کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهم: ویزای چندبار ورود از امروز برای دانشجویان ایرانی
امروز خبر بسیار خوبی از وزارت خارجه آمریکا منتشر شد که بر اساس آن از تاریخ امروز بیستم می 2011 به بعد دانشجویان ایرانی متقاضی روادید دانشجویی، روادید چندبار ورود دریافت می کنند.

تنها بعضی از رشته ها (که زیر نام رشته های حساس نام برده می شود) مشمول قانون جدید نمی شوند، اما اکثر دانشجویان ایرانی می توانند از تسهیلات جدید بهره مند شوند.

لازم به ذکر است تا پیش از امروز دانشجویان ایرانی ویزای یکبار ورود دریافت می کردند که با این ویزا تنها یک بار می توانستند وارد خاک آمریکا شوند و چنانچه به هر دلیلی در طول تحصیل خود در آمریکا (از جمله برای ملاقات خانواده، شرکت در کنفرانس های بین المللی، و ...) از آمریکا خارج می شدند می بایست دوباره برای دریافت ویزا اقدام کنند که با توجه به سخت گیری های موجود معمولا دانشجویان این ریسک را نمی کردند.

اطلاعات بیشتر:
www.educationusairan.com
با آرزوی موفقیت برای دانشجویان ایرانی در آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: shahrzad_a ، ParsTrader ، Ali Fullerton ، bhr bhr ، msar ، Amir-Behnaz ، ed2008 ، maral-map
با سلام به همه دوستان میشه منو راجع به مورد زیر راهنمایی کنید:

برای کسی که ویزای سینگل F1 دارد چگونه می توان درخواست مجوز ورود و خروج گرفت؟ یعنی فرایند دریافت مجوز چگونه است و چقدر زمان می برد؟

با توجه به تغییرات و تسهیلاتی که برای دانشجویان ایرانی گذاشته اند لطفاً راهنمایی بفرمایید.

با سپاس
جا نماندم ، اما دلم پیش شما جا ماند! Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
[quote='User' pid='109715' dateline='1305936876']
امروز خبر بسیار خوبی از وزارت خارجه آمریکا منتشر شد که بر اساس آن از تاریخ امروز بیستم می 2011 به بعد دانشجویان ایرانی متقاضی روادید دانشجویی، روادید چندبار ورود دریافت می کنند.

تنها بعضی از رشته ها (که زیر نام رشته های حساس نام برده می شود) مشمول قانون جدید نمی شوند، اما اکثر دانشجویان ایرانی می توانند از تسهیلات جدید بهره مند شوند.

لازم به ذکر است تا پیش از امروز دانشجویان ایرانی ویزای یکبار ورود دریافت می کردند که با این ویزا تنها یک بار می توانستند وارد خاک آمریکا شوند و چنانچه به هر دلیلی در طول تحصیل خود در آمریکا (از جمله برای ملاقات خانواده، شرکت در کنفرانس های بین المللی، و ...) از آمریکا خارج می شدند می بایست دوباره برای دریافت ویزا اقدام کنند که با توجه به سخت گیری های موجود معمولا دانشجویان این ریسک را نمی کردند.

اطلاعات بیشتر:
www.educationusairan.com
با آرزوی موفقیت برای دانشجویان ایرانی در آمریکا
[/

سلام یه سوال داشتم ...شما ادرس فیس بوک سارا گروی (افسر کنسولی اداره مهاجرت امریکا )رو دارید به من هم بگیید لطفا؟

سلام یه سوال داشتم ...شما ادرس فیس بوک سارا گروی (افسر کنسولی اداره مهاجرت امریکا )رو دارید به من هم بگیید لطفا؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام به دوستان عزيز
عضو جديد مهاجر سرا هستم اميدوارم از تجربه هاتون استفاده کنم و براي شما هم مفيد باشم:):):):):)[/color]
پاسخ
تشکر کنندگان: آنا نا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان