کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به اتریش
سلام دوستان. من دانشجوی روانشناسی هستم. در ضمن طلا ساز هم هستم.میخواستم بدونم کسی میتونه منا واسه اقامت اتریش راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ممنونممم[/size]
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2011-05-20 ساعت 20:47)mo_63 نوشته:  سلام دوستان. من دانشجوی روانشناسی هستم. در ضمن طلا ساز هم هستم.میخواستم بدونم کسی میتونه منا واسه اقامت اتریش راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
ممنونممم[/size]

از چه طریق؟اگه از طریق سرمایه گذاری بخاین اقدام کنید حدودا 3 میلیون یورو
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، aristotel
سلام
من فکر کنم کار طلا سازی رو ادامه بدی خیلی به نفعت است.
پاسخ
تشکر کنندگان: arshin ، msar
اتریش ،دانمارک،سوییس، کشورایی هستن که مهاجرت به اونا خیلی دشواره و پروسه کرفتن اقامت در اونا هم در مقایسه با بقیه کشورای اروپایی طولانی تر.بطور مثال در اتریش شما با مهاجرت تحصیلی نمی تونین تقاضای اقامت کنین مگر تا زمانیکه پیشنهاد کاری بهتون بشه.زمان گرفتن اقامت کشور دانمارک 7 ساله....
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، danny_1990 ، nora ، mahannn4779 ، gbtm ، msar ، bozorg ، kuwait ، aristotel
کسیکه در زمینه موسیقی فعالیت کرده میتونه در اتریش تقاضای اقامت کنه و شرایطش چطوریه و از کجا باید شروع کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: danny_1990 ، msar ، aristotel
بنظرم بجای اتریش اگه بری آمریکا یا کانادا خیلی بهتره
چون اروپائی ها خیلی آدم هائی نیستند که آسیائی ها را تحویل بگیرند
پاسخ
تشکر کنندگان: hameddjj ، m.ghoreishi ، msar ، aristotel
سلام
من یه کیس ازدواج توی اتریش دارم. چطور میتونم خودم رو برسونم اونجا؟ کسی می تونه کمکی کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: hameddjj ، msar
سلام ناشنوا هستم ويزاي تحصيلي اتريش بخواهم كسي آشنا داريد ؟
پاسخ
تو 2 ماه گذشته خیلی از دوستام رفتن اتریش و بعد از یک هفته کمپ دارن نزدیک شهر زندگی میکنند ، کسی نیست اطلاعات بهتر و جدید تری تو این زمینه داشته باشه .
پاسخ
سلام

اترییش یکی از کشورهایی هست که رفتن به این کشور اسون هستش

به خاطر شرایط تحصیل رایگانش

کشور اتریش به خاط اینکه زبان رسمی خودشونو گسترش بدن اومدن برای خارجیانی که به این کشور میان بورسیه تعیین کردن . که در این بورسیه تغریبا 95 درصد هزینه دانشگاه رو خود کشور اتریش پرداخت میکنه و مابقی هم اگه بسته به اون دانشگاه نمرات خوبی داشته باشید بازم به شما تخفیف میده . شما میتونید به صورت پاره وقت هم کار کنید . البته نه همه جا !
میتونید با همون کارفرماتون هم رابطه دوستی خوبی برقرار کنید تا بعد از اتمام درستون به راحتی اقامت 1 ساله و بعد 5 ساله و بعد دائم رو دریافت کنید .
Tampa.Floorida.Usa
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، hamakbari ، شادی رستگار ، سمبل ، vahidbaq ، alirezanz ، m.ghoreishi ، msar ، aristotel ، aristotel
(2013-01-03 ساعت 18:29)Classic نوشته:  سلام

اترییش یکی از کشورهایی هست که رفتن به این کشور اسون هستش

به خاطر شرایط تحصیل رایگانش

کشور اتریش به خاط اینکه زبان رسمی خودشونو گسترش بدن اومدن برای خارجیانی که به این کشور میان بورسیه تعیین کردن . که در این بورسیه تغریبا 95 درصد هزینه دانشگاه رو خود کشور اتریش پرداخت میکنه و مابقی هم اگه بسته به اون دانشگاه نمرات خوبی داشته باشید بازم به شما تخفیف میده . شما میتونید به صورت پاره وقت هم کار کنید . البته نه همه جا !
میتونید با همون کارفرماتون هم رابطه دوستی خوبی برقرار کنید تا بعد از اتمام درستون به راحتی اقامت 1 ساله و بعد 5 ساله و بعد دائم رو دریافت کنید .

سلام میشه اطلاعات بیشتری بذاری
برگ در انتهای زوال می افتد و میوه در انتهای کمال بنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد یا سیبی سرخ (کنفسیوس)
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، amirdadash
با تشکر فراوان از اطلاعات دقیقتون.
پاسخ
سلام
من یه دختره مسیحی هستم واز طریق ساززمان هایاس میتونم به اتریش برم و در اونجا هم کسی رو دارم که میتونه کارامو درست کنه و به جای آمریک رفتن در اتریش بمونم الان سوالم درخصوص دوست پسرمه میخوام از اونجا ویزای نامزدی براش بفرستم لطفا بگین مراحلش چیه؟باید ثبت بشه ازدواج قبلا یا میشه اونجا بیاد بعد ازدواج کنیم ؟اگه هزینه های مالیشم بگین خیلی ممنون
پاسخ
(2014-02-22 ساعت 10:31)emita نوشته:  سلام
من یه دختره مسیحی هستم واز طریق ساززمان هایاس میتونم به اتریش برم و در اونجا هم کسی رو دارم که میتونه کارامو درست کنه و به جای آمریک رفتن در اتریش بمونم الان سوالم درخصوص دوست پسرمه میخوام از اونجا ویزای نامزدی براش بفرستم لطفا بگین مراحلش چیه؟باید ثبت بشه ازدواج قبلا یا میشه اونجا بیاد بعد ازدواج کنیم ؟اگه هزینه های مالیشم بگین خیلی ممنون

سلام.
شما باید قبل ازدرخواست ویزای نامزدی باید مدارکی دال بر نامزد بودن با اون شخص ارائه بدین .
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
پاسخ
شرایط اقدام برای اقامت اتریش چیه راهنمای کنید ؟برای کار

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
پاسخ
تشکر کنندگان: leyli chikago ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان