کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعیه مهم در رابطه با ایمیل شدن Confirmation Number توسط وزارت امور خارجه
فکر نکنم اینقدر کامپیوترا بفهمن که وضعیت کسی که چک کرده رو زودتر ایمیل کنن ! یا براش برنامه خاصی نوشته باشن !‌ امکان نداره
چون فایدش چیه ؟

برا من ۱۹ May ایمیل اومد ساعت ۸ صبح برا خودم اومد که ثبت نامم ۱۱ octobr بوده برا رفیقم که ۱۰ روز بعد ثبت نام کردم
همون ۱۹ May ساعت ۱۲ بعد از ظهر اومد ! فکر نکنم ربطی داشته باشه

بچه ها خیلی ها شاید ایمیلاتون رو Delet میکنید حتماْ‌ تو Trash رو چک کنید یا Spam یا ... چون اولش که اومد من داشتم پاکش میکردم
گفتم شاید ازین سایت سر کاری ها باشه !
تشکر کنندگان:
واسه منم نیومده. البته من موقعی که نتیجه غلطا رو زده بودن چک نکردم.
Whatever the mind can conceive and believe, the mind can achieve with PMA
PMA: Positive Mind Attitude
W.Clement Stone
تشکر کنندگان:
چرا برایه یه سری تغییر کرده یه سری نکرده ؟؟؟

دوستانی که تغییر داده شده کیا هستن ؟ فکر کنم اوناای که برنده شده بودن و تغییر دادن . من جزو برنده ها بودم شمارمو عوض کردند
نظر بدید لطفا
تشکر کنندگان:
(2011-05-20 ساعت 18:55)Hero نوشته:  چرا برایه یه سری تغییر کرده یه سری نکرده ؟؟؟

دوستانی که تغییر داده شده کیا هستن ؟ فکر کنم اوناای که برنده شده بودن و تغییر دادن . من جزو برنده ها بودم شمارمو عوض کردند
نظر بدید لطفا

هیچ تغییری نمیکنه دوست من
من هم برنده اعلام شدم اما شمارم همونه
شما احتمالا برای کسان دیگه ای هم ثبت نام کردی
تشکر کنندگان: cky ، h18762000 ، Hero
برای 4 نفر ما هم اومد یکی از دوستان هم که ثبت نام کرده بود و کانفیرم نامبرش نیومده بود به شوخی میگفت حتمان ما تو قرعه کشی جدید قبول شدیم که برام نفرستادن

البته شوخی میکرئ جدی نگیریدBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
ایمیل من هم به gmail ام دیروز رسید.
13 اکتبر ثبت نام کرده بودم و شمارش هم تغییری نکرده.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان امروز جمعه ایمیل ماهم رسید
آرزو می کنم که انشاالله خبر قبولی عزیزان مهاجرسرایی را در 25 تیر همگی درج کنیم آمین
روی هر پله که باشی خدا یه پله از تو بالاتره نه به خاطر اینکه خداست بلکه به خاطر اینکه دستتو بگیره ...
تشکر کنندگان: mh_hshk
(2011-05-20 ساعت 19:54)khabaloo نوشته:  
(2011-05-20 ساعت 18:55)Hero نوشته:  چرا برایه یه سری تغییر کرده یه سری نکرده ؟؟؟

نظر بدید لطفا

هیچ تغییری نمیکنه دوست من
من هم برنده اعلام شدم اما شمارم همونه
شما احتمالا برای کسان دیگه ای هم ثبت نام کردی

مرسی شما درست میگید من شماره قبلیمو یه جایی یادداشت کرده بودم تون اشتباه بود

فرقی نکرده همونه
تشکر کنندگان: h18762000 ، khabaloo
با سلام
واسه من هنوز ای میل نیومده خیلی نگرانم درخواستم رد شده باشه .آیاکس دیگه ای هم هست که ای میل واسش نیومده ؟
تشکر کنندگان:
من برای هفت نفر با ایمیل خودم ثبت نام کرده بودم.دو روز طول کشید تا ایمیل های منو فرستادن. آخرین ایمیلش امروز اومد. همه ی ایمیل ها میرسه نگران نباشید.
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان:
(2011-05-20 ساعت 00:02)matinam نوشته:  
(2011-05-19 ساعت 19:10)matinam نوشته:  سلام . من خودم از برندگان 2010 هستم که امسال برای 18 نفر بین 30 اکتبر و 2 نوامبر ثبت نام کردم که هیچکدام برنده نشده بودند . از این 18 نفر موقع ثبت نام برای 10 نفر ایمیل خودم را داده بودم . خلاصه اینکه من 4 تا ایمیل از kcc دریافت کردم که Confirmation number چهار نفر از آنها را برام فرستاده است . خبرهای تکمیلی متعاقبا اعلام می گردد

شد 6 تا
دیروز از صبح تا شب 7 تا اومد . امروز هنوز خبری نیست
من به یک نتیجه جالب رسیدم . آن 3 نفری که هنوز ایمیلشون نرسیده کسانی بودند که کدهای رهگیریشون گم شده بود و زمانی پیدا شد که سایت بسته شده بود و قبولی اینها رو چک نکرده بودم..................................یعنی چی ؟
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان: maxsoulfly
سلام
براي من ، پدر ومادرم هم اومد.
18 اکتبر ثبت نام کرديه بوديم.
شماره ها هم هيچ فرقي نکرده.
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان:
سلام برای من و همسرم هم ایمیل امد ما 14 اکتبر ثبت نام کرده بودیمCool
امیدوارم همه مهاجرسرایی ها برنده بشنBig Grin
تشکر کنندگان:
سلام
واسه من و همسرم هم چهارشنبه با اختلاف یکی دو ساعت اومد ، 2 نوامبر ثبت نام کرده بودم . اولین روز هم رفتم و چک کردم.
تشکر کنندگان:
سلام
واسه من و همسرم پنجشنبه اومد .23 اکتبر ثبت نام کرده بودم و اولین روز چک کردم. Rolleyes شمارمون همون قبلی است.Tongue:
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان