کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دریافت ویزا و اتمام تحصیلات در ایران
Toungue 
سلام خدمت همه عزیزان و بزرگواران ... امیدوارم همه عزیزان و کاربرانی که در این سایت عضو هستند و دیدن می کنند شاد و خوش و خرم باشند و طاعات و عبادات آنها در ماه مبارک رمضان مورد قبول حق تعالی قرار گرفته باشد ... انشالله ...

همچنین با تشکر از بنیان گذاران این سایت اینترنتی که چنین سایت خوبی رو راه اندازی کرده اند ...

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

من دانشجوی یکی از دانشگاههای تهران هستم و قصد دارم که به ایالات متحده مهاجرت کنم اما مشکلی که برای من پیش اومده اینه که می خوام بدونم آیا میشه من ویزا رو دریافت کنم و منتظر بمونم تا تحصیلاتم در ایران تموم بشه و بعد مهاجرت کنم ؟

چون من حدود سه سالی میشه که درس می خونم و نمی خوام به این راحتی تحصیلات خودم رو رها کنم ، لذا می خواستم اگر امکان داشته باشه انشالله پس از دریافت ویزا و تموم شدن کارهای اقامت بتونم در ایران چند ساله دیگه تحصیل کنم و پس از اتمام تحصیل مهاجرت کنم .

البته من در این زمینه تازه وارد هستم و اطلاعات چندانی ندارم ...

دوستانی که پاسخ سوال بنده رو میدونند خیلی خوشحال می شم به اطلاع بنده برسونند ...Big Grin

پیشاپیش بسیار متشکرم از بذل توجه شما همراهانTongue
تشکر کنندگان:
korandcomp نوشته: آیا میشه من ویزا رو دریافت کنم و منتظر بمونم تا تحصیلاتم در ایران تموم بشه و بعد مهاجرت کنم ؟

خیر، ویزای مهاجرتی 6 ماه اعتبار دارد. و اگر در این مدت به آمریکا نرید باطل می شود.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
البته در تکمیل صحبتهای آقا صمد باید عرض کنم که از زمان ثبت نام شما تا زمان برنده شدن و مراجعه برای سفارت و گرفتن ویزا حدود 2 سالی طول میکشه اگه اشتباه نکنم چون اگر بخواهید الان برای لاتاری 2010 ثبت نام بکنید در صورت قبولی نامه شما در تابستان سال آینده می آید و تا زمان اعلام مراجعه به سفارت و اگر خوش شانس باشید و زود ویزا بگیرید 6 ماه هم وقت دارید و جمعا حدود 2 سالی طول میکشه حالا بستگی داره کارها و تحصیلات شما چند سال در ایران به طول بکشه البته در صورتی که در لاتاری 2010 برنده بشید امیدوارم که هم شما و هم من برنده لاتاری 2010 باشیم انشالله
تشکر کنندگان:
خیر، ویزای مهاجرتی 6 ماه اعتبار دارد. و اگر در این مدت به آمریکا نرید باطل می شود.
[/quote]

سلام

خیلی ممنونم از پاسخ شما و آقا رضای عزیز

یعنی میتونم ویزا رو دریافت کنم و به آمریکا برم تا اعتبارش تموم نشده و بعد از اینکه کار اقامت و ویزا تموم شد برگردم ؟؟ و چند سال دیگه برای اقامت دائم دوباره برم آمریکا ؟؟ Rolleyes
تشکر کنندگان:
خیر، کسی که گرین کارت می گیره باید در آمریکا سکونت داشته باشه و اونجا کار کنه. خروج بیش از 6 ماه امکان داره باعث از بین رفتن گرین کارت بشه. و خروج بیش از یک سال حتماً گرین کارت رو از بین می بره.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
شما خیلی راحت می تونید هم برای گرین کارت اقدام کنید و هم برای ادامه تحصیلتون
یعنی بعد از برنده شدن فقط کافیه سالی دو بار برید آمریکا تا گرین کارتتون باطل نشه
http://greeencard.blogfa.com/
تشکر کنندگان:
بله شما می تونید حتی برای چند ساعت وارد آمریکا و خارج بشید و از آخرین خروج 6 ماه وقت دارید دوباره وارد بشید اگر این زمان از 6 ماه بگذره اما زیر 1 سال باشه باید ثابت کنید که کار مهمی داشتید که خارج آمریکا بودید اگر از 1 سال بگذره قطعا گرین کارت از دست می ره
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان