کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعیه مهم در رابطه با ایمیل شدن Confirmation Number توسط وزارت امور خارجه
ببخشید از دوستان یه سوال داشتم
این ایمیل برای همه کسانی که ثبت نام کردن فرستاده می شه ؟
یا برای کسانی که در خواست دادن شمارشون دوباره ارسال بشه ؟
اگر برای همه افراد هست برای کسایی که فرستاده نشده باید چیکار کنن ؟ البته من Confirmation Number که موقع پایان ثبت نام در صفحه قرار نوشته می شه را دارم
متشکر از راهنماییتون
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان سوال دارم از حضورتان
میدانید نتیجه دقیقا کی اعلم میشه وبه چه طریقی
ممنونم
سرفراز تازه وارد به جمع شما
تشکر کنندگان:
(2011-07-10 ساعت 21:20)سرفراز نوشته:  سلام
دوستان سوال دارم از حضورتان
میدانید نتیجه دقیقا کی اعلم میشه وبه چه طریقی
ممنونم
سرفراز تازه وارد به جمع شما

دوست گرامی خوش آمدید
روز جمعه 24 تیرماه برابر با 15 ژولای میلادی ساعت 8:30 صبح نتایج میاد روی سایت .... این هم سایتش http://dvlottery.state.gov/
اگه سوال دیگه ای دارید حتما در تایپیک : شمارش معکوس مجدد بیان کنید ..
با تشکر ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: سرفراز
منظورم اینه که اولین بار از کجا باید شروع کرد؟
من تا حالا شرکت نکردم
Confirmation Number هم نمیدونم چیه که شما میگی جناب shervean
میخواستم منو راهنمیی کنید که کی ثبت نام شروع میشه و چه چیزایی باید تو سایت نوشته بشه
یعنی یه راهنمایی کلی
ثبت نام : October 31 , 2011
كيس نامبر: 20132Txxx
تاریخ رویت قبولی در سایت:
ارسال مدارك:
دريافت نامه دوم:
کنسولگری:
مصاحبه:
كليرنس:
دريافت ويزا:
تاریخ ورود به آمریکا:
دريافت گرين كارت:
جمع تقریبی هزینه ها:3000 تومان
تشکر کنندگان:
(2011-07-11 ساعت 00:35)shahinsoft نوشته:  منظورم اینه که اولین بار از کجا باید شروع کرد؟
من تا حالا شرکت نکردم
Confirmation Number هم نمیدونم چیه که شما میگی جناب shervean
میخواستم منو راهنمیی کنید که کی ثبت نام شروع میشه و چه چیزایی باید تو سایت نوشته بشه
یعنی یه راهنمایی کلی

ثبت نام لاتاری گرین کارت امریکا هر ساله از اواسط مهر ماه شروع می شود و یک ماه به طول می انجامد.
بعد از ثبت نام یک شماره تاییدیه صادر می شود که از طریق آن قادر به چک کردن نتیجه بعد از اعلام نتایج خواهید بود. این همان confirmation number است.
برای اطلاع از نحوه ی ثبت نام به لینک زیر مراجعه کنید.

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=11
تشکر کنندگان: khabaloo ، ParsTrader ، uxmal09 ، shahinsoft
بچه ها یه سری به شمارش معکوس بزنین ببینین چه خبر پر از هیجان
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان:
سلام

آدرس ایمیل کی سی سی چی هست ؟

ممنون
سلام

ممنون
تشکر کنندگان:
(2011-07-15 ساعت 17:50)amir9876 نوشته:  سلام
kccdv@state.gov
تشکر کنندگان:
این درسته که میگم باید یه نفر تو امریکا داشته باشی؟
یعنی پشتیبان مالی؟
اگه نداشته باشی چی؟؟؟
ثبت نام : October 31 , 2011
كيس نامبر: 20132Txxx
تاریخ رویت قبولی در سایت:
ارسال مدارك:
دريافت نامه دوم:
کنسولگری:
مصاحبه:
كليرنس:
دريافت ويزا:
تاریخ ورود به آمریکا:
دريافت گرين كارت:
جمع تقریبی هزینه ها:3000 تومان
تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 18:56)shahinsoft نوشته:  این درسته که میگم باید یه نفر تو امریکا داشته باشی؟
یعنی پشتیبان مالی؟
اگه نداشته باشی چی؟؟؟
نه عزیز شما اگه کسیو نداری یه پرینت حساب ببر
یا سند ترجمه شده ملک و ماشین که نشون بده تمکین مالی داری
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
تشکر کنندگان:
(2011-05-19 ساعت 09:43)arshin نوشته:  
(2011-05-19 ساعت 02:56)arshin نوشته:  Thank you for your inquiry,

If you have lost your confirmation information, you will not be able to check your DV entry status. KCC does not have the ability to retrieve the confirmation page. We will not resend the confirmation page to you. Please check the website at http://www.dvlottery.state.gov after August 2011 for the upcoming DV 2013 lottery.

این ماله وقتی بود که چک کردم برنده نشده بودم قبل از اینکه اشتبهاشونو بفهن و منم گفتم بزار میل برنم که cn و گم کردم اینو جواب دادن .....فکر میکنید برای دوره جدید حذفم می کن ؟!
دوست عزيز ميشه آدرس ايميلی که زدين رو به من هم بدين که ايميل بزنم

تشکر کنندگان:
دوستان برای من هنوز ايميل نيمده . چيکار کنم ؟
تشکر کنندگان:
(2011-07-17 ساعت 00:39)soniarazmi نوشته:  
(2011-07-16 ساعت 23:27)Kurosh_Salehi نوشته:  دوستان برای من هنوز ايميل نيمده . چيکار کنم ؟

این قضیه مال زمانیه که هنوز نتایج اعلام نشده بود. یه چیزی حدود 1 ماه پیش برای بعضی از شرکت کننده ها از طریق ایمیل confirmation number اون ها رو فرستادن و برای بعضی ها هم نفرستادن. شما اگر confirmation number خودتون رو دارید، از طریق چک کردن از این جا، از برنده شدن یا نشدن خودتون مطلع بشید. در غیر این صورت متاسفانه راه دیگه ای برای آگاه شدن نسبت به این قضیه ندارید.
http://www.dvlottery.state.gov/ESC/

آخه مگه ميشه راهی نباشه ؟
تشکر کنندگان:
(2011-07-17 ساعت 01:11)soniarazmi نوشته:  
(2011-07-17 ساعت 01:04)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2011-07-17 ساعت 00:39)soniarazmi نوشته:  
(2011-07-16 ساعت 23:27)Kurosh_Salehi نوشته:  دوستان برای من هنوز ايميل نيمده . چيکار کنم ؟

این قضیه مال زمانیه که هنوز نتایج اعلام نشده بود. یه چیزی حدود 1 ماه پیش برای بعضی از شرکت کننده ها از طریق ایمیل confirmation number اون ها رو فرستادن و برای بعضی ها هم نفرستادن. شما اگر confirmation number خودتون رو دارید، از طریق چک کردن از این جا، از برنده شدن یا نشدن خودتون مطلع بشید. در غیر این صورت متاسفانه راه دیگه ای برای آگاه شدن نسبت به این قضیه ندارید.
http://www.dvlottery.state.gov/ESC/

آخه مگه ميشه راهی نباشه ؟

سال های قبل نامه هم برای برنده ها میومد که دیگه نمیاد. شما توی اسپمتون رو هم چک کنید شاید ایمیل براتون اومده باشه و اونجاست. اگر زمان ثبت نام از کامپیوتر خودتون ثبت نام کردید ببینید جایی توی حافظه ی کامپیوتر ثبت نشده؟!

نه دوست عزيز هيچ جا هيچی ندرم . من خيلی اميد وارم ، چی کار کنم ؟ نميشه زنگ بزنم بهشون ؟
تشکر کنندگان:
(2011-07-17 ساعت 01:21)soniarazmi نوشته:  
(2011-07-17 ساعت 01:14)Kurosh_Salehi نوشته:  نه دوست عزيز هيچ جا هيچی ندرم . من خيلی اميد وارم ، چی کار کنم ؟ نميشه زنگ بزنم بهشون ؟

من دیگه راهی به ذهنم نمی رسه. به نظرم این سوال رو الآن از یکی از مدیران آنلاین بپرسید تا همین الان بهتون جواب بدن. مثلا با پیام خصوصی.
انشاالله که یه راهی پیدا بشه و برنده شده باشید.

به نظر من یا ایمیل بزنید یا زنگ بزنید و موضوع را اطلاع بدید که برایتان کانفیرم نامبر را دوباره ایمیل کنند.
البته اگر زنگ بزنید بهتر و سریع تر جواب خواهید گرفت.

شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان