کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه تحصیل و کار در رشته دندان پزشکی در امریکا
این تاپیک به درخواست کاربر rahimh ساخته شده است. لطفا مباحث مربوطه در این تاپیک پیگیری شود.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: ahmadzareii ، frozen mind ، sima s ، صوفیا صوری ، taherifar
سلام. من دیپلم تجربی و لیسانس حقوقم ولی قصد دارم در رشته د ندانپزشکی در امریکا ادامه تحصیل بدم. می خواستم شرایط و هزینه اش رو بدونم؟ لطفا اگر اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه قوامی ، taherifar
من یه دندان پزشکم اما اصلا توصیه نمیکنم دندان بخونید, کلا زیر شاخه های پزشکی رس آدمو میکشه بخصوص وقتی به یه زبون دیگه هستش. من تجربشو داشتم و واقعا درمونده شدم. پزشکی آدمو پیر میکنه.
و نکته مهم تر اینه که هزینه تحصیل در دندانپزشکی خیلی خیلی بالاست, وام تحصیلی هم اگر بگیرید تا عمر دارید باید قسطاشو بپردازید با زندگی تو غربت ببینید چه بلایی سر خودتون میارید.
و اینکه دندان پزشکی رشته کثیفیه, با خون و چرک و دهن بوگندو طرفید, برید یه مدت دستیار دندان پزشکی بشید ببینید تحملشو دارید یا نه, هم کلاسی من بعد از 7 سال, الان که ترم آخره هنوز دستش میلرزه و میترسه کار کنه.
امیدوار باشید اما ریسک غیر معقول نداشته باشید Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: shahab2000 ، taherifar
(2014-04-28 ساعت 14:48)Goli-Naz نوشته:  من یه دندان پزشکم اما اصلا توصیه نمیکنم دندان بخونید, کلا زیر شاخه های پزشکی رس آدمو میکشه بخصوص وقتی به یه زبون دیگه هستش. من تجربشو داشتم و واقعا درمونده شدم. پزشکی آدمو پیر میکنه.
و نکته مهم تر اینه که هزینه تحصیل در دندانپزشکی خیلی خیلی بالاست, وام تحصیلی هم اگر بگیرید تا عمر دارید باید قسطاشو بپردازید با زندگی تو غربت ببینید چه بلایی سر خودتون میارید.
و اینکه دندان پزشکی رشته کثیفیه, با خون و چرک و دهن بوگندو طرفید, برید یه مدت دستیار دندان پزشکی بشید ببینید تحملشو دارید یا نه, هم کلاسی من بعد از 7 سال, الان که ترم آخره هنوز دستش میلرزه و میترسه کار کنه.
امیدوار باشید اما ریسک غیر معقول نداشته باشید Smile

كلادر دندانپزشكى اعتماد بنفس بالا بايد داشته باشى اگر نه نميتونى تحصيلاتت را تموم كنى وديگه اينكه كارهاى جراحى وپراسترس را فقط ادمهاى با اعتماد بنفس بالا ميتونند انجام بدند
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
با سلام .یه سوال کسی که ندان پزشک برا اجازه کار باید ازمونusmleرو پاس کنه؟ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان