کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرین کارت 15 سال پیش
سلام منم موندم چی کار کنم تو اون یکی تاپیک که جواب ما رو ندادن .

من الان گرین کارت 15 سال پیش رو دارم از همان موقع هم دیگه نرفتم بعنی 15 ساله که نرفتم و گریکارتم هم اکسپایر دیت نداره به نطرتون می تونم باهاش برم یا اینکه گیر میدن و دیپورتم میکنن .
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، alireza51
دوست عزیز جوابی که اینجا از دوستان میگیرید نمیتونه خیلی درست باشه چون به نظر میاد کسائی که اینجا هستند مثل خود من چیز زیادی در مورد این قوانین نمیدونند ..بهتون پیشنهاد میکنم یا از یه وکیل خوب سوال کنید و یا اینکه زحمت بکشید برید سفارت سوئیس که حافظ منافع سفارت آمریکا تو ایرانه سوال کنید تا تکلیفتون زودتر معلوم بشه و مطمئن بشید ...حتی اگر گرین کارتتون رو باطل کرده باشند و قبول نکنند ممکنه با گرفتن یه وکیل خوب بتونید اون رو دوباره برگردونید ....
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: soheilbadami ، anab ، mason ، msar ، alireza51
احتمال اینکه به شما گیر بدهند خیلی زیاد است ولی من نشنیدم کسی را با گرین کارت باطل شده دیپورت کنند. البته اختیار این کار را هم دارند و بستگی به تصمیم آفیسر دارد. ولی معمولا گرین کارت را از شما می گیرند و با یک نامه به شما اجازه ورود می دهند و بعد از چند وقت به آدرس شما یک نامه دادگاه می آید که شما بهتر است تا آن زمان یک وکیل خوب داشته باشید و بگویید که چرا به امریکا نرفته اید. اگر دلایل قابل قبول باشد مثل پرونده پزشکی و یا هر چیر محکمه پسند ممکن است گرین کارت شما را تمدید کنند. من کسی را می شناسم که دو بار با گرین کارت باطل شده وارد امریکا شد و بار سوم هم به دادگاه رفت که نتیجه اش را نمی دانم چه شد. بهرحال به نظرم به ریسکش می ارزد چون فقط یک بلیط رفت و برگشت هزینه می کنید.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: khabaloo ، User ، storagemeter ، mason ، سارا کوچولو ، m9780 ، eybaba ، Rock ، foruzanfar ، we are one ، msar ، alireza51
دوست عزیز! همسر من هم سال 2008 به ایران امده بود وما ان موقع ازدواج کردیم و دو روز مانده به تاریخ انقضای گرین کارت تصمیم گرفت به امریکا برگردد ، هر چه در سایت ها گشتیم و با هر وکلیلی که مشورت کردیم گفتند : به محض ورود گرین کارت رو می گیرند و با یک نامه اقامت موقت می فرستند اداره مهاجرت و الی اخر، اما این ریسک رو کرد و رفت ، حتی شرکت هواپیمایی هم که ازش بلیط خریدیدم از اداره مهاجرت ساندیگو استعلام گرفته بود که ببینه اجازه ورود داره ، یعنی ما با اینکه می دونستیم اداره مهاجرت کیس رو دیده و اطلاع داره این ریسک رو کردیم و ایشان رفتند و خوشبختانه گرین کارتشون هم نگرفتند و فعلا تا پایان 2014 تمدید شده ، و منتظر گرین کارت اصلی هست . به نظر من کل هزینه اش یه بلیط رفت و برگشت هست به امریکا و ارزش حفظ کردن گرین کارت رو داره، شانس خودتون رو امتحان کنید

ایشان ازاول سال2008 تا اول 2014 ایران بودند
F2A /ANK2015
ورمونت سرویس # کالیفرنیا سرویس
رسید نامبر :  31 مارچ 2014    
اپروو :   22 آپریل 2015
مصاحبه:  19 ژانویه 2016
دریافت ویزا:  8 مارچ 2016

یا حق
پاسخ
تشکر کنندگان: eybaba ، storagemeter ، mozhgangh ، Spiritual ، foruzanfar ، msar ، alireza51 ، anavabi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان