کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن ویزا غیر مهاجرتی از اروپا به آمریکا
سلام به همه دوستان عزیز مهاجر سرا و مسولین عزیز سایت که سایت بسیار مفیدی را ایجاد کردند. معمولا در فروم ها، دوستانی از تجربیاتشون می‌گویند که میخواهند از ایران مستقیم به آمریکا بروند یا رفته اند، خواستم در اینجا دوستانی که در کشور‌های دیگر زندگی‌ میکنند، بخصوص در کشور‌های اروپایی (اقامت و یا شهروندی این کشور‌ها را دارا هستند)، و قصد گرفتن ویزا غیر مهاجرتی برای آمریکا دارند، تجربیات خود را مانند، وضعیت گرفتن وقت، مصاحبه، زبانی که در روز مصاحبه به کار میرود (انگلیسی یا زبان کشور محل اقامت)، سوالاتی که موقع مصاحبه میشود، نوع ویزا (مولتی‌، سینگل انتری) و مدت زمانی‌ که کلیر شدن طول میکشد، شرکت‌های هواپیمائی که با قیمت و امکانات مناسب میشود بلیط از کشور محل اقامت شما به آمریکا تهیه کرد و هر چیز دیگری که تجربه کرده‌اید با بقیه قسمت کنید. بسیار ممنونم. امیدوارم مسولین محترم سایت اجازه باز بودن این فروم را بدهند. ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: admin ، prammainfatte ، Lawitabiacy ، sepideh IR ، msar
این وب سایت به نظر خوب میاد برای پرواز‌های اروپایی به آمریکا. آیا شما این کمپانی رو میشناسید؟

http://www.abctravel.de/EN/index.php

پاسخ
تشکر کنندگان: Idoniagardito ، sepideh IR ، msar
دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند لطف کم لطفی‌ نفرمایید. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: prammainfatte ، vosyzoono ، sepideh IR ، msar
(2011-05-19 ساعت 04:06)Sahar-Germany نوشته:  دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند لطف کم لطفی‌ نفرمایید. ممنون

02-21-2012

سلام دوستان من ویزای B1/B2 را از سفارت امریکا در آمستردام گرفتم.
(2011-05-11 ساعت 02:38)Sahar-Germany نوشته:  این وب سایت به نظر خوب میاد برای پرواز‌های اروپایی به آمریکا. آیا شما این کمپانی رو میشناسید؟

http://www.abctravel.de/EN/index.php

02-21-2012
من این شرکت هواپیمایی آلمانی را نمیشناسم ولی با توجه به تجربه خودم به شرکتهای هواپیمایی اروپایی(مخصوصا اروپای غربی) میتوان اعتماد کرد.
سعدیا حب وطن گر چه حدیثی است نکو
نتوان زیست به ذلت که من اینجا زادم
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، msar
سلام دوستان می خواستم طبق تجربه ای که دارید احتمال موفقیت من رو در دریافت ویزای B-1 تخمین بزیند و یا راهنماییم کنید لطفا:
1- هدفم بازدید از نمایشگاه بسته بندی شیکاگو
2- دعوتنامه از نمایشگاه دارم
3- 6 تا ویزای شینگن که از همه هم چندیدن بار استفاده کردم شاید مجموعا 12 بار ( از سفارت های آلمان ، سوئیس و ایتالیا)
4- حساب بانکی زیاد خوبی ندارم
5- متاهلم و یک دختر 10 ماهه هم دارم
6- گواهی اشتغال بکار از شرکتی که توش کار می کنم هم می توانم بگیرم
7- از فرانکفوت اقدام خواهم کرد
پاسخ
(2012-04-16 ساعت 15:32)refugee نوشته:  سلام دوستان می خواستم طبق تجربه ای که دارید احتمال موفقیت من رو در دریافت ویزای B-1 تخمین بزیند و یا راهنماییم کنید لطفا:
3- 6 تا ویزای شینگن که از همه هم چندیدن بار استفاده کردم شاید مجموعا 12 بار ( از سفارت های آلمان ، سوئیس و ایتالیا)

شانس بالايی داريد
Cool
پاسخ
(2012-04-16 ساعت 17:04)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2012-04-16 ساعت 15:32)refugee نوشته:  سلام دوستان می خواستم طبق تجربه ای که دارید احتمال موفقیت من رو در دریافت ویزای B-1 تخمین بزیند و یا راهنماییم کنید لطفا:

شانس بالايی داريد
ممنونم از پاسخی که دادید، پیشنهادی برای بالاتر بردن احتمال موفقیت در اخذ ویزا اگر دارید ممنون می شم اگر بگید
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، sepideh IR ، msar
(2012-04-16 ساعت 17:07)refugee نوشته:  

شانس بالايی داريد
ممنونم از پاسخی که دادید، پیشنهادی برای بالاتر بردن احتمال موفقیت در اخذ ویزا اگر دارید ممنون می شم اگر بگید
ببينيد دوست عزيز فرانکفورت يکی از سفارت های خوب امريکا هست که معمولاً مدرک از شما نميخاد به جز پيرينت حساب بابکی ، و افيسرش هم يه پسر جوون خوش بر خورد هست ، بريد ايشالا ويزا تون رو ميگيريد ، فقط بايد با حرف زدن بهش ثابت کنيد که برميگردين چون گفتم اصلاً مدرک قبول نداره

Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، refugee ، sepideh IR ، msar
(2012-04-16 ساعت 20:37)Kurosh_Salehi نوشته:  

شانس بالايی داريد
ببينيد دوست عزيز فرانکفورت يکی از سفارت های خوب امريکا هست که معمولاً مدرک از شما نميخاد به جز پيرينت حساب بابکی ، و افيسرش هم يه پسر جوون خوش بر خورد هست ، بريد ايشالا ويزا تون رو ميگيريد ، فقط بايد با حرف زدن بهش ثابت کنيد که برميگردين چون گفتم اصلاً مدرک قبول نداره
واقعا ممنونم آقا كوروش ، اگر اطلاعات ديگري در مورد كنسولگري فرانكفوت و يا چيز هاي ديگري كه بتونه كمكم كنه ممنونميشم بگيد..
پاسخ
(2012-04-17 ساعت 22:18)refugee نوشته:  
هر روزی هم وقت بخواين از خود سايت با يه کرديت کارت 10 دلاری برای هفته بعدش ميگيريد. رو قبول دارم
شانس بالايی داريد
واقعا ممنونم آقا كوروش ، اگر اطلاعات ديگري در مورد كنسولگري فرانكفوت و يا چيز هاي ديگري كه بتونه كمكم كنه ممنونميشم بگيد..

هر روزی هم وقت بخواين از خود سايت با يه کرديت کارت 10 دلاری برای هفته بعدش ميگيريد. رو قبول دارم
Cool
پاسخ
(2012-04-18 ساعت 14:46)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2012-04-17 ساعت 22:18)refugee نوشته:  
(2012-04-16 ساعت 17:04)Kurosh_Salehi نوشته:  هر روزی هم وقت بخواين از خود سايت با يه کرديت کارت 10 دلاری برای هفته بعدش ميگيريد. رو قبول دارم
شانس بالايی داريد

ممنوم، کامل متوجه نشدم که چی رو قبول دارید ولی فهمیدم که 10$ هزینه PIN کده.
اگه اشتباه نکنم باید از http://www.usvisa-germany.com/germany/index.jsp اقدام کنم برای تعیین وقت. با توجه به اینکه تصمیم دارم که تو ماه june وقت مصاحبه بگیرم فکر می کنید تا کی باید منتظر بمونم تا وقتا باز بشه، چون الان نوشته تا آخر ماه می وقت ها جهت رزرو آزاده
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام
دوستان من و همسرم قصد داریم برای ویزای توریستی آمریکا از سفارت فرانکفورت اقدام کنیم. مدارکمون هم تقریبا کامله یعنی سند خونه ، حساب بانکی در حدود 110 میلیون تومان و هر دو شاغلیم در ایران. فقط مشکل اینه که من تا حالا از ایران خارج نشدم و این اولین باره که قصد خروج دارم به نظرتون این ممکنه در اخذ ویزای امریکا مشکل ساز بشه؟ مثلا بگن چرا برای اولین بار می خوای بری امریکا چرا یه کشور دیگه نمی ری.ضمن اینکه تا 10 روزه دیگه ویزای شینگنم آماده می شه. در ضمن لطف کنید بگید چه سوالاتی می پرسن و به نظرتون این سفارت خوبی برای ماست یا نه؟ من و همسرم 28 ساله هستیم و فرزند هم نداریم. مدرک تحصیلی من فوق لیسانس زبان انگلیسیه.
ممنون می شم اگه جواب منو بدید
پاسخ
اینکه برای اولین بار دارید از ایران خارج می شید، به یه کشور اروپایی می رید و برای سفارت آمریکا اقدام می کنید یه کمی شانستون رو می یاره پایین. سن شما و همسرتون هم کمه ولی همین طور که کورش عزیز می گه سفارت آمریکا در فرانکفورت جز‌ء سفارتهای خوب هست، انشااله که ویزاتون رو می گیرید.
اگه هر کدوم نامه معتبری از محل کارتون داشته باشید و محل کارتون شناخته شده باشه، جنبه مثبتی براتون خواهد داشت.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Kurosh_Salehi ، sepideh IR ، msar
(2012-12-24 ساعت 03:37)mahyarforouzesh نوشته:  سلام
دوستان من و همسرم قصد داریم برای ویزای توریستی آمریکا از سفارت فرانکفورت اقدام کنیم. مدارکمون هم تقریبا کامله یعنی سند خونه ، حساب بانکی در حدود 110 میلیون تومان و هر دو شاغلیم در ایران. فقط مشکل اینه که من تا حالا از ایران خارج نشدم و این اولین باره که قصد خروج دارم به نظرتون این ممکنه در اخذ ویزای آمریکا مشکل ساز بشه؟ مثلا بگن چرا برای اولین بار می خوای بری آمریکا چرا یه کشور دیگه نمی ری.ضمن اینکه تا 10 روزه دیگه ویزای شینگنم آماده می شه. در ضمن لطف کنید بگید چه سوالاتی می پرسن و به نظرتون این سفارت خوبی برای ماست یا نه؟ من و همسرم 28 ساله هستیم و فرزند هم نداریم. مدرک تحصیلی من فوق لیسانس زبان انگلیسیه.
ممنون می شم اگه جواب منو بدید
دوست عزيز داشتن ويزا شينگن خيلی کمک در گرفتن ويزا ميکنه ولی به شرطی که شما وارده کشور های شينگن بشيد و برگرديد ، برای افيسر شينگن داشتن شما مهم نيست ، مهم اين هست که شما مهر خروج از شينگن رو داشته باشيد ، به نظر من شما يه سفر به اروپا بريد بعد برگرديد ايران بعد از دوبی يا ترکيه اقدام کنيد ، احتمال گرفتن ويزا برای زن و شوهر خيلی کم هست و اگر بخوان ويزا بدن به يه نفرتون ويزا ميدن
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: negi ، joseph ، sepideh IR ، msar
اقدام برای ویزای آمریکا ازسوییس یا آلمان (نیاز به راهنمایی)
سلام و احترام
من قصد دارم در اواسط اسفند ماه از آلمان یا سوییس (ترجیحا فرانکفورت) برای ویزای آمریکا اقدام کنم و چند سوال دارم لطفا کمکم کنید.

1- من قبلا ویزاهای متعدد اروپا داشتم و در یک سال گذشته 3 سفر هرکدام حدود 1 ماه به اروپا داشتم و قبلا 13-12 کشور گشتم . سوالم اینه که این سوابق به درد ویزا گرفتن میخوره یا نه ؟ توی فرم 160 جایی هست که در مورد سفر های گذشته بپرسه ؟

2- من یه دوست دختر آمریکایی ( ایرانی آمریکایی) دارم که تو اون تاریخ میاد برای دیدن من سوییس و قراره باهم بریم سفارت. این مسئله کمکی به من میکنه ؟

3- خواهش میکنم هر نکته یا سفارشی دارید به من بکنید .

ارادتمندم

پی . اس : اگر کمک و راهنمایی برای سفر و گردش در اروپا و کمپینگ در اروپا نیاز داشتید در خدمتم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان