی نوشتن، امضا، یا حداقل اعلام حدود شماره کیس و سفارت. به هر حال در صورتیکه شما پول کافی و سند ملکی داشته باشین معمولا برای گرفتن ویزا کافیه و نیازی به اسپانسر نیست.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: Orchin ، shkhmo ، storagemeter ، frz61 ، ghorbat ، mehdiii
سلام بر همه دوستان
من دو تا سوال دارم در مورد اسپانسر. از دوستانی که رفتن مصاحبه و اسپانسر داشتند،اول اینکه آیا اسپانسر فرم I-134 رو فقط امضا کنه کافیه یا اینکه باید گواهی امضا هم از محضر داشته باشه؟
و دوم اینه مدارک کامل اسپانسر دقیقا چه چیزایی هست؟
آیا این مدارک کافیه یا چیزی از قلم افتاده:
1- فرم I-134 برای هر کدام از نفرات به طور مجزا
2- فرم مالیاتی اسپانسر
3- کپی پاسپورت اسپانسر
اگه کم و زیاد داره لطفا بهم بگید. ممنون
شماره کیس : 2012AS00067XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 جولای 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:25 جولای 2011، DHL
کنسولگری: آنکارا
تعداد همراهان: 1 نفر
تاریخ دریافت نامه دوم: 17 می 2012
تاریخ مصاحبه: 3 جولای 2012
نتیجه: برگه آبی
کلیرنس:8 آگوست 2012
دریافت ویزا: 16 آگوست 2012
تشکر کنندگان: ghorbat ، shkhmo ، daria
دوستان من خط فقر ایالت های امریکا در سال 2012 که در این لینک مشخص شده رو نگاه کردم 18.912 هست و البته نوشته برای 2 نفر!!!! پس چرا افرادی که یک نفر بودن با مبلغی به همین اندازه ازشون اسپانسر خواستن اینو که واسه دونفر نوشتن!!!
http://www.state.gov/documents/organization/86991.pdf
C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: shkhmo ، alexander ، ghorbat
دوستان عزیز سلام من اسپانسرم در حال حاضر ایرانه امضاش کافیه یا نه باید ثبتی باشه؟
(2012-05-26 ساعت 17:14)asal1907 نوشته:  دوستان من خط فقر ایالت های امریکا در سال 2012 که در این لینک مشخص شده رو نگاه کردم 18.912 هست و البته نوشته برای 2 نفر!!!! پس چرا افرادی که یک نفر بودن با مبلغی به همین اندازه ازشون اسپانسر خواستن اینو که واسه دونفر نوشتن!!!
http://www.state.gov/documents/organization/86991.pdf

منم قبلا چک کردم. مبلغی که از بچه ها خاستن حیلی بیشتر از خط فقر آمریکاست.
===================
2012AS50xxx
سفارت: آنكارا
تاریخ رویت قبولی :15جولای
تاریخ کارنت شدن : اپریل 2012
تاریخ مصاحبه:june 21 2012
تاریخ کلیر شدن: august 7 2012
دریافت ڤیزا: august 16 2012
ورود به آمریکا: 2012 09 October
انسانها نه خوبند و نه بد! انسانند با همه آرزوهایش
تشکر کنندگان: shkhmo ، 3rip ، ghorbat
(2012-06-02 ساعت 11:41)hadiseh.t نوشته:  دوستان عزیز سلام من اسپانسرم در حال حاضر ایرانه امضاش کافیه یا نه باید ثبتی باشه؟

راستش ما هم این مشکل رو داریم و چیزی که شنیدیم اینه که اسپانسر باید توی دفاتر رسمی قسم بخوره و بعد امضا کنه فرم رو. باز اگه چیزه دیگه ای دستگیرمون شد حتما شما رو هم در جریان میزارم.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان:
(2012-06-02 ساعت 19:05)daria نوشته:  [quote='hadiseh.t' pid='178808' dateline='1338621102']
دوستان عزیز سلام من اسپانسرم در حال حاضر ایرانه امضاش کافیه یا نه باید ثبتی باشه؟

راستش ما هم این مشکل رو داریم و چیزی که شنیدیم اینه که اسپانسر باید توی دفاتر رسمی قسم بخوره و بعد امضا کنه فرم رو. باز اگه چیزه دیگه ای دستگیرمون شد حتما شما رو هم در جریان میزارم.
ممنون داریا جان
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: ghorbat ، daria
دوستان عزیز سلام
اگر سند ملک را برای کسی که بازداشت بوده گرو گذاشته باشیم (الان سند آزاد شده) ولی داخل سند عنوان شده که این سند مدتی گرو بوده و اسم دادگستری هم ذکر شده، آیا به نظر شما ممکن دردسر بشه ؟ یا کلاً این سند رو فراموش کنم !
ممنون میشم نظرتون رو بگید
تشکر کنندگان: ghorbat
(2012-06-03 ساعت 18:05)mehdi.pazoki نوشته:  دوستان عزیز سلام
اگر سند ملک را برای کسی که بازداشت بوده گرو گذاشته باشیم (الان سند آزاد شده) ولی داخل سند عنوان شده که این سند مدتی گرو بوده و اسم دادگستری هم ذکر شده، آیا به نظر شما ممکن دردسر بشه ؟ یا کلاً این سند رو فراموش کنم !

اگه سند آزاد شده که دیگه مشکلی نیست Big Grinتازه گرو هم باشه هنوز مالکش شما هستیBig Grin
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: ghorbat
(2012-06-03 ساعت 18:34)ASALI نوشته:  
(2012-06-03 ساعت 18:05)mehdi.pazoki نوشته:  دوستان عزیز سلام

اگه سند آزاد شده که دیگه مشکلی نیست Big Grinتازه گرو هم باشه هنوز مالکش شما هستیBig Grin
چون توی سند عنوان شده من نگران، حالا باید ثابت کنی برای شخص دیگه ای گرو گذاشتی و ... اونها هم که حساس
تشکر کنندگان: ghorbat ، ASALI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان