کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعیه مهم در رابطه با ایمیل شدن Confirmation Number توسط وزارت امور خارجه
سلام . من خودم از برندگان 2010 هستم که امسال برای 18 نفر بین 30 اکتبر و 2 نوامبر ثبت نام کردم که هیچکدام برنده نشده بودند . از این 18 نفر موقع ثبت نام برای 10 نفر ایمیل خودم را داده بودم . خلاصه اینکه من 4 تا ایمیل از kcc دریافت کردم که Confirmation number چهار نفر از آنها را برام فرستاده است . خبرهای تکمیلی متعاقبا اعلام می گردد
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان:
برای من ایمیل اومد و شماره فرستاده شده با قبلی فرقی نداره من 19 اکتبر ثبتنام کرده بودم.
تشکر کنندگان:
خوب یه خبر خوب دوستان
من برای چند نفر ثبت نام کرده بودم که چپ و راست ایمیل ها میان، یکی ۲ تاشون مشکل عکس داشتن، که مطمئن بودم حذف میشن
یعنی یکیشون اصلان عکس ۳*۴ رو ۵*۵ کرده بود که صورتش کشیده شده بود ، یکی دیگه هم فوتوشاپ شده بود کلی دست کاری کرده بودن
جالب اینجاس که اصلا انگار عکس رو چک نمیکنن چون ایمیل هر دو تا اومد پس نگران عکس نباشین
اصلا کی میشینه ۲۰ میلیون عکس رو چک کنه، هر کسی عکسش از سایت قبول شده رفته تو لاتاری عزیزان
اینم یکی از فواید باطل شدن نتایج امسال
تشکر کنندگان: uxmal09 ، mar308 ، amir287 ، JOOOJOOO ، sorena ، Farshid22 ، feryfrt ، mehran61 ، artemis21 ، ghafari88 ، iMang ، barsa
Smile 
برای منم الان ایمیل اومد شماره فرستاده شده با قبلی فرقی نداره
فکرمیکنم واسه همه کم کم میاد
به امید موفقیت همه مهاجرسراییا ShyShy
تشکر کنندگان:
(2011-05-19 ساعت 19:56)khabaloo نوشته:  خوب یه خبر خوب دوستان
من برای چند نفر ثبت نام کرده بودم که چپ و راست ایمیل ها میان، یکی ۲ تاشون مشکل عکس داشتن، که مطمئن بودم حذف میشن
یعنی یکیشون اصلان عکس ۳*۴ رو ۵*۵ کرده بود که صورتش کشیده شده بود ، یکی دیگه هم فوتوشاپ شده بود کلی دست کاری کرده بودن
جالب اینجاس که اصلا انگار عکس رو چک نمیکنن چون ایمیل هر دو تا اومد پس نگران عکس نباشین
اصلا کی میشینه ۲۰ میلیون عکس رو چک کنه، هر کسی عکسش از سایت قبول شده رفته تو لاتاری عزیزان

من هم با شما هم عقیدم و فکر نمی کنم همه ی عکس ها رو کنترل کنند. مهم اینه که سایت عکستونو قبول کنه.
اما ممکنه در مرحله بعد چک کنند یعنی از میونه انتخاب شده ها اون هایی که عکسشون مشکل داشته حذف بشن و جاشون فرد جدیدی انتخاب بشه. البته اینا حدسیاته و ما تو KCC نیستیم!
تشکر کنندگان: khabaloo ، sorena
من برای خودم و پدر و مادرم آدرس ایمیل خودم رو داده بودم . امروز confirmation Number خودم رو گرفتم که دیر تر ثبت نام کرده بودم.
حالا یه سوال خنده دار Big Grin از کجا می فهمین این confirmation number ماله کیه ؟من از مقایسه با شماره های خودم فهمیدم که این ماله منه !
تشکر کنندگان: sorena
(2011-05-19 ساعت 15:47)nasr نوشته:  سلام
دوستان اگه برا کسی ایمیل نیومده باشه یهنی چی یعنی عکسش قبول نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
توروخدا زود جواب بدین

به پست قبلی بنده توجه کنین، انگار اصلا رو عکس سخت گیری نمیکنن همه شرکت داده میشن، ایمیل هم میاد تا ۱۵ جولای وقت دارین

(2011-05-19 ساعت 15:56)baharehz نوشته:  سلام دوستان. برای من هم ایمیل اومده ولی
1- من برای چند نفر دیگه هم ثبت نام کردم و تو ایمیلی که میاد اسم طرف رو نمی نویسه که آدم بفهمه این شماره مال کیه.
2-برای همه دوستان تا حالا شماره ای که میاد با شماره قبلیشون یکسان بوده یا فرق داشته؟
ممنون اگه پاسخ بدین.

۱ : اگه شماره رهگیری ها رو حذف کردن ، برای چک کردن هر شماره رو باید با مشخصات تک تک ون های که ثبت نام کردن براشون چک کنین ، یعنی با فامیلی و سال تولد هر کدوم
۲: شماره ها همه یکسان هستن

(2011-05-19 ساعت 16:00)bobby نوشته:  یعنی کسایی که میل واسشون نیومده ولی کامفرمیشن نامبر دارن عکسشون قبول نشده ؟؟؟
پست قبلی من رو ببینین

(2011-05-19 ساعت 20:14)amir287 نوشته:  
(2011-05-19 ساعت 19:56)khabaloo نوشته:  خوب یه خبر خوب دوستان

من هم با شما هم عقیدم و فکر نمی کنم همه ی عکس ها رو کنترل کنند. مهم اینه که سایت عکستونو قبول کنه.
اما ممکنه در مرحله بعد چک کنند یعنی از میونه انتخاب شده ها اون هایی که عکسشون مشکل داشته حذف بشن و جاشون فرد جدیدی انتخاب بشه. البته اینا حدسیاته و ما تو KCC نیستیم!

بله اتفاقا منم به همین فکر میکردم
ممکن از بین قبول شده ها اونهایی که مشکل داران حذف بشن
اما جالب اینجاس که عکس خود من مشکل داشت ولی برنده اعلام شدم پس احتمالا زیاد سخت نمیگیرن
تشکر کنندگان: amir287 ، sorena
وقتی کسی توی سایت ثبت نام میکنه سایت فقط اندازه و سایز عکس فرد رو چک میکنه و بهش یه شماره تاییده ثبت نام میده حالا اونا دارن همه اون شماره ها رو ایمیل میکنن میخوام بگم هر کسی که شماره تاییده ثبت نام داره توی قرعه کشی شرکت داده میشه ولی خودتون میدونید که اونا برای عکس شرایطی رو اعلام کرده بودند و به نظر من این عکسها بعد قبولی فرد چک میشه (البته این حدس و نظر شخصیه) و ربطی نداره که حالا که فردی شماره تاییدش براش ایمیل شده عکسش مورد قبوله و بعدا مشکلی از بابت عکس براش پیش نمیاد.
تشکر کنندگان: khabaloo ، nastaran86 ، jayjay
درود دوستان
من کانفرمیشن نامبرم رو دارم
حالا نمی دونم که اگه برام ایمیل از طرف کی سی سی بیاد با این مشخصاتی که من دارم متفاوته یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امروز کلی ایمیل به اسپم من اومده بود ( معمولاً هرزنامه میاد و میل های تبلیغاتی ) همشو پاک کردم نکنه ایمیل کی سی سی هم بوده باشه ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
2 بار که نمی فرستن ؟؟؟؟؟؟؟
حالا چکار کنیم........................ ؟
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: ابراهيم22
نگران نباش... تو كه Confirmation Number رو داري... من براي 4 نفر تا حالا خودم چك كردم. همون قبله بوده و عوض نشده. اگه برنده شي بقيه مسايل حله.

(2011-05-19 ساعت 21:53)ابی22 نوشته:  درود دوستان
حالا نمی دونم که اگه برام ایمیل از طرف کی سی سی بیاد با این مشخصاتی که من دارم متفاوته یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امروز کلی ایمیل به اسپم من اومده بود ( معمولاً هرزنامه میاد و میل های تبلیغاتی ) همشو پاک کردم نکنه ایمیل کی سی سی هم بوده باشه ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: khabaloo ، amir287 ، ابراهيم22
(2011-05-19 ساعت 21:53)ابی22 نوشته:  درود دوستان

شما که CN رو داری دیگه به ایمیل کی سی سی نیازی نیست همون CN رو میفرستن برات
ایمیل کی سی سی هم تا الان به ۲ ایمیل من اومده هر ۲ به Inbox رفتن پس فکر نمیکنم Spam box بره
تشکر کنندگان: amir287
(2011-05-19 ساعت 18:04)farnaz82 نوشته:  
(2011-05-19 ساعت 17:48)Hero نوشته:  
(2011-05-19 ساعت 10:12)farnaz82 نوشته:  این حرکتشون واقعا زیبا بود حالا بازم بیاین داد و هوار کنید،ببینید به ساده ترین چیز ها فکر میکنند و نمیگذارند حق کسی باطل بشه Wink

فعلا که حق ما ها ضایع شد اونم چه ضایعی توروز روشن برنده شدندمونو دزدین دارن باهاش پز میدنBig Grin
برای منم ایمیل اومد ولی فکر کنم همون قبلیه

فکر میکنم دوست دارید محروم بشید مثل بقیه؟Big Grin
اصلآ تمایلی به ادامه دادن بحث باهاتون ندارم مختارید هر جور دوست دارید فکر کنید Tongue
ببخشید متوجه نشدم چرا باید محروم بشم؟ بقیه چی گفتند که محروم شدند؟
تشکر کنندگان: Nightsky007
سلام
برای من هم امروز ایمیل اومد. هنوز برای همسرم نیومده. من هر دومونو تو یک روز ثبت نام کردم.
دوستان عزیز یه چیزی که من تو این فروم مخصوصا" از یکی از کاربرا rayan.s یاد گرفتم اینه که

بین روزهای دوشنبه تا جمعه به وقت کنتاکی یا louisville کی سی سی از ساعت 7:30 am تا 4 pm بازه وقتی اونجا 7:30 صبح هست اینحا 16:30 اینا هست حالا یه 10 یا 15 دقیقه اینور اونور .... من امروز تست کردم یه میل دادم بیخودی به کی سی سی راجع به لاتاری این میل و صبح فرستادم حواسم هم بود که قبل از ساعت کاری کی سی سی باشه بعد الان شبه ساعت 22:32 هست چک کردم دیدم جوابمو داده ! پس نتیجه میگیریم که هر کاری دارین باهاشون توی روز های اداری ( دوشنبه تا جمعه ) اگه صبج ایمیل بدین و سوال و بپرسین ...شب جوابتونو میگیرین ...حالا فهمیدم که Rayan.s توی 2011 میگفت صبح بهشون میل برنین
(2010-06-03 ساعت 14:39)Nazem نوشته:  دوستان عزیز

با توجه به اهمیت موضوع لازم دونستیم این مساله توی یک تاپیک مجزا دنبال بشه .

از اونجایی که از 24 ساعت پیش وزارت امور خارجه آمریکا از طریق ایمیل no-reply@state.gov برای ایمیل شرکت کنندگان در لاتاری 2012 لینک مشاهده مجدد Confirmation Number رو می فرسته ، بحث های مربوط به این موضوع رو در این تاپیک دنبال کنید و ارسال هایی که در تاپیک های دیگر موجود است به این تاپیک منتقل خواهند شد.

ارسال های نامرتبط با موضوع حذف خواهند شد.

salam doostan , man in emaili ro ke shoma migid ro daryaft nakardam , dalilesh chi mitoone bashe ? aya man mitoonam az rahe digari confirmation code ro daryaft konam , moteassefane bargeye confimation ro gom kardam , va raveshi ham ke goftid baraye man tasiri nadasht , mamnoon az site khoubetoon va rahnamai ,

Dar zemn aya mishe ba onha tamas gereft ya email zad ?

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان