آپارتمانی مبله در غرب لس آنجلس برای کوتاه مدت جهت اجاره موجود است. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های ۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷ یا ۰۰۱۳۱۰۴۳۰۰۰۶۰ تماس بگیرید.

دریافت ویزا و اتمام تحصیلات در ایران
Toungue 
سلام خدمت همه عزیزان و بزرگواران ‎...‎ امیدوارم همه عزیزان و کاربرانی که در این سایت عضو هستند و دیدن می کنند شاد و خوش و خرم باشند و طاعات و عبادات آنها در ماه مبارک رمضان مورد قبول حق تعالی قرار گرفته باشد ‎...‎ انشالله ‎...‎

همچنین با تشکر از بنیان گذاران این سایت اینترنتی که چنین سایت خوبی رو راه اندازی کرده اند ‎...‎

‎::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::‎

من دانشجوی یکی از دانشگاههای تهران هستم و قصد دارم که به ایالات متحده مهاجرت کنم اما مشکلی که برای من پیش اومده اینه که می خوام بدونم آیا میشه من ویزا رو دریافت کنم و منتظر بمونم تا تحصیلاتم در ایران تموم بشه و بعد مهاجرت کنم ؟

چون من حدود سه سالی میشه که درس می خونم و نمی خوام به این راحتی تحصیلات خودم رو رها کنم ، لذا می خواستم اگر امکان داشته باشه انشالله پس از دریافت ویزا و تموم شدن کارهای اقامت بتونم در ایران چند ساله دیگه تحصیل کنم و پس از اتمام تحصیل مهاجرت کنم .

البته من در این زمینه تازه وارد هستم و اطلاعات چندانی ندارم ‎...‎

دوستانی که پاسخ سوال بنده رو میدونند خیلی خوشحال می شم به اطلاع بنده برسونند ‎...Big Grin

پیشاپیش بسیار متشکرم از بذل توجه شما همراهانTongue
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
korandcomp نوشته:
آیا میشه من ویزا رو دریافت کنم و منتظر بمونم تا تحصیلاتم در ایران تموم بشه و بعد مهاجرت کنم ؟

خیر، ویزای مهاجرتی 6 ماه اعتبار دارد. و اگر در این مدت به آمریکا نرید باطل می شود.
شماره کیس: ‎2008AS4xxx‎
دریافت اولین نامه: ‎Mar/2007‎
دریافت نامه دوم: ‎Nov/2007‎
مصاحبه: ‎Dec/2007‎
آمدن کلیرنس ‎: Feb/2008 -‎ (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: ‎Apr/2008‎
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
البته در تکمیل صحبتهای آقا صمد باید عرض کنم که از زمان ثبت نام شما تا زمان برنده شدن و مراجعه برای سفارت و گرفتن ویزا حدود 2 سالی طول میکشه اگه اشتباه نکنم چون اگر بخواهید الان برای لاتاری ‎2010‎ ثبت نام بکنید در صورت قبولی نامه شما در تابستان سال آینده می آید و تا زمان اعلام مراجعه به سفارت و اگر خوش شانس باشید و زود ویزا بگیرید 6 ماه هم وقت دارید و جمعا حدود 2 سالی طول میکشه حالا بستگی داره کارها و تحصیلات شما چند سال در ایران به طول بکشه البته در صورتی که در لاتاری ‎2010‎ برنده بشید امیدوارم که هم شما و هم من برنده لاتاری ‎2010‎ باشیم انشالله
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
خیر، ویزای مهاجرتی 6 ماه اعتبار دارد. و اگر در این مدت به آمریکا نرید باطل می شود.
‎[/quote]‎

سلام

خیلی ممنونم از پاسخ شما و آقا رضای عزیز

یعنی میتونم ویزا رو دریافت کنم و به آمریکا برم تا اعتبارش تموم نشده و بعد از اینکه کار اقامت و ویزا تموم شد برگردم ؟؟ و چند سال دیگه برای اقامت دائم دوباره برم آمریکا ؟؟ ‎Rolleyes
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
خیر، کسی که گرین کارت می گیره باید در آمریکا سکونت داشته باشه و اونجا کار کنه. خروج بیش از 6 ماه امکان داره باعث از بین رفتن گرین کارت بشه. و خروج بیش از یک سال حتماً گرین کارت رو از بین می بره.
شماره کیس: ‎2008AS4xxx‎
دریافت اولین نامه: ‎Mar/2007‎
دریافت نامه دوم: ‎Nov/2007‎
مصاحبه: ‎Dec/2007‎
آمدن کلیرنس ‎: Feb/2008 -‎ (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: ‎Apr/2008‎
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
شما خیلی راحت می تونید هم برای گرین کارت اقدام کنید و هم برای ادامه تحصیلتون
یعنی بعد از برنده شدن فقط کافیه سالی دو بار برید آمریکا تا گرین کارتتون باطل نشه
‎http://greeencard.blogfa.com/‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
بله شما می تونید حتی برای چند ساعت وارد آمریکا و خارج بشید و از آخرین خروج 6 ماه وقت دارید دوباره وارد بشید اگر این زمان از 6 ماه بگذره اما زیر 1 سال باشه باید ثابت کنید که کار مهمی داشتید که خارج آمریکا بودید اگر از 1 سال بگذره قطعا گرین کارت از دست می ره
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان